Aşılama 2021de Hamile Kalmak İsteyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar merhabaaa🤲 bende anne olma yolunda ilerliyorum❣️ bu ay ilk defa klomen kullandım. Yumurtlamamım üstünden 14 gün geçti yarın test yapacağım inşallah ama pek umudum yok felaket şekilde sol.kasik ağrım var bir saattir :KK43: Rabbim kimseye aratmasın
Amin canım. Sağlık ocağına mi gitcen yoksa evde mı test yapcan

Selamm kızlarrr kaldığımız yerden devam 🤣🤣 inşallah 2021 bizlerin ve bizim gibi tüm isteyenlerin senesi olsun Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah aminnn aminnn aminnn çok çok Aminn hep aminnn 🤲🤲🐣🐣 :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
İnşallah korona biterse bende istiyorum... O zamana kadarda kilo vereceğim inşallah.. 60a kadar çıkmıştım karantina yüzünden.. 1,5-2ayda 5kgverdim..hedefim 49-50. İnşallah istediğim kiloya ulaşıncaya kadar korona bitmiş olursa çalışmalara başlayacağız🤭

İnşaallah canım
Ben de tam o konuyu açacaktım
Evleneli beri ilk kez hayatımda bu kadar çok kilo aldım
1 haftadır dikkat ediyorum
174 boy 87 kg 😢
Fena hallerdeyim
Sizde nasıl boy kilo durumları
Ya bizde yasaklarda yeni yeni şeyler denemeye başladık ne güzel rejim yapmıştım geri yavaş yavaş almaya başladım 162boy 58.8 kilo normalde 57ye düşmüştüm 🤣

İnşallah korona biterse bende istiyorum... O zamana kadarda kilo vereceğim inşallah.. 60a kadar çıkmıştım karantina yüzünden.. 1,5-2ayda 5kgverdim..hedefim 49-50. İnşallah istediğim kiloya ulaşıncaya kadar korona bitmiş olursa çalışmalara başlayacağız🤭
Canım gebelik için çok düşük kilo da iyi değil diye duydum yani araştırmak lazım ama çokta verme

Canım gebelik için çok düşük kilo da iyi değil diye duydum yani araştırmak lazım ama çokta verme
Ablam hamilelikte 30kg aldı ve o yüzden çok korkuyorum...ama dediğin gibi düşük kiloda çok iyi olmaz diye duymuştum bende.. boyum 1.62 .. 50ideal olur sanırım🤭 A bu arada yeşilçay tarçın zencefil ve limonlu çay bende ciddi fark yarattı, ödem attırıyor öneririm🤗

Ablam hamilelikte 30kg aldı ve o yüzden çok korkuyorum...ama dediğin gibi düşük kiloda çok iyi olmaz diye duymuştum bende.. boyum 1.62 .. 50ideal olur sanırım🤭 A bu arada yeşilçay tarçın zencefil ve limonlu çay bende ciddi fark yarattı, ödem attırıyor öneririm🤗
Bende yeşil çayın içine Biraz çubuk tarçın atıyor limon sıkıp içiyordum oda güzel oluyor dediğin gibi iyi ödem attırıyor
Kız gebelik olsun da varsın fazla kilosu kalsın yakarım ben o kiloları 🤣🤣 :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Dedim bilee🤣🤣 bende de yüksek o zıkkım 🤣 leslie hareketleri varya onları yap acayip iyi geliyor yavaş yavaş başlayıp hızlanıyor sonra yine yavaş yavaş bitiyor
Kuzum yediklerin çok etkiliyormuç, kahve, soda, lahanagiller, havuç, brokali ayyy baya yasak listem var 🤗🤗 her sabah maydanoz ye 7 dal yeterli çok faydası var

Kuzum yediklerin çok etkiliyormuç, kahve, soda, lahanagiller, havuç, brokali ayyy baya yasak listem var 🤗🤗 her sabah maydanoz ye 7 dal yeterli çok faydası var
Nee nasıl havuç yasak mı ama nedenn 😭😭 yaa lahanagiller diyon ama pkos da benim bunları yemem lazımdı sanırım ay neyi yiyip neyi yemeyeceğimi de karıştırdım ama havuçta beta hormonu var diye duymuştum iyi geliyor deniliyordu🧐🤔😓🙄😭🐣😬😎🤢

X