2021 Şubat Anneleri

Kızlar eşim pozitif yazmıştım ya . Bende pozitifim bugun öğrendim . Dua edin sag salim atlatalım inşşalah . Hatta bence bebegimde oldu. Dün ikimizinde ateşi 38 e çıktı beneğimiznde cok şükür bugun iyi. 5,5 yasında bir kızımda daha var. Korkuyorum biraz. Eşimde gelmedi . Bebegimle evde on gün tek kalacam . Hayırlsıyla atlatalım inşşalah sagsalim
Allah yardımcın olsun canım inşallah sıkıntısız atlatırsın iz

Kızlar eşim pozitif yazmıştım ya . Bende pozitifim bugun öğrendim . Dua edin sag salim atlatalım inşşalah . Hatta bence bebegimde oldu. Dün ikimizinde ateşi 38 e çıktı beneğimiznde cok şükür bugun iyi. 5,5 yasında bir kızımda daha var. Korkuyorum biraz. Eşimde gelmedi . Bebegimle evde on gün tek kalacam . Hayırlsıyla atlatalım inşşalah sagsalim
Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin.

Ya ben emzik kullanıyorum ama gece kolik saatinde herşeyi deniyorum anca memede susuyor 1 saat sonra yine başlıyor. Bide benimki ağlarken güveriyor yada uğunuyor artık sizin orda ne deniyorsa
Benim kız da öyle cok aglatmiyorum o yüzden hemen nefesi kesiliyor

Canım gazi vardır.. gazı olunca da sürekli emmek ister bebek memede rahatlayacağını sanır.. bizde birkaç gece öyle olduk sürekli emmek istiyo tok biliyorum ama emdikçe daha çok gaz birikiyo öyle zamanlarda emzik verdim..göğüslerin doluydu emzirdin eminsin karnı tok yine de ağlayıp meme istiyorsa verme emzik kullan.. emme ihtiyacını onunla gidersin gazi birikmesin daha cok..
Tamam cnm sagoll

Öyle dusunme canim rahat olmaya çalış çocuk durmayinca kendine de bakamıyor insan öğlene kadar emzir öğlen uykusunda 60 CC mama ver 3 defa gazını çıkarsın ağızdan mutlaka sonra salla bakım uyuyor mu gaz ilaci veriyor musun bazen o da çocukta sancı yapar
Gripe water veriyorum canım bizimki sorundan değil bence ya biraz anacı velet 😂 ilgi manyağı onunla hep konuşalım oyun oynayalım kucakta tutalım istiyo. Deli gibi sıkarak öpüyorum seviyorum mesela hiç gıkı çıkmıyo 😂 bayılıyo sevilmeye

Kizlar 24 gun oldu dogum yapali bugun duzgun beslenmeye ve kilo vermem gerektiğine karar verdim hafif hafif vakit ve hal bulursam egzersizde yapıyorum 20 30 dakka filan dunden beri ..
Squat filan yaptim canim yanmiyo ama dikislere zarari olurmuki egzersiz sutu azaltirmi bilgisi olan varmi evde yuruyus bandim var eve donunce zaman ve hal kalirsa yine dusuk tempoda 20 30 dk onda yurusemmiki

Kizlar 24 gun oldu dogum yapali bugun duzgun beslenmeye ve kilo vermem gerektiğine karar verdim hafif hafif vakit ve hal bulursam egzersizde yapıyorum 20 30 dakka filan dunden beri ..
Squat filan yaptim canim yanmiyo ama dikislere zarari olurmuki egzersiz sutu azaltirmi bilgisi olan varmi evde yuruyus bandim var eve donunce zaman ve hal kalirsa yine dusuk tempoda 20 30 dk onda yurusemmiki

Inatagramda zehra bora var instagram.kullaniyomsn blmiyorm ama
Eger yemezsen sutun azalablr o.kadn diyetisyen o bile diyet yapmiyo ama spor yapiyo spor yapablrsn bisi olmaz

Valla sen iyi bakiyom üç tane oğlana benim arkadaşta senin gibi helal valla
Şu cümle bile nasıl iyi geldi biliyor musun. Tam miniği emzirerek uyutmaya çalışırken, ortancanın tuvalet temizliğine yardım etmem için beni çağırırken, büyüğün online dersi ortasında şarj bitiyor yetiş diye bağırması sırasında... 😬
İnsanın kocası bile helal olsun hatun sana demiyor şu yalan dünyada canım arkadaşım 😂

Şu cümle bile nasıl iyi geldi biliyor musun. Tam miniği emzirerek uyutmaya çalışırken, ortancanın tuvalet temizliğine yardım etmem için beni çağırırken, büyüğün online dersi ortasında şarj bitiyor yetiş diye bağırması sırasında... 😬
İnsanın kocası bile helal olsun hatun sana demiyor şu yalan dünyada canım arkadaşım 😂
😊Bir anneyi en iyi bir anne anlar..erkekler pek anlamıyorlar bu işten herşeyi kolay zannediyorlar..kolay iş değil üç tane çocuk yemesi içmesi dersi kazanan biz olacağız inşallah cennette sefa süreriz artık😂

X