2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Haha aynen öyle tramsfer olmadan hamile gibiydim olunca da bisey degismedi davul gibi karnım
T Tsk06 cım valla opu icin kullandigim ilaclarda da sismistim ama bukadar değildi. Suan gerçekten davul oldum ya.

ZEYNEPP5555 napicaz böyle milletin 3 ayda karni bile cikmiyor. Ben pozitf olursam duyurdugumda doguma gidiyosun herhalde kaç aylık bu derler.

İnan hic umrumda degil hamile oluyum yeter aslinda kilo takıntısı olan birisiyim ama yeter ki pozitif olsun bian önce karnım ciksin isterim yoksa inanamam hamile olduguma

İnan hic umrumda degil hamile oluyum yeter aslinda kilo takıntısı olan birisiyim ama yeter ki pozitif olsun bian önce karnım ciksin isterim yoksa inanamam hamile olduguma
Bende umursamiyorm ama acaba yolunda gitmeyen bişeyler mi oluyor korkusu var. Valla dogurduktan sonra veririz o gunleri gorelimde.

Sen nasilsin minnicigimiz nasil gidiyor hamilelik
Ben halen inanmama halindeyim .bunun disinda cok uykuluyum gözümü açamıyorum insallah iyiye delalettir insan korkuyor herseyden bi de annemde kaliyorum simdilik ev isi yapmamak için zamanla hersey guzel olur insallah.bu arada bu topik cok kişiye ugurlu geldi insallah aynen devam eder

Bende umursamiyorm ama acaba yolunda gitmeyen bişeyler mi oluyor korkusu var. Valla dogurduktan sonra veririz o gunleri gorelimde.
Aynen veririz diye dusunuyormvalla hepsi ödem yapacak ilaclar ben opuda da felaket sismistim adet sonrasi gitti cogu birazda dikkat ettim simdi de insallah tutunur hic sorun etmem zaten ama olmazsa da onun uzüntüsuyle gider duye dusunuyorum

Uyku hali hormonlardan işte canım. Rabbim oyle bir düzen kurmuşki işte harika işliyor hersey. Inssllah canim bekleyenlere saglikli hamilelik hamilelerede sağlıklı dogum nasip etsin rabbim

Uyku hali hormonlardan işte canım. Rabbim oyle bir düzen kurmuşki işte harika işliyor hersey. Inssllah canim bekleyenlere saglikli hamilelik hamilelerede sağlıklı dogum nasip etsin rabbim
Sagol canim Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah sonuç bekleyenlerin hepsi mujdeli haber alsın dua ediyorum

Vallaa benıde bugun yolda goren yabancı bayanlar da zor zahmet yurumeye calısyorum bırde karnımmdaa şişş ablam kolumda (hastane ve evım arası yürüme mesafesi) bana gecmıss olsunn deyıp durdular dedım kı ablama o kadar mı kötü duruyorum

Hahah sen yine resmi olarak kanıtlanmış bi sekilde hamilesin sev göbusunu buyuyor benim bebegim de

Kızlar ya ben cumartesi opu oldu ama göğüslerim çok acıyor ve şiş normalde prolaktin hormonumda biraz yüksekti acaba ondan mı yoksa bu iğnelerden mi böyle oldu

İnşallahhh bol bol kaliteli yumurtan olsun sana gebelik getirsin canım

Kızlar ya ben cumartesi opu oldu ama göğüslerim çok acıyor ve şiş normalde prolaktin hormonumda biraz yüksekti acaba ondan mı yoksa bu iğnelerden mi böyle oldu
Benim de yüksekti, ilaçla düşürdük canım. Çok korktum tekrar yükseliyo diye. Tedaviden dolayı şişiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…