2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Benimde 6 Nisandı son adet tarihim bugün hafif bi mide bulantım oldu ama bat 4 mayıs onu beklemek istiyorum kac aydır erken test yaptım hüsrana ugramak istemiyorum yine oruc da tutuyorum acaba ondan mı bilemedim

Merhaba kizlar
İkinci bebiş için birkaç aydır korunmuyoruz ama henüz olmadı Hakkımızda hayırlısı Burda yerimi alayım.belki bu ay olur
Bu arada folik asit hamile kalmaya niyetlenince mi kullanılıyordu? İlk hamilelikten önce de bir şey kullanmaya başlamıştım ama neydi diye düşünüyordum ben de Folik asitti sanırım

Merhaba kizlar
İkinci bebiş için birkaç aydır korunmuyoruz ama henüz olmadı Hakkımızda hayırlısı Burda yerimi alayım.belki bu ay olur
Bu arada folik asit hamile kalmaya niyetlenince mi kullanılıyordu? İlk hamilelikten önce de bir şey kullanmaya başlamıştım ama neydi diye düşünüyordum ben de Folik asitti sanırım
Merhaba, bizde bu ay deneyeceğiz. Ben ocaktan beri folik asit kullanıyorum. Bebek planlandığında başlamak gerekiyor. En azından doktorum üç ay öncesinden başlayalım demişti. Nasip olur inşallah bu ay 🙏🏻

Merhaba, bizde bu ay deneyeceğiz. Ben ocaktan beri folik asit kullanıyorum. Bebek planlandığında başlamak gerekiyor. En azından doktorum üç ay öncesinden başlayalım demişti. Nasip olur inşallah bu ay 🙏🏻
Bende ilk bu ay denemeye başladım. Folik asit de içiyorum. İnşallah beklenen gelir.

İnşallah ama çok ümitlenmek istemiyorum daha önce de silik çizgi çıktı sonra 5 gün gecikmeli adet olmuştum 😑 hayırlısıyla isteyen herkese nasip olsun

Hangi folik asidi kullaniyorsun?

Bugun beta hcg degerim 2298 cikti Ocak annesi olma yolunda ilerliyorum🎀🧿

Maşallah

Kızlar merhaba 😊

Ben de muhtemelen Ocak annesi olacağım 😊 🤲

Dün pozitifi gördüm çok şükür ama kan filan vermedim evde ıdrar testiyle koyulasmayi takip edip direkt doktora gitmeyi düşünüyorum.
bence kan verseniz daha iyi olur 2 gune 2 kat artisi gormeniz gerekiyor.

bence kan verseniz daha iyi olur 2 gune 2 kat artisi gormeniz gerekiyor.

Az önce sağlık ocağındaki ebeyle konuştum haftaya git doktora keseyi gör dedi.

Kan vermeyi ben de isterdim ama sağlık ocağı epey uzak otobüse binmek istemiyorum.

Senin kaç hafta kaç günlük kese göründü ? Ve vajinal ultrason mu yoksa karından mi ?

X