Aşılama 2021de Hamile Kalmak İsteyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu da muallakta herkes farklı söylüyor, benim 35 çıktı ilkten sonra 23 e düştü, iyi demişti doktor, başka bi doktor olsaydıda düşük olurdu dedi şimdi 3,4 e düşürdük diyetle
Günaydın kızlar baya düşürmüşün kuzu ayy bugün Bi tempo ile başladım bakalım otlar kaynattım içtim çok işim var çok Ütü var spor yapılacak yemek var

Hormonlar engel, otlar engel konuya takmış olmak psikolojisi engel, ne işmiş arkadaş ya
gidip evlendiği gece hamile kalan insanlar da yaşıyor bu evrende
Nası güzel anlatmışsın kuzu ya hiç deme valla hele şu Suriyeliler patır patır doğuruyor ne yiyip ne içiyorlar anlamadım ki

Günaydın kızlar baya düşürmüşün kuzu ayy bugün Bi tempo ile başladım bakalım otlar kaynattım içtim çok işim var çok Ütü var spor yapılacak yemek var
Günaydın canlar evet canım baya düşürdük hayırlısı bakalım artık, öğlen görces neler olmuş yumurtalar geliştimi ütü spor yemek ohhh, işe geldim çalışmaca sonra doktor sonra ev yemek spor bendw yapsam iyi olacak kaç gündür tembellik ediyorum

Evde spora ben de başladım ama aşılamadan sonra zarar eder mi öyle hareketler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…