2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Once yanımda uyutup sonra yatagina koyuyorum ben de. Uyanınca ya bana ya da babasına sokulup uyumaya devam ediyor. Yap yap diger turlu bnmkisi de yatmiyordu kendi yataginda. Bebek olunca da diger tarafa park yatak gibi bi sey koyarsin. Gecenlerde bi site renklamına denk gelmistim, bi kac aylık kullanilabilecek esyalari insanlara kiralayan kurumsal bir firmaydi ama kaydetmedim ve unuttum sitenin adını. Adıni bulursam atarım sana da. O sekilde anne yani yatagi alirim belki ben de. Fotografini yukledim bak, bunlar pratik oluyordur. 6 ay kullanmak icin satın almak istemiyorum şahsen, kiraladıkları fiyat makulsa boyle bi sey edinmek istiyorum.
Ahaaa resmen öyküyle almira yanyana koy aynı yaşıyoruz ciddenn heryerim tutuldu napacağımı şaşırdım şurda 25 günum kaldı bi rahat yatamıyorum

Aynısından ogluşunda chicconun var hediye geldi park yatagı 7 8 aya kadar anca yatar onla gerisi allah kerimm

Ahaaa resmen öyküyle almira yanyana koy aynı yaşıyoruz ciddenn heryerim tutuldu napacağımı şaşırdım şurda 25 günum kaldı bi rahat yatamıyorum

Aynısından ogluşunda chicconun var hediye geldi park yatagı 7 8 aya kadar anca yatar onla gerisi allah kerimm
7-8 aya almirayı odasına şutlarsın belki du bakalım Allah büyük 🤣

• Komik
Reactions: Jou
Yükselen zekanının konuşmaya yardımcı old. Iddia ettigi kitapları var cnm. Bi bak istersen onlara. Kitap okumayı seviyorsa kitap okuyun bol bol. Bnm kızımın da çok gonlü yok konuşmaya sadece işine gelince bir şeyler söylüyor ve bir daha kullanmıyor. Bir de onlar bir seyleri anlatmaya calistiginda hemen anlayıp söylemelerine gerek kalmadan hemen isteklerini yerine getiryoruz ya o da konuşma da gecikmeye yol aciyor bence. Bnm kizim 10 aylikken su istediginde su diyebiliyorken simdi su demeden sadece ııhh yapip suyu gosteriyo mesela. Cunku gerek gormuyor konusmaya, konusmadan da istediginiz yaptirabiliyor. Yapmamak lazım bazı şeyleri 🤷‍♀️
Evet ben o konuda cok hata yapiyorum benim oglanda ayni sekilde ıhlayarak istiyor herseyi yukselen zekanin kitaplarini herseyi aldim ama malesef okumayi sevmiyor durdugu yerde durmuyor cunku

Yardımınıza ihtiyacım var kızlar ne olur bunun geçici olduğunu doğru olduğunu söyleyinn🥺 bana bi fikir verin

Almira hiç bensiz uyumuyo kendi yatağında uyumuyo benle uyumak istiyo bunu nasıl aşıcam yatağına koyduğum gibi çığlığı basıyo wc ye gidiyorum peşimden geliyo öbür tarafa dönemiyorum dönsem sırtima vuruyo bana doğru dön der gibi ☹️ varmı aramızda bunu yaşayan neden böyle yapıyor 2 yaş sendorumumu yaşıyoruz anamm napacağımı şaşırdım heryerim tutuluyo bu bebe doğunca ben ne poh yiycem kıskancıda başladı

her cocugun farkli oluyor kuzum. geçicidir bence. Ben belisin odasını ayırdım şimdi odasında uyuyor biraz zor oldu ama çokta rahat oldu valla inş darısı sana kuzum. hamilelik nasıl gidiyor bu arada.

• Beğen
her cocugun farkli oluyor kuzum. geçicidir bence. Ben belisin odasını ayırdım şimdi odasında uyuyor biraz zor oldu ama çokta rahat oldu valla inş darısı sana kuzum. hamilelik nasıl gidiyor bu arada.
Iyi yapmıssın canım seninki kolay olmuş genede ben birsüre daha böyle idare etcem yapcak birşey yok artık uğraşamıyorum memeyi nasıl kendi bıraktıysa elbet onuda bırakıcak evde bana düşkün dışarda babasına düşkün habire peşinde ikimizede ayrı yapıyor
Hamilelik son aya girdim ağırlaştım hiçbirşey edemiyorum elimde olsa şimdi dogsun bitsin ama daha küçük 🤦‍♀️

Iyi yapmıssın canım seninki kolay olmuş genede ben birsüre daha böyle idare etcem yapcak birşey yok artık uğraşamıyorum memeyi nasıl kendi bıraktıysa elbet onuda bırakıcak evde bana düşkün dışarda babasına düşkün habire peşinde ikimizede ayrı yapıyor
Hamilelik son aya girdim ağırlaştım hiçbirşey edemiyorum elimde olsa şimdi dogsun bitsin ama daha küçük 🤦‍♀️

Tabi canım alışır mutlaka. Belis evdede disaridada bana yapışıyor baya zorlanıyorum. Kolaylıkla geçer inşallah şu son zamanlarin çabucak geçsin kız oyy sonra mis kokulu bi bebeeeekkk🫠🫠🫠

• Beğen
Nerdesin yahu geçen hafta aklıma geldin dedim bi gitti gidiş o gidiş 😂
Sorma sweetcim bir kendi kendime kalamadım. Yıllık izin, denetimler derken birde sezon başladı, üstüne telefonumu bozdular 1-1,5 ay telefonsuz gibiydim. Ama artık bir sıkıntı olmazsa bu kadar arayı açmamaya çalışıcam inşallah.. Baksana Jou Jou nun doğumu yaklaşmış ben anca gelebildim 🥹

Sorma sweetcim bir kendi kendime kalamadım. Yıllık izin, denetimler derken birde sezon başladı, üstüne telefonumu bozdular 1-1,5 ay telefonsuz gibiydim. Ama artık bir sıkıntı olmazsa bu kadar arayı açmamaya çalışıcam inşallah.. Baksana Jou Jou nun doğumu yaklaşmış ben anca gelebildim 🥹
Neseki doğurmadan kavuştuk🤣🤣

Ayyyy gözün aydın ne güzel kız ve erkek bebiş deneyimlemiş olacaksın Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🤲 En son ne zaman girdim hiççççç hatırlamıyorum 🙈
Insallahh bitanemm 2 yaş sendromuna bastık iymii olacakk bilmem 🤣🤣🤣 biri ağlar biri susar falan hahaha elço öldü dersiniz artık

Valla ya 😂 hamişler arttı topikte 😂😂

X