2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Brccck Brccck hayırlı olsun transferin. Bebişleri sımsıkı tutunsun sana. 😉
Kafana takmamak zor ama burada neler gördük. Derya merdivenden düştü bir şey olmadı. Tutunacağı varsa ne yaparsan yap tutunuyo, merak etme. 🥰

tupaaaaa tupaaaaa cığım, çok geçmiş olsun canım.
Yine korkutmuş seninki. 😉
Çok şükür, iyi olmana sevindim.
Benim de bazen yatarken uzun süreli ağrım oluyo, geçiyo sonra. Bu zamanlarda normaldir belki de. Şimdi sorsak, kızlar unutmuştur o evrelerini. 🙈

Kızlar bugün sabahtan beri kasık ağrım oldu halen daha devam ediyor.arada azaldı ama hiç geçmedi,iğne batması gibi ha geçti geçecek dedim geçmedi acile geldim.kan da idrarda birşey çıkmadı.
bebeği kontrol etti kalp atışı gayet iyi
Rahim ağzı uzunluğuda gayet iyi dedi..
Dün ve önceki gün biraz yordum kendimi onu söyledim ondan olabilir dedi..
İshal mi olacaksın acaba diye bana sordu 🤣
Birde magnezyum yazdı ağrılarını alır dedi..(sizce magnezyumla alakalı olabilir mi)
Birde 14 gün önce kahvaltıdan 3 saat sonra şekere bakılmıştı rutinde 70 çıktı
Bugün masadan kalktım 40 dk sonra kan verdim şeker 175 çıktı. bir açlık tokluk baktır yanlışlıkda olabilir dedi.(direk yemekten sonra verdiğim için çok çıkmış olabilir mi)
Birde muayene ederken idrara çok sıkışıksın dedi eve geldim azıcık idrar çıktı şimdi buna taktım ya neden öyle gördü usg de 🤔🤔acaba gaz vardı da öyle mi gördü😅😅
Canım geçmiş olsun. Bakılmış her şeye zaten muhtemelen rahim genişlediği için ağrıların oluyordur. Bol su iç. Ve yatıp dinlenmeye özen göster yorma kendini. Magnezyum kasılma azaltır iyi gelir. Doktoruna ne zaman gideceksin ona da sorarsın. Şeker sonuçlarının anlamı yok birinci ve ikinci saat önemli bir de açlık. İdrar konusuna takılma bence oluyor öyle 😅

Hiçbir şey olmaz tatlım lütfen rahat davran. Sen benim serüvenimi biliyorsun, bir daha uzun uzun anlatmayayım. Sadece şunu söyleyeyim, ilk denememde full yattım, ikincide full gezdim. Hatta işe de gittim, merdiven indim çıktım. İlkinde tutmadı, ikinciyi doğurdum. 😄
Valla nasıl davrancaz şaşırdık ama ben dün transfer oldum ve dünde başladım ev içi turlara kuzum Allah'ım kısmet etsin inşallah 🤲🏻🥰

@Hazel9 çok geçmiş olsun canım.
Aşıyı yeni olmuştun, yalancı pozitiftik olabilir mi? tupaaaaa tupaaaaa anlatmıştı ya hani.
Ben de bütün gün çok kötüydüm, mide bulantıları yoruyo zaten. Bi de kendimi kötü hissettim, test verdim falan. Şükür negatif ama değişik hissediyorum hala. Bi yorgunluk, halsizlik var. 😔
Cnm sana da çok çok geçmiş olsun 🙏🏼🙏🏼 Negatif çıktı şükür 🙏🏼

tupaaaaa tupaaaaa cığım, çok geçmiş olsun canım.
Yine korkutmuş seninki. 😉
Çok şükür, iyi olmana sevindim.
Benim de bazen yatarken uzun süreli ağrım oluyo, geçiyo sonra. Bu zamanlarda normaldir belki de. Şimdi sorsak, kızlar unutmuştur o evrelerini. 🙈
Saol cnm..gün boyu kasık batması devam edince korktum bende bugün yine ağrım var pelvik kemiğim de ağırıypr anlamadım gitti birşey de yok 🤪 öğleden sonra doktorunu bir arayacağım yine..

Canım geçmiş olsun. Bakılmış her şeye zaten muhtemelen rahim genişlediği için ağrıların oluyordur. Bol su iç. Ve yatıp dinlenmeye özen göster yorma kendini. Magnezyum kasılma azaltır iyi gelir. Doktoruna ne zaman gideceksin ona da sorarsın. Şeker sonuçlarının anlamı yok birinci ve ikinci saat önemli bir de açlık. İdrar konusuna takılma bence oluyor öyle 😅
Saol cnm benim..
Bende öyle düşündüm ama geçmeyince gün boyu gidip bir göreyim dedim 😊
Günde 2lt altına düşmüyorum ama arttırmam lazım.doktora 20 gün gibi bir süre sonda gideceğim ama bugün ararım bir..
Di mi bende öyle düşündüm şekerle ilgili..
İdrar evet oluyormuş öyle okudum bir çok yerde..😊

Canım yaşadığın şeyin aynısını benim kuzenim 2. çocuğunu doğrurken yaşadı. Artı kan kaybından ölür diye eşini yanına almışlardı ameliyathanede müdahale ederken. O kadar kötüydü durumu. Tam rahmini alacaklardı ki Allah korudu da kanaması durdu.

Sonra kuzenim bir daha hamile kaldı, 3. yü de doğurdu. İlkinde de üçüncüde de hiçbir sorun yaşamadan kucağına aldı yavrularını.

Başka tanıdığım yine var ilkinde bunu yaşayıp ikincide çok kolay doğum yapan.

Yani nasipte varsa oluyor, ille de aynılarını yaşamak zorunda değilsin.

Allah büyük. 👆 😊
Çok iyi bir örnekmiş kuzum. Benm doğumdan sonra oldu 16.gün yine oldu. Şimdi yine bekleniyor çok canım sıkıldı

Yemin ederim hemsirelere uçmamak icin kendimi zor tutuyorum 1 saattir mama bekliyoruz
Cnmmsakin olmaya çalış sinirlenme sütünü düşün bazı hemşireler nene rahat bu kadar😡😡
Kızlar günaydın ☺️
Bugun kontrol vardı vajinal muayenede yine orası kan ile dolmuş aynı kanamayı bekliyor dr 😭 adam şokta biz şokta
Allah Allah ins aynı seyleri yaşamazsın cnm neden oluyor acaba🙄
İyi yapıyorsun cnm sürekli yatma zaten hafif turlarla başla 😍😍
Yattıkça saha çok kafana takıyorsun 😉
Cnm cokk geçmiş olsun sanada

X