Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar merhaba. Bugun aşılamanın 13.günü kan verdim özel hastanede sonuç 0.30 kocaman bir NEGATİF. Çok morelim bozuldu. Ne yapacağımı bilmiyorum şuan. Dengemi kaybettim.

Ben Çapa da tedavi görüyorum ama özele gidicem birdahakine sanırım.. Devlet çok uzatıyor Ocak ayından beri perişan oldum.

Kızlar merhaba. Bugun aşılamanın 13.günü kan verdim özel hastanede sonuç 0.30 kocaman bir NEGATİF. Çok morelim bozuldu. Ne yapacağımı bilmiyorum şuan. Dengemi kaybettim.
canim sanirim benimkide negatif insan bi afalliyor butun planlar suya düşüyor fakat yapacak bisey yok dustuk kalcaz yola devap edip pozitifi goricez insallh sıkma canini bu ay bize nasip degilmis 😔

İstanbul Avrupa da diyetisyen önerisi olan var mı. Zaten olan kilolarıma hormon ilaçları çok güzel takviye oldu.işe yarasa gam yemicem.

12A48AE8-BDF3-48E3-BF21-DFDCAA60946B.jpeg

Çatlatma iğnesinin 11. Aşılamanın 9. Günü negatif değil mi 😓

kizlar bugun 12 gun sabah erken gebelik testi yaptim yazmistim negatif cikmisti az once lavaboya gttim ciddi bi yumurta akindan daha yogun krem sarimsi bi hayli akintim gelmis daha once yasayan var mi adete yakin bu tarz akinti hic yaşamamıştım

Kızlar merhaba
Bnim de aşılamanın 11. Günü, çatlatma iğnesinin 13. Günü.
Bugn testim olmasığı için yapamadım. Bn de salı günü kan vermeyi düşşnüyorum

Kızlar morelinizi bozmayın Allah hayırlı ise versin inşallah bende de oyle bir belirti yok o yüzden pek birsey yazamıyorum ama belirtiide olmasi şart degil zaten benim daha onceki gebeliklerimde hep adetim geçince belirti olmustu akıntı vs adet benimde asilamanin 9.gunu asilama gününude saydim arada kasikta batma oluyor ama oda cok degil öyle bide bu progestan icince biraz sersemlik yapiyor 1 saat filan

Insallah gebelik vardır cnm🙏🏻
İnş canım🙏🏻 Rabbim hayırlısını nasip etsin. 3 kere hamile kaldım ama sonuç hüsran. O yüzden sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin Rabbim🙏🏻Sağlıklı hamilelik geçireyim.ilk hamileliğimde kanamam lekelenmem olmuştu. Herşeyin hayırlısı o yüzden🙏🏻

İnş canım🙏🏻 Rabbim hayırlısını nasip etsin. 3 kere hamile kaldım ama sonuç hüsran. O yüzden sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin Rabbim🙏🏻Sağlıklı hamilelik geçireyim.ilk hamileliğimde kanamam lekelenmem olmuştu. Herşeyin hayırlısı o yüzden🙏🏻
Ben oglumda adet bir hafta geçince evde testte öğrenmistim tabi bende hafif nezle gibiydim meger hamilelik bekirtisymis o halsizlikler filan tabi o zaman çok bilmiyordum test tam ne zaman yapılır en son gorumcem soylemisti varsa cikar diye 1 hafta geçmişti çünkü ve oglumda hersey cok yolundaydı cok şükür ama sonrasi diger iki gebelik malesef insallah bu sefer saglikli bir gebelik olur oğlumun bir kardesi olur rabbim tüm isteyenlere versin inşallah

X