2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım benim hayırlı olsun inşallah 🤗🥰 sımsıkı tutunsun sana yavrun🤲🏻 Ben çıkmadım ama bence yavaş yavaş çıkıp sonra evde dinlenirsen sorun olmaz Allah ın izni ile. Heyecanla bekleyeceğiz sonucunu 🤩🍀
Aminn canım inşallah.. bugüne kadar sakindik bizi de bi heyecan sardı şimdi 🤭 eşim de diyor ki kucağımda taşıyayım seni 😂😂 dedim oldu iyice kasılayım 🤦🏻‍♀️😀 hayırlısı olsun hepimiz için, inşallah ben de grubun pozitif kervanına katılırım 🐣

Aminn canım inşallah.. bugüne kadar sakindik bizi de bi heyecan sardı şimdi 🤭 eşim de diyor ki kucağımda taşıyayım seni 😂😂 dedim oldu iyice kasılayım 🤦🏻‍♀️😀 hayırlısı olsun hepimiz için, inşallah ben de grubun pozitif kervanına katılırım 🐣
Hastanede iki saat dinlen erken çıkarmak isterlerse içim böyle daha rahat edecek diyip durumunu anlat sonrasında bir şeycik olmaz Allah ın izni ile. Amiiin inşallah canım amin 🤲🏻🤗

Dediğin gibi yavaş yavaş çıkacağım canım.. hem apartmanın girişinde hem de dareye kadar heryer merdiven, olacak olan olur artık ne yapalım, hayırlısını diliyorum
Sen rabbıme sıgın kuran dinleyerek okuyarak git gel allahın izni ıle bısey olmaz rabbıme cok sükür ben trasfere gıderken basladım hergun bebegımı fetıh surelerıyle besledım rabbıme emanet ettim sadece 1 gün okuyamadım bazende okuyamayacak olursam agrım sancım olsa veya uyumaya zorlansam heran acıyorum dinliyorum dinlerken de tekrar edıyorum
Ben merdıvenlerden de düştüm
Yorgun agrılı sancılı zamanlar gecırdım
Bak cenazede atlattım rabbıme bin şükür 🤲 iyiyiz benım nacizane fikrim bu baska caremız yok teslımıyet rabbıme gerısı onda ol desın yeter ki

Kızlar ben de kontrolden geldim şimdi.. çok şükür artık haftaya cumartesi yapıyoruz transferi🐣 tek embriyo transfer edilecek. Bu hafta estrofrm ve progestan fitil, ikisi de günde 3 defa, 2 günde bir climara patch. Transferden sonra oksapar, coraspirin ve 4 günde bir proluton iğne. 1 hafta işe gitme, ilk 3-4 gün merdiven inip çıkma dedi.. ama bizim apartmanın asansörü yok, 2. Kattayız. Transfer dönüşü ne olacak bilmiyorum 🤦🏻‍♀️ Normalde kafama takmıyorum ama şimdi böyle söyleyince tedirgin oldum, bişi olmaz yavaş yavaş çıkarsın bi seferlik dedi.. ilk gün merdiven inip çıkan oldu mu, pozitif arkadaşlar?
Hayırlısıyla tutar inşallah canım 🤗
Ben varım asansorumuz bozuktu 4. Kata yürüyerek cikmistim

Sen rabbıme sıgın kuran dinleyerek okuyarak git gel allahın izni ıle bısey olmaz rabbıme cok sükür ben trasfere gıderken basladım hergun bebegımı fetıh surelerıyle besledım rabbıme emanet ettim sadece 1 gün okuyamadım bazende okuyamayacak olursam agrım sancım olsa veya uyumaya zorlansam heran acıyorum dinliyorum dinlerken de tekrar edıyorum
Ben merdıvenlerden de düştüm
Yorgun agrılı sancılı zamanlar gecırdım
Bak cenazede atlattım rabbıme bin şükür 🤲 iyiyiz benım nacizane fikrim bu baska caremız yok teslımıyet rabbıme gerısı onda ol desın yeter ki
Doğru diyorsun canım, rabbim nasip ettikten sonra gerisi bahane.. İnşallah dualarımızı kabul eder, hayırlısıyla sağlıkla evlatlarımızı bize nasip eder 🙏🏻 Sen de zor zamanlar atlattın, bundan sonrası güzel olur inşallah 🌸

Yaa bende mıde bukantıları gece fenalasmaları derken
Dünde ananemı kaybettık 😢
Yası vardı ama annemden daha sık arar her hafta cumamı kutlar cocukları esımı tektek sorardı cok üzüldüm dun bırraz tansıyonum felan cıktı bırazda ayakata durdum belım karnım agrıdı tabı tansıyondan bas agrısı felan bırde ablama gecmıstık defnettekten sonra orada kalmıs telefonum öglene dogru getırdıler
O kadar şakacıydı ki Ananem her telefonda anannem seni öpüyorum dedıgıımde ben seni öpeyim sende enişteyı öp derdi( eşimi) daha 2 hafta once hastaneeye yatmadan son kez aramıs benı nerden bılebılırdım ki ogun son kez telefonumu caldıracagını işte hayat en azından tertemız gıttı Rabbım kımseye mınnet etmedı sonanına kadar namazında duasında tesbıhındeydı o yerıne yakıstı mutludur eminim ama biz dünya gözü ıle bı daha göremeyeceğımız icin cok üzüldük 🤲🥺
cnm geçmiş olsun..
başınız saolsun.yeri mekanı cennet olsun,nurlar içinde yatsın ananecin...🙏🙏

Canim cok teşekkür ederim merak etmissin💕🌸💗buralardayım aslinda okuyorum ara ara ama tedavide değilim sohbetin ucundan katılamıyorum 🤭 hazirani bekliyorum para biriktirmeye çalışıyorum vs kafam karisik..kilo yarislarindayim iste..7 kilo verdim bu sabah 64 u gordum ben de bunlara seviniyorum iste:KK73: :KK70:

Hepiniz iyisiniz ama okuyorum ben🧿:KK68:
aysunn cnm maşallah.ne kadar güzel kilo verdin öyle hazirana kadar biraz daha verirsin sen bu hızla 😍😍

Doğru diyorsun canım, rabbim nasip ettikten sonra gerisi bahane.. İnşallah dualarımızı kabul eder, hayırlısıyla sağlıkla evlatlarımızı bize nasip eder 🙏🏻 Sen de zor zamanlar atlattın, bundan sonrası güzel olur inşallah 🌸
Aminn canımm insallahh hepımız ıcın benım duam herzaman rabbım benım yasadıgım sevıncten daha guzellerını sızlere versın 🤲

Kızlar ben de kontrolden geldim şimdi.. çok şükür artık haftaya cumartesi yapıyoruz transferi🐣 tek embriyo transfer edilecek. Bu hafta estrofrm ve progestan fitil, ikisi de günde 3 defa, 2 günde bir climara patch. Transferden sonra oksapar, coraspirin ve 4 günde bir proluton iğne. 1 hafta işe gitme, ilk 3-4 gün merdiven inip çıkma dedi.. ama bizim apartmanın asansörü yok, 2. Kattayız. Transfer dönüşü ne olacak bilmiyorum 🤦🏻‍♀️ Normalde kafama takmıyorum ama şimdi böyle söyleyince tedirgin oldum, bişi olmaz yavaş yavaş çıkarsın bi seferlik dedi.. ilk gün merdiven inip çıkan oldu mu, pozitif arkadaşlar?
Biz otelde kaliyorduk son kata asansör yoktu 1 kat yürüdüm canım sonradan bilen bilir basimıza o gun neler geldi ertesi gün otel aradik ordan oraya gittim cok sükür hicbisey olmadı olmaz Allah ın izniyle icini ferah tut😊

Yaaa kuzum çok iyi vermişsin maşallah sana 😍🤗🌸
Sagol canimm🤩🤩
7 kilo mu? 😳
Maşallah, cidden çok iyi vermişsin.
74’ü gördün heralde, tebrik ederim.
Sen bu hızla tedavine kadar bi 7 daha verirsin. 🥰
Evet canim 7 oldu 1 ayda🤩🤩
15 kilo hedefim insallah verecegim🥰🥰
aysunayy aysunayy ay maşallah sana ya 7 kilo ney. Allah artırsın ne diyim. İyi olmana çok sevindim. Allah her güzel enerjik günler göstersin sana 😍
Sagol kuzummm🥰🤩 iyiyim iyi kafam karisik ama böyle atıyorum stresimi enerjimi..
aysunn cnm maşallah.ne kadar güzel kilo verdin öyle hazirana kadar biraz daha verirsin sen bu hızla 😍😍
Sagol canim🤩 daha cok bar verecegim 81 e çıkmıştım 74 e indim...hedefim 60 aslinda o kadar veremem de hazirana kadar...66 67 olurim🥰🥰

Kızlar benım bır problemım var bılmıyorum sızde durumlar nedır?
Bende mınık sarı olan bellı olmayan ayva tüylerı bılee fenaaa derecede uzadı boyunda gıdıda karnımda felan cok rahatsız edıyor ama elleme onlar sonra dökülür dıyorlar ama cok gözüme batıyor
Bırdee efsanee sivilceler cıktı hele bırde cenemde bır var abartısız leblebıden buyuk ıltıhaplı bıyunda goğüste omuzlarda vs mınık mınık sıvılceler
Gecer mı gercekten nasıl bıan da bu kadar cogaldılar
Benı cok rahatsız edıyorlar napcamm

Yaaaa harika haber simdiden hayirli ugurlu olsun insallah. Pozitif olacak ve saglikli ilerleyecek bebegin canim inanıyorum 🤲🧿🤩🥰 merdivene hic endise etme cok yavas adimlarla kendini kasmadan çıkarsın. Biseycik olmaz transferden sonra uzun yat orda hemen gitme evine..

Kızlar benım bır problemım var bılmıyorum sızde durumlar nedır?
Bende mınık sarı olan bellı olmayan ayva tüylerı bılee fenaaa derecede uzadı boyunda gıdıda karnımda felan cok rahatsız edıyor ama elleme onlar sonra dökülür dıyorlar ama cok gözüme batıyor
Bırdee efsanee sivilceler cıktı hele bırde cenemde bır var abartısız leblebıden buyuk ıltıhaplı bıyunda goğüste omuzlarda vs mınık mınık sıvılceler
Gecer mı gercekten nasıl bıan da bu kadar cogaldılar
Benı cok rahatsız edıyorlar napcamm
cnm tüyler sonrasında ne oluyor dökülüyor mu bilmiyorum ama ben de troid olduğundan çene bölgesinde ayva tüylerim uzadı iğneli epilasyona gidiyorum şimdi de ondan önce çoğalmasın diye çakmakla yakardım.geçici bir çözüm olarak çakmakla yakabilrsin.

Ya maşallah 🧿 pozitiflerden var böyle ilk gün merdiven çıkan oh iyi içim rahatladı valla.. inşallah hepimizin süreci sorunsuz olur sonuna kadar 🙏🏻
Hayırlısı olsun kuzum 🙏 Hiçbir şey olmaz merak etme bende 2. Kattayım asansörde var ama yürüyerek çıktım. 2. Gün sağlık ocağına gittim yürüyerek. 5.günde işe başladım. Allaha emanet kuzum 🤲

cnm tüyler sonrasında ne oluyor dökülüyor mu bilmiyorum ama ben de troid olduğundan çene bölgesinde ayva tüylerim uzadı iğneli epilasyona gidiyorum şimdi de ondan önce çoğalmasın diye çakmakla yakardım.geçici bir çözüm olarak çakmakla yakabilrsin.
Yaaa hormonlar tavan yaptı ve demekkı vucuuddan acısını cıkarıyor 🙄🥺

Yaa bende mıde bukantıları gece fenalasmaları derken
Dünde ananemı kaybettık 😢
Yası vardı ama annemden daha sık arar her hafta cumamı kutlar cocukları esımı tektek sorardı cok üzüldüm dun bırraz tansıyonum felan cıktı bırazda ayakata durdum belım karnım agrıdı tabı tansıyondan bas agrısı felan bırde ablama gecmıstık defnettekten sonra orada kalmıs telefonum öglene dogru getırdıler
O kadar şakacıydı ki Ananem her telefonda anannem seni öpüyorum dedıgıımde ben seni öpeyim sende enişteyı öp derdi( eşimi) daha 2 hafta once hastaneeye yatmadan son kez aramıs benı nerden bılebılırdım ki ogun son kez telefonumu caldıracagını işte hayat en azından tertemız gıttı Rabbım kımseye mınnet etmedı sonanına kadar namazında duasında tesbıhındeydı o yerıne yakıstı mutludur eminim ama biz dünya gözü ıle bı daha göremeyeceğımız icin cok üzüldük 🤲🥺
Basinizsagolsun mekanı cennet olsun rabbim geride kalanlara sabır versin....

X