2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Kamu özel hastaneler de tedavisi olanlar ve önceden randevusu olanlar izin ile işlemlerini yapacak gibi bir cümle var İçişleri genelge yayınlamış. Aslında şu an tüp bebek işlemleri için en uygun zaman olmali çünkü hastaneler tenha olunca anne adayları virüs tehlikesiyle daha az karşı karşıya kalır zannımca. Hem ertelemeyle ele geçen değil giden şey cok ki virusun biteceği yok.

Canim bukadar emek ediyoruz...cabaliyoruz..maddi manevi yipraniyoruz..bir bebek kokusunu duyamiyacagim belki diye..kendimle alakali..yani canimm..
Evet canım, yıpranıyoruz ama güç olan elde edilince kıymeti artar derler... Eminim ki bizler çocuklarımıza daha özenli bakacağız. Çünkü zor geldiler.
Bak gördün mü herşeyde bir hayır vardır, tam gaz devam :)))
Eki Görüntüle 2835255 kızlar silik bir çizgi görüyorum yada uyduruyor muyum acaba görüyor musunuz var mı sizce
Evet canım görüyoruz, hayırlı olsun, hamilesin büyük ihtimalle :))) İnş değerin de güzel cıkar :)

Masallahh hayırlı olsun darısı bizlerekacinvci gün embriyosu ve kaç tane birde belirtilerin varmiydi
6. Gün embriyosu tek konmuştu canım. Bugün 8. Günüm dünde idrarda bakmıştım hiçbir şey yoktu bugün böyle çıktı inşallah doğrudur belirtim transferin 3-4 günü sadece karın ağrım oldu ilaçlardan diye düşünmüştüm bilemiyorum.. başka da bariz bişeyim olmadı. İnşaallah kanda da güzel sonuçlar görürüm. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

yaaa keşke yaptırsaydın kuzum. Benim de mesela filimde rahim alt ksımda ufak yapışıklıklar göründü filimde 3 dr gittim üçüde gerek yok gebeliğe engel değil dediler. sonra tüp bebek için artık karar verip 4. dr gittiğimizde bunu tedavi etmemiz gerekiyor histereskopi şart dedi. Ki operasyonumu da yaptı. İçeri girdiğinde baya bir yapışıklık olduğunu görmüş iki taraflı rahim duvarını kazıdı açtı. Şimdi iyileşme sürecim var spiral takıldı onu olacak. Hormon tedavisi verdi 1,5 2 ay bu şekilde gidecek. Sonra ilerleyeceğiz allah izin verirse.

canım çok sevindim gözünaydın huzur içinde başlarsın tedavine

Bende bugün tedaviye başladım herşey yolunda giderse 13 Mayıs’ta transferim var. 2 başarısız tüp bebek denemesi (1i dondurulmuş embriyo)yanlış doktorr ve zaman kaybından sonra umarım güzel şeyler olurr rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine kucağımızı boş koymasıın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…