2021 Şubat Anneleri

Senden de Allah razı olsun cnm. Ben iki hamileliğimde öyle ya da böyle bu çocuk dünyaya gelecek. Kendini kasma diye telkin ediyordum kendimi. Normali denersin olmazsa sezaryen zaten istediğin an olur diyordum sen de öyle yap akışına bırak. Hayırlı doğumlar

Her Doğumun olumlu ve olumsuz yanları oluyor neyseki sağlıkla kucağına almışsın. Hayırlı olsun cnm

Senin iş benden de zor çocuk 3 olunca. Bir de yaş farkları çok değil. Allah kolaylık versin. Akşam baba gelince büyük ve bebeği ona bırakıp ortancayla ilgilen en iyi vakit o olur. Bir de 1 Mart’ta okul açılırsa büyük gider ortancaya vakit kalır yine.

Allah güç kuvvet versin cnm. Bugünlerde geçecek elbet.

Evet canım çok şükür 😊

Kızlar bastonlu bebek arabası önerecek olan var mı çok pahalı olmayan
Chicco liteway3 ya da joie brisk lx.. ikisi de yenidoğana uygun, tam yatış oluyor. maksimum taşıma kapasiteleri 15 kg üstü. Joie Travel de oluyor puset takılıyor

24 günlüğüz pişik bizde de var uyku sorunu rezene çayı içiyorum hem süt hem gaz için iyi göbeğide geçti ama poposu ne yaptıysam geçmedi ıslak mendillerini yıkıyorum sudocrem kullanıyorum yok bana mısın demedi pişik

Kızlar bastonlu bebek arabası önerecek olan var mı çok pahalı olmayan
Ben de chicco liteway öneriyorum. 6 sene iki oğluma kullandım. İkisini aynı anda bindirdim pazar market malzemesiyle birlikte taşıdım. Halen taş gibi ama güneşte bırakmışız geçtiğimiz yaz rengi çok solmuş yoksa bu miniğime de kullanacaktım.

12 Mart’ta inş. Kızım 1 şubat doğumlu
Benimki de 4 şubat doğumlu başlayalım bence de benim zaten midem bulanıyor neden bilmiyorum ekmek yemeyelim şekerli şeyler de iptal komposto dışında güzel bir diyet yapalım şu göbekleri gitsin benim gobus hala 6 aylık foş gibi ağır yaşamlar gibi hissediyorum bazen kendimi 🤷‍♀️🤦‍♀️😭

Bizimkinin yüzünde de var cnm. Kizimda da olmuştu, dr. sakın ellemeyin sıkmayın geçici bir durum. Sütünüzden oluyor demişti. Gercekten de 2 aylık olunca fln geçmişti
Sadece yüzdeyse sütten canım. Bizde de var. Bir şey yapmıyorum. Geçiyor zamanla ilk aylar oluyor kimi bebişte
Benimkindede var. Kardesleridegilde ben çok öpüyorum dayanamayıp 😌büyük ihtimal oo dan diye düşünüyorum ben
Cevabınız için teşekkür ediyorum kızlar. Benim büyük oğlumda vardı ama sıcaktan oluyordu. Bunda bayağı iltihaplı gibi beyaz uçlu olunca farklı bir şey sandım. Çocuğumun ak pak yüzünü net göremiyorum yav 🙃

Eklentiler

• Screenshot_20210226_214600_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20210226_214600_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 32
Demek ki uyku sevmiyor çocuk sen kabullen bu durumu. Gazı yolsa ağlamıyorsa bu da iyi birşey. Benim ilk çocuğum günde toplam 6 saat uyurdu parça bölük 18 saat ağlardı. Oğlumu sevemezdim zamanım onu susturmaya çalışmakla geçerdi. Ama zamanla bitti gitti. Sen de kabullen yardımcı birileri varsa biraz dışarı çık nefes al dinlen sonra tekrar kaldığın yerden devam et. Ha benim oğlan sadece arabada susardı. Çıkıp sabaha kasar şehri gezerdik Baştan sona ben orda dinlenirdim tek. Eve girdiğimiz an ağlamaya devam. Meme mama kusma ağlama döngümüz buydu. Şimdi pamuk MaşAllah
Ne güzel demişsin sevmeye zamanım olmazdı diye. Daha yeni anneyim 23 gün oldu insan hemen adapte olup bu yoğunluğı kabullenemiyo ki

Benimki de 4 şubat doğumlu başlayalım bence de benim zaten midem bulanıyor neden bilmiyorum ekmek yemeyelim şekerli şeyler de iptal komposto dışında güzel bir diyet yapalım şu göbekleri gitsin benim gobus hala 6 aylık foş gibi ağır yaşamlar gibi hissediyorum bazen kendimi 🤷‍♀️🤦‍♀️😭
Beni de alın aranıza😭

Kizlar sarılık beyne etki yapıyor diyorlar neye göre anlayacağız??? Çok korkuyorum 😔😔😔

X