2021 Şubat Anneleri

@Pumpkin34 canım zor bela da olsa akşam saatlerinde emzik verip pusetinde sallıyorum kartları gösterip çıngırağı sallıyoruz öyle oyalaniyor biraz öyle de dene istersen🙏
@Bircansev inşallah kolayca atlatırsın canım cok geçmiş olsun
insanbuL insanbuL ben 2 cocukla ağlamaklı oluyorum bazen sana helal olsun kolaylıklar diliyorum hepimize♡
Ben bildiğin haykırarak ağlıyorum bazen. geçen gün akşam yemeği 9.30a kaldı. Ufaklık ağlıyor kucağımda. Eşimi bekliyorum yemek İçin. Ortanca banyoda çişini tutamamış onu yıkadım, banyoyu yıkadım.tam mutfağa gittim yemeğimi koyarken bir koli yumurtayı kırdı, yeri silerken bi güzel ağladım 🥲

😊Bir anneyi en iyi bir anne anlar..erkekler pek anlamıyorlar bu işten herşeyi kolay zannediyorlar..kolay iş değil üç tane çocuk yemesi içmesi dersi kazanan biz olacağız inşallah cennette sefa süreriz artık😂
Değil mi annelere neden cennet anaların ayağı altında denmiş anlıyoruz💜

Kızlar ben çok salakça bişi yaptım yardım edin. Dün levrek yapmıştı eşim fırında onu dün yemedim bugun ısıtıp yedim öğlen aklıma geldi sonra zehirler mi sütümü. Fırında kalmıştı balık. Napsam ki hastaneye mi gitsem
Nasılsınız bir sıkıntı yoktur inşallah? Sanmıyorum zehirleyeceğini. O kadar sürede yoğun bir zehirleme olmaz pişmiş gıdada. Olsa olsa bağırsaklarınızı bozar.

Selam kızlar bende bisey sormak istiyorum.. dün gece benim bebe yine gece mesaisinde 4 de kaktı 7 de anca uyudu..Çocugun uykusu var ama gözünü burnunu kaşImaktan uyuyamadı ya ilginç bi şekilde.. sizin bebelerde de oluyo mu..burnu tıkalı değil güzel emebiliyo.. tam uyudu oh diyorum..miziklayarak ellerini yüzüne goturuyo burnunu mu kadıyı gözünü mu anlamadım uyutmadı cocugu🤔🤔🤔

Selam kızlar bende bisey sormak istiyorum.. dün gece benim bebe yine gece mesaisinde 4 de kaktı 7 de anca uyudu..Çocugun uykusu var ama gözünü burnunu kaşImaktan uyuyamadı ya ilginç bi şekilde.. sizin bebelerde de oluyo mu..burnu tıkalı değil güzel emebiliyo.. tam uyudu oh diyorum..miziklayarak ellerini yüzüne goturuyo burnunu mu kadıyı gözünü mu anlamadım uyutmadı cocugu🤔🤔🤔
Kundak yapmayı denedin mi canım belki de ellerini hareket ettirdiği için uyanıyodur

Bitince tekrar almadım. Ikınmaları da azaldı zaten. Gaz sancısı nadir olmaya başladı. Kabızlık olmadı biz de canım
Büyüdükçe azalacak galiba.3 .aydan sonra rahatlarsınız diyorlar çnkü. bizde biberondan emmeye geçti diye azaldı diye düşünüyorum. Eskiden öyle bi gaz çıkarırdı ki yetişkin gibi ses çıkardı.
Benimki de 3-4 gündür elleriyle yüzüne vurup bir şeyler yapıyor anlmadığım şekilde.kendini bile uyandırıyor. Resmen uyusun diye geceleri ellerini tutuyorım😱 sizde de olmasına maalesef ki sevindim. Yani benmkine özgü olmamasına. Ve ben hala eldiven takıyorım o kadar yüzüyle gözüyle oynuyor ki korkuyorum.

Kızlar benim göğüs ucum aşırı hassas dokununca bile ağrıyor haliyle oplum emerken çığlık atıyorum dilimi ısırıyorum resmen.😱
Biberondan emmeye geçtik diye mi olmuştur. Yaşayan varsa Nasıl geçer? Mahvoluyorum emzirirken😭

Büyüdükçe azalacak galiba.3 .aydan sonra rahatlarsınız diyorlar çnkü. bizde biberondan emmeye geçti diye azaldı diye düşünüyorum. Eskiden öyle bi gaz çıkarırdı ki yetişkin gibi ses çıkardı.

Benimki de 3-4 gündür elleriyle yüzüne vurup bir şeyler yapıyor anlmadığım şekilde.kendini bile uyandırıyor. Resmen uyusun diye geceleri ellerini tutuyorım😱 sizde de olmasına maalesef ki sevindim. Yani benmkine özgü olmamasına. Ve ben hala eldiven takıyorım o kadar yüzüyle gözüyle oynuyor ki korkuyorum.

Kızlar benim göğüs ucum aşırı hassas dokununca bile ağrıyor haliyle oplum emerken çığlık atıyorum dilimi ısırıyorum resmen.😱
Biberondan emmeye geçtik diye mi olmuştur. Yaşayan varsa Nasıl geçer? Mahvoluyorum emzirirken😭
Eldivenlerden kurtulalım diye tırnaklarını kestim 2 gündür takmıyorum. Bu gece de öyle olursa geri takayım öyle deneyeyim.. Çocuğu uyutmayacak kadar ne sebep olmuştur acaba yaa?

Canım benim bebe de çok emdiği geceler hâlâ arada aşırı hassas olabiliyo.. yara falan olmamasına rağmen.. ha birde bazen gece uykuda emzirirken yanlış yerden memeyi tutup emerse eyvalar olsun😩😩😅

Benim kızda aynı genelde gazdan yapıyo bizimki yüzünü gözünü yoluyor çok zorlanıyor yine bugün 3. Gün kakasını yapmayali biogaia tekrar aldık ins faydasj olur.dun nurse Harvey verdim sabaha kadar uyumadı helak oldu çocuk daha da vermiycem biogaia yi da kabız diye verdim tekrar bakalım

Benim kızda aynı genelde gazdan yapıyo bizimki yüzünü gözünü yoluyor çok zorlanıyor yine bugün 3. Gün kakasını yapmayali biogaia tekrar aldık ins faydasj olur.dun nurse Harvey verdim sabaha kadar uyumadı helak oldu çocuk daha da vermiycem biogaia yi da kabız diye verdim tekrar bakalım
D vit kullanıyor musun? Kabızlık yapıyor d vit kimi bebeklerde.

Eldivenlerden kurtulalım diye tırnaklarını kestim 2 gündür takmıyorum. Bu gece de öyle olursa geri takayım öyle deneyeyim.. Çocuğu uyutmayacak kadar ne sebep olmuştur acaba yaa?

Canım benim bebe de çok emdiği geceler hâlâ arada aşırı hassas olabiliyo.. yara falan olmamasına rağmen.. ha birde bazen gece uykuda emzirirken yanlış yerden memeyi tutup emerse eyvalar olsun😩😩😅
Ya benmki oyuncak ettiği için doğru veremiyorum memeyi. Çnkü alıyor bırakıyor alıyor bırakıyor. Bi de emmeye başlamdan ağlama krizine giridği için tok evin aç kedisi. Saldırıyor ben ne kdr doğru vermeye çalışsam da sündürp çıkarıyor ağzından sonra geri kapıyor😱😭 bir de bu aralar emerken bir eliyle göğsüme vurup duruyor,sakin sakin içmek yoo şimdden şiddete başladı resmen. Neden anlamadım🤷🏻‍♀️

Benim doktorum anne sütü içen bebeklerde 10 güme kadar kaka yapmaması normaldir bizim için demişti cnm.

Evet büyük ölçüde azalır bu aydan sonra tüm bebekler rahatlar inşallah.

Bu arada benim bebeğimde yumruğunu ağzına sokuyor ağzını bulamıyor yüzüne çarpıyor hırsla. Uykuya konsantre olamıyor. Ben diş sinyalleri diye düşündüm.
S sevnurum

Benim doktorum anne sütü içen bebeklerde 10 güme kadar kaka yapmaması normaldir bizim için demişti cnm.
Anne sütü içenleri biliyorum canım oluyormuş ama mama yediği için yapması lazımdı bı yapıyor pir yapıyor 😂önceden böyle değildi bakalım bu sefer müdahale etmiycem ağlasa da

X