2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Bencede çok uygun fiyatlar. Kv falan alamaz mı bilmez mi desen
Ben ondan birşey istemem canım.Değişik bir huyu var.
3 gün yataktan cıkamadım bacak ve eklem ağrısından.Eşim ağrısı çok dedi telefonda ay bende iğne yaptırdığımda öyle oldum oğlum annen ne cekti biliyomusun diyor.😐
Aşı olduğunda halbuki görüntülü görüşmüştük sadece iğne yapılan kolum ağrıyor demişti bir de nezle olmuştu😂

Aynen canm zaten genetik yapıyla alakalıymış bende sürekli kullandım mustela lierac falan ama kaşınıyor ve kaşıntı maalesef çatlama belirtisiymiş çatlayacağım sanırım bende 😂 napalm yapacak Bi şey yok olacaksa oluyor yani
Sen kaşınmada enazından evett napalımm yaniii kadın olmak ve anne olmak kolay değill 😒

Allah kabul etsin. Daha önce denedin mi yokss bugün ilk orucun mu? Nasıl olacak ben çok merak ediyorum. Normalde de çok zorlanıyorum çünkü oruçta
Tutmayın canım ya birşey olmasa Allah böyle bir durumda kadınlara müsaade etmezdi ki.Bir bildiği var ki hamileyken tutmayın diyor. Acısı sonraki günler çıkıyor.

Artık büyüdüler açlık nöbetleri gelecek sahurda ne yerseniz yiyin kan şekeriniz düşecek.Başınız dönecek.Niye eziyet ediyorsunuz vücudunuza?

Ben ondan birşey istemem canım.Değişik bir huyu var.
3 gün yataktan cıkamadım bacak ve eklem ağrısından.Eşim ağrısı çok dedi telefonda ay bende iğne yaptırdığımda öyle oldum oğlum annen ne cekti biliyomusun diyor.😐
Aşı olduğunda halbuki görüntülü görüşmüştük sadece iğne yapılan kolum ağrıyor demişti bir de nezle olmuştu😂
Ay ondan gelecek hayır şurda dursun o zaman😏

Bi yerim kaşınsa aha çatladı diyorum şimdilik bişey yok yada var diğer çatlaklardan anlamıyorum :))
Benimde kaşıntıdan ziyade böyle geriliyor yırtılıyor gibi oluyor 🤭 aman çatlamasın dursun öyle 😂 göbeğimin altı artmış yanlara belime doğru da yenileri eklenmiş 😏

Benimde kaşıntıdan ziyade böyle geriliyor yırtılıyor gibi oluyor 🤭 aman çatlamasın dursun öyle 😂 göbeğimin altı artmış yanlara belime doğru da yenileri eklenmiş 😏

Hergün nemlendirebiliyor musun peki. Ben duştan duşa anca ya. Bencede çatlamasın ya 🤭

Tutmayın canım ya birşey olmasa Allah böyle bir durumda kadınlara müsaade etmezdi ki.Bir bildiği var ki hamileyken tutmayın diyor. Acısı sonraki günler çıkıyor.

Artık büyüdüler açlık nöbetleri gelecek sahurda ne yerseniz yiyin kan şekeriniz düşecek.Başınız dönecek.Niye eziyet ediyorsunuz vücudunuza?
Evett allah bu durumda musade etmezdi madem birşey olmazz dı ama nebilim şimdi olmasa birşey sonrası ya olursa bunlarıda düşünmek gerek eninde sonunda kazasını tutarız kışın 1 ay bitirmiş oluruzz🥰

X