2022 Ağustos Ayında Transfer Olacaklar

Şuan sanırım testinx güzel çıkmış çok şükür 🤲Hep aynı merkezdemi devam ettin negatif olmasına rağmen çünkü benim de iki tane negatif oldu aynı merkezde artık oraya gitmeyi dusunmyrm dondurulmuş embriyom da var taşıma işlemi varsa taşıyacam..
embrıyo taşıma yaptınız mı nasıl oluyor ?

Kızlar selam bilen bilir biz 34 haftada acil sezeryan ile doğmak zorunda kaldık. Tansiyona bağlı komplikasyonlar oluştu preklamsi olduk maalesef. Bebiş 1530gr olarak doğdu ve yoğun bakımda küvöze alındı 20 mart günü ortalama 15 gün kalacağı söylendi ve biz eve taburcu edildik. Çok zormuş preemie annesi olmak aklım hep onda

Kızlar selam bilen bilir biz 34 haftada acil sezeryan ile doğmak zorunda kaldık. Tansiyona bağlı komplikasyonlar oluştu preklamsi olduk maalesef. Bebiş 1530gr olarak doğdu ve yoğun bakımda küvöze alındı 20 mart günü ortalama 15 gün kalacağı söylendi ve biz eve taburcu edildik. Çok zormuş preemie annesi olmak aklım hep onda
Rabbim sağ salim kavuştursun sakın üzülme hep olumlu düşün ve bol bol sütünü sağ bende iki defa yattım tansiyon yüzünden aynı oda da kaldığım kadın da tansiyondan 29 haftalık doğum yapmıştı ona sürekli süt sağmasını üzülmemesini vs söylediler içini ferah tut 🥹🐣❤️‍🩹 biz 32.haftadayız daha🌸

Merhaba, nasıl oldu oğlunuz çıktı mı kuvözden 🙏🏻 merak ettim, sormak istedim..

Kızlar biriey sorucam size. Adet düzensizliği olanlar bu transfere kadar olan süreci nasıl gecirdi. Ben toplamadan sonra adet oldum tabi ilaçların etkisiyle. Sonraki adetle histereskopi olucam doktora adet olmuyoruö normalde doğum kontrol falan kullansam dedim olursun olursun dedi vermedi hiçbir ilaç 1.5 ay oldu hala olmadım kafama görede tarlusal falan kullanmak istemiyorum pazartesi görüşücem büyük olasılık onu vericek ama bu beni geriyo iyice ya ameliyattan sonrada bir adet dönemi beklicem transfere yine bekle Allah gelmek bilmicek bu adet napcam ben ne önerirsiniz bunun için
Hİstereskopi oldum düzenli olan adetlerim de düzensizleşti 6 aydır hep düzensiz oluyorum

Arkadaşlar merhaba göğüs hassasiyeti ilk tedaviden sonra ilk günlerde az olup sonradan olmayan varmj benim hcg değerim iyi fakat göğüs ağrım sızım yok
İNŞALLAH isteyen herkes Te bende sağlıkla Bebişlerimizi kucağımıza alırız Çok Aminnn🙏🦋🐬

Arkadaşlar merhaba göğüs hassasiyeti ilk tedaviden sonra ilk günlerde az olup sonradan olmayan varmj benim hcg değerim iyi fakat göğüs ağrım sızım yok
İNŞALLAH isteyen herkes Te bende sağlıkla Bebişlerimizi kucağımıza alırız Çok Aminnn🙏🦋🐬
İnşallah canım rabbim sağlıkla herkese nasip Etsin 🤲🌸Benim tedaviden sonra oldu doğum yaptım çocuklarım ikizdi öldüler erken doğumla malesef 🌸 ağrı oluyordu uçlarında sütümde zaten hiç gelmedi

İnşallah canım rabbim sağlıkla herkese nasip Etsin 🤲🌸Benim tedaviden sonra oldu doğum yaptım çocuklarım ikizdi öldüler erken doğumla malesef 🌸 ağrı oluyordu uçlarında sütümde zaten hiç gelmedi
Aminnn sağlıkla canımm Çok Aminnn🙏🦋🐬 isteyen herkeste sende bende İNŞALLAH Sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz arkadaşımm teşekkürler dönüşün için yakın zamanda gelsin bebişin sana Çok Aminnn🙏🦋🐬

Aminnn sağlıkla canımm Çok Aminnn🙏🦋🐬 isteyen herkeste sende bende İNŞALLAH Sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz arkadaşımm teşekkürler dönüşün için yakın zamanda gelsin bebişin sana Çok Aminnn🙏🦋🐬
Amin canım benim inşallah 🤲😍 Rabbim nasip etsin bize ne demek her zaman ben buradayım 💙♥️Benimki yılbaşından sonraya kalıcak sanırım belki de daha fazla uzayabilir ben uzama taraftarı çok değilim ama taşınma işlerimiz ve eşimin iş durumları sıkıntılı biraz nasıl olucak bende bilmiyorum hayırlısı artık 🤲

X