2021 Şubat Anneleri

Ah kolaylıklar dilerim. Ben de hamile olduğumu öğrendim. Sağlıkla doğarsa aralarında 20 ay olacak. Çok korkuyorum. Emziriyorum hala. Emerek uyutuyorum. Siz bu durumu nasıl çözdünüz. Çok karışık ve mutsuzum. Sanırım desteğe ihtiyacım var. Sevgiler

Allah yardımcınız olsun bit arkadaş emzirmeye zararının olmadığını söylemişti ama annenin vitamini kalır ki bilemedim hem karnındaki hem dünyadaki sömürüyor resmen

Benimkilerin arası 5.5 yaş anlaşma iyi ama büyük küçüğü görmediğimiz yerde elden geçiriyor çok zor ya ikisine de yetemiyoruz eşimle hiç sohbetimiz yok. İşten gel yemek yiyip ortalığı toparlıyoruz bir kahve içiyoruz o sırada çocuklarla oyun oynuyoruz.

Hayırlı olsun sevgileri güç veriyor. Eşinizle en baştan iş bölümü öneririm. 21ay bizde ki ara da:) sürpriz bebek... Anne rahat ve sabırlı olursa süreç daha kolay olacaktır. Her türlü yardıma açık olmak gerek. Ben herşeyi hallederim modunda olmayın. Mutlaka çıkın arada eşinizle arkadaşlarınızla bir kahve için. Büyük evlatla beraber 1 saat yalnız oynayın gibi gibi

Sanırım benim de daha yolum uzun belki seneye kreş olursa vicdanen daha rahat olacağım

Canım benim evet doğru hatırlıyorsun çalışıyorum... Kendine yetebilme evlatlar yetebilme derken geçiyor zaman küçükler 1 yaş oldu bileseneye büyüğü kreşe vermeyi düşünüyoruz. Bakalım nasıl olacak. Sen nasılsın umarım yolundadır herşey

Kreş icin bize bu sene erken geldi ama oyun grubu vs olsa harika olurdu. Ama iki bebek ile evden çıkmak vs sıkıntı şu anda.. inşallah iyi olur siizn için de

Aynı durumdayım 20 ay var ikisinin arasında birde büyük erkek olduğundan daha hırçın oluyor hareketler çok sert oluyor fazlaca eziliyor küçük kızım ilerde güzel anlaşacağı günleri hayal ederek geçiriyorum günlerimi şuanda

Çok çok Teşekkür ederim İnşallah Dediklerinizi yapacağım Bebişleri öperim

Allah yardımcınız olsun bit arkadaş emzirmeye zararının olmadığını söylemişti ama annenin vitamini kalır ki bilemedim hem karnındaki hem dünyadaki sömürüyor resmen
Evet o boyutunu hiç düşünmedim Bebek doğmadan bıraktırmam lazım Yoksa kardeşinin bütün sütünü emer bizimki. Ama dediğiniz doğru şimdiden halsizlik başladı.

Bizde iyiyiz canım işe gidip geliyorum küçüğüm 1 yaşında oldu abinin peşinde koşturuyor büyüğün tuvalet eğitimi var mı bende Eylül gibi kreş düşünüyorum artık evde yetemiyorum

Sizin yaş aralığı güzelmiş ya bizimkiler çok yakın o yüzden oyun kuramıyorlar birinden biri eziliyor. Küçükler biraz daha büyüsünler rahatlarız inşallah

Sizin yaş aralığı güzelmiş ya bizimkiler çok yakın o yüzden oyun kuramıyorlar birinden biri eziliyor. Küçükler biraz daha büyüsünler rahatlarız inşallah
Oyunu ben kuruyorumkızım oyuncakları ziyade saklambaç körebe yerde lav var bu tarz oyunları oynmaka istiyor bebek alisti saklambaç oynuyoruz her birlikte yoksa ikisi oynamıyor büyük olana küçüğün oyunları basit geliyor. Allah sağlık versin de geçecek bu zamanlarida

Analık izni bittikten sonra süt izni başlıyor, süt kuzusu sütten mahrum kalmasın

Merhaba, ben hamileyken emzirdim. Hatta hala emziriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…