2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Ay yok geçmedi gece kolonya sardım boğazıma yemeniyle öyle uyuyabildim biraz. Hafif hafif öksürük başladı gıcık şeklinde. Sen naptın nasıl oldun?
İyileşmek yerine kötüleşiyor öksürük yoğunlaştı gece uyutmuyor:KK43:Nefes darlığı da başladı biraz.Eşim gelince Tekrar test yaptırmaya gidicem.Dr muayenede covit gibi duruyor pozitif çıkarsa şehir hast. covit gebe bölümüne git demişti.Bir de mutasyona uğrayan virüsler testlerde negatif çıkıyormuş.
O kadar gelme dememe rağmen annem de bana geldi kadından korkuyorum astım ve şeker hastası.

Size amme hizmeti :KK70: Ben aklıma gelenleri yazdım eksik varsa ya da tecrübeli anneler fazla varsa önerilere açığız. Elimizde liste olursa en azından ne aldık almadık kolay olur diye düşündüm :KK68:

HASTANE ÇANTASI (ANNE İÇİN).png

İyileşmek yerine kötüleşiyor öksürük yoğunlaştı gece uyutmuyor:KK43:Nefes darlığı da başladı biraz.Eşim gelince Tekrar test yaptırmaya gidicem.Dr muayenede covit gibi duruyor pozitif çıkarsa şehir hast. covit gebe bölümüne git demişti.Bir de mutasyona uğrayan virüsler testlerde negatif çıkıyormuş.
O kadar gelme dememe rağmen annem de bana geldi kadından korkuyorum astım ve şeker hastası.
Ayyy valla öyle annem bi aradı ses falan gitmiş daha da kötülemiş. Bende korkuyorum artmasından. Evet testler negatif çıkabiliyormuş ya. Covit gebe bölümünde ne yapıyorlar acaba ilaç vs verilmiyordur demi?

Size amme hizmeti :KK70: Ben aklıma gelenleri yazdım eksik varsa ya da tecrübeli anneler fazla varsa önerilere açığız. Elimizde liste olursa en azından ne aldık almadık kolay olur diye düşündüm :KK68:

Eki Görüntüle 2991843
*Bebek için çarşaf ve battaniye
*Külota ve pede hiç gerek yok. Depend lohusa külodu alın cırt cırt yanlardan kullan at çok kullanışlı içi pedli zaten.
*Su ısıtıcı varsa evde kahve, çay vs içmek için.
*Kuruyemiş ceviz badem fındık süt için :)
*Karton bardak içecek için.

2 gece kalacaksanız 3 kıyafet az.Kanama çok oluyor bence 1 tane daha koyun kıyafetin dışına çıkıyor çünkü.

Ayyy valla öyle annem bi aradı ses falan gitmiş daha da kötülemiş. Bende korkuyorum artmasından. Evet testler negatif çıkabiliyormuş ya. Covit gebe bölümünde ne yapıyorlar acaba ilaç vs verilmiyordur demi?
Allah korusun ya.Ben de anlamadım o an sormadım da.İnsan kendini bilir ya covit olduğumu hissediyorum.Eşim de geçirdiğinde benden hafifti semptomları.

bugun kontrolum vardi gece karnimda agri cok oldu ultrasonla bakti bebek iyi dedi idrar ve kan verdim bobrekte kum çikmisti geçen ay.Bu ay crp yükselmiş idrardaki enfeksiyon kana geçmiş yine antibiyotik yazdi yasayan varmi hamilelikte crp yukselmesi?

X