2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Az önce sağlık ocağındaki ebeyle konuştum haftaya git doktora keseyi gör dedi.

Kan vermeyi ben de isterdim ama sağlık ocağı epey uzak otobüse binmek istemiyorum.

Senin kaç hafta kaç günlük kese göründü ? Ve vajinal ultrason mu yoksa karından mi ?
4+3 te gorundu karindan bakti ama gorunmeyince vajinal bakti daha erkenmis karindan bikac gun sonra gorunurmus

herkese merhaba
dunden beri 2 defa test yaptim hepsinde 2. cizgi silik cikti. Bu ikinci gebeligim olacak hazirliksiz yakalandim moralim cok bozuk. 4 yasinda oglum var. Esimle seneye belki hamile kalmayi dusunebilirim diye plan yapmistik sürpriz oldu bize . Cok hazirliksizim hamilelik tekrar bebek buyutmek bana cok uzak geliyor :KK43: Oglumla o kadar mutluyuz ki beraber calismadigim icin cok guzel vakit geciriyoruz bir bebek olursa oglumun psikolojisi kesin bozulur cok uzulur bebegim:KK43: cok mutsuzum.. insallah hamile degilimdir . adetim 3 gün gecikti. normalde gecikmem olmaz. kac gun sonra testte belirgin cizgi gorurum? ya da yarin kan testi verecegim baska secenek yok..

Eklentiler

• EB1C874D-B8FC-460F-B886-5048BA305468.jpeg
    EB1C874D-B8FC-460F-B886-5048BA305468.jpeg
    39,1 KB · Görüntüleme: 79
herkese merhaba
dunden beri 2 defa test yaptim hepsinde 2. cizgi silik cikti. Bu ikinci gebeligim olacak hazirliksiz yakalandim moralim cok bozuk. 4 yasinda oglum var. Esimle seneye belki hamile kalmayi dusunebilirim diye plan yapmistik sürpriz oldu bize . Cok hazirliksizim hamilelik tekrar bebek buyutmek bana cok uzak geliyor :KK43: Oglumla o kadar mutluyuz ki beraber calismadigim icin cok guzel vakit geciriyoruz bir bebek olursa oglumun psikolojisi kesin bozulur cok uzulur bebegim:KK43: cok mutsuzum.. insallah hamile degilimdir . adetim 3 gün gecikti. normalde gecikmem olmaz. kac gun sonra testte belirgin cizgi gorurum? ya da yarin kan testi verecegim baska secenek yok..
belki de bir kardesi olacagi icin mutlu olur. Pedagog esliginde soyleyip hazirlayabilirsiniz abi olmaya. Benim kardesim yok tek cocugum ve keske bir kardesim olsaydi diyorum keske..

herkese merhaba

Aradaki yaş farkı çok ideal olacak bence 😊

Zaten seneye düşünüyormuşsunuz 1 sene erken gelmiş olacak bebeğiniz.

Bir kardeş şanstır bence, çocukluğumda hep eksikliğini hissettim.

O kadar insan ikinci üçüncü bebeğini dünyaya getiriyor her çocuğun psikolojisi mi bozuluyor yani sanki fazla duygusallaşmışsınız 😊

Bu arada bence hamilelik var. Kan verince kesinleşir hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

merhaba kizlar
kan tahlili yaptirdim sonucum 311 cikti. Doktorum persembe tekrar kan tahlili yaptir 500 ustu olunca kese gorunur oyle kontrol edelim dedi. benim kasik agrim ve bel agrim cok fazla anlamadim ilk hamileligimde boyle hatirlamiyorum. persembe belli olacak hakkimizda hayirlisi

X