2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Canım ciddi bi dueum olmamaısna sevindim. Diş çıkma hazırlıklarıymış demekki kilosu da normal zaten artık bjndan sonra böyle az az alacaklarmış. İlk aylar 1 kg almalarına alışınca bunlar az geliyo maşallah diyelim kuzucuğa
Kızlar bebeği 14.hafta atağında olan var mı .benimki gece uykularında benle uyumak istiyor .memeyi de bırakmıyor .gündüz emmez gece bırakmaz bi haldeyiz bu 3. Ay beni çok yıprattı .geçici bi durumu acaba
Atak dönemindeylen bu tarz şeyler normal. Biz de şuan atak dönemindeyiz hem meme istiyor hem de reddediyor kafası karışık bizimkinin. Uykuları çok bozuldu kısaldı sürekli bölünüyor. Geçici dönem. Bu dönem bitince yeni kazankmlar edinmiş olacak.

Bestiron kan damlası şeker içermiyormuş cnm

Kızlar bebeği 14.hafta atağında olan var mı .benimki gece uykularında benle uyumak istiyor .memeyi de bırakmıyor .gündüz emmez gece bırakmaz bi haldeyiz bu 3. Ay beni çok yıprattı .geçici bi durumu acaba
Aynı sorun bizdede var sürekli kucakta ama yine ağlıyo bugün sesi kısılmış artık bağrınmaktan bende çok yoruldum valla biran önce geçse şu atak haftası ne iyi olur yaa

Bestiron kan damlası şeker içermiyormuş cnm
Evet ben de bakmıştım; ama işte mühendisinoğlu sayfasındaki incelemesinde birçok anne baba bu damlanın işe yaramadığından çocuklarının demir değerlerinin eksik çıktığından şikayet etmişler. O yüzden ben de oceanı aldım şeker konusuna takılmayıp. Gerçi demin onun da incelemesine baktım bu sefer de yorumlarda koruyucularını değiştirdiklerinden ve daha şaibeli bir koruyucu kullanmaya başladıklarından şikayet etmişler. Olmadı elimdeki damla bitince doktordan alternatif başka bir damla isteyeyim. Valla anne olmak zor ya, her şeyi en derinine inceliyorsun ama bazen o bile yeterli olmuyor

Ben bu atak haftalarını pek kendimizle bagdastiramadim ondan dolayı takip etmiyorum. Ben biraz da olumlu düşününce olumlu yasayan bir insanım olumsuz bildirimler enerjimi düşürüyor endişe yapıyor. Bu nedenle takip etmiyorum.

Evet kan damlası benim de kafamı çok karıştırdı şuan sidefer aldım ama içinde olmayan katkı yok. Doktor newvit yazdı onda da şeker var. Bestiron nasıl diye sordum doktora 3. faz çalışmaları tamamlanmadı onun dedi. Bir de bazı doktorlar demiri hemen vermiyor kafam karışık sanırım çok düzenli vermeyeceğim ben de.

Instagramda takip ettiğim doktor ali fuat serpen ocean tavsiye ediyor bende onu alacaktım kendi doktorumuz sidefer alın dedi mühendisinoğlunda baktım bestiron iyi gibi gerçekten kafam çok karıştı benimde ne alacağıma karar veremedim.

Ya kizlar ben dvit3 u bile vermiyorum kan damlasini nasil verim onu bilemedim dviti verirken kizim sanki daha cok kusuyo o yuzden vermedim hic yanlis mi yapiyirum acaba.
Bide kan ilacini hic bulasmak istemiyorum o ayri dert ac vermek gerek bide yarim saat sonra sut vermek gerek e benm kizim uuandiktan sinra hemen sut istiyo acliga gelemiyoki ve en fazla da 1 saat sonra yine istiyo. Ben ilk kizimda 1 yasindan sonra vermistim o zamanlar ek gidalar oldugu icin sıkıntı olmyodu ferrum sanol mu yoksa hausman mi pek hatirlamiyorum iste vermisti doktor iki sise bitirmistik sonra devam edem3dim tabi

D vitamini önemli ama canım ben 1 gün unutsam ona bile üzülüyorum neden unuttum die ocean kullanıyorum memnunum. Demirde başlayacağım 4 aylık olunca depolarının dolması için 1 yaşına kadar şart diye biliyorum demir eksikliği iştahsızlık falanda yapıyor çünkü.

Aynen depoların dolması açısından bu takviyeler önemli. 1 yaşına kadar o depoları dolduramazsak, eksikliğinin tedavisiyle uğraşmak durumunda kalabiliriz ki bunu hiç birimiz isteyemeyiz. O yüzden şimdiden düzenli kullanmak çok daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…