2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Ben hareket hissetmediğim içinn17. Haftadayım bebek sıkıştı mı naaptı anlamıyorum . Rahatsız olmuyorum hiçbir pozisyondan.. sadece sola yatmak da hem baş hem kol hem kulak ağrıtır ya. Bi de tv izlerken düz yatıyorum Nası yatçam 😂 tehlikeli olmaz heralde
Ay sürekli sol da uyuşur insan ya😂 ben durmadan dönüyorum pozisyon değiştiriyorum uykularım bölük bölük olduğu için 😂😂

Günaydin cancanlar nasilsiniz ? Bacılar sıkıntım büyük 🙄😂 erkek ismi bulmak ne zormuş bea. İlkminde bu kadar zorlanmamıştık. Şimdi benim beğendiğimi eşim beğenmiyo onun söylediğinide ben 😂😂 İlk bebişin adı Azad. Ona uysun dedim ama baktım Azer felan diyo. Çok güzel isim ama her seferinde aklıma azer bülbül geliyor 😂😂 Ayaz çok seviyorum ama bi arkadaşımın oğlunun ismi. Şaştım vallah HELP PİLİİİZ yani 😂:işsiz:
Alaz, Aras,Atlas var

pozi
Insallah cnm tam rahmi kapatmio rahme yakin dr korkacak bisey yok dedi sezeryan dogum olur bir ihtimal Hatta Belki gerek kalmaz bile dedi Ama ne bilim insan takio iste
Canım daha çok var değişir pozisyonu sabırla bekle sen.Doktorun da endişelenme demiş.

Ben hala almadımm sadece 5 ayına girdim 1 kilo almışımm geçen doktora gittim almışsın diyo halbuki orda fazla cikıyoooo adamm böyleeee ıııı:KK20: dedi banaa :KK70: hiç almıcakmışım aksine vericekmişimm🥲🥲 bi aldım bi verdim ama ama genede 1 kiloalmışım

@mutebessimm herdoktorr aynı degill ben onu anladım ya kilo başımıza ettiler :KK70:

Ama neseki iyi yapıyo yoksa ben çok yerin doğuma 100 kiloyla giderimm o kesin ben halimden doktorumdan çok memnunum sadece çevrem benim moralimi bozuyo😒😒
Niye öyle dedi ki kilolumusun bebeğim?

• Beğen
Reactions: Jou
X