2022 Kasım Ayında Transfer Olacaklar

merhaba arkadaşlar ben de 5. tüp bebeğe başlıyorum 4 tüp bebeğimi devlette yaptırdım artık yorulduk bıktık battı balık yan gider daha da borç olsa da özele gideceğiz yaş da geçiyor ilaçlara rapor çıkardık ama gonalfin hepsini vermedi bir de oxotide elinde kalan arkadaşlar yardımcı olmak isterseniz eğer çok sevinir ve duacınız olurum senelerdir duymadığımız laf kalmadı sorun bende gözüktüğü için de tabii eşini tedavi masrafına sokan kadın muamelesi görüyorum bu işler başından geçen beni anlar her yere yazıyorum kusura bakmayın

Merhaba arkadaşlar @o_k_y_n_s etiketlemiş simdi gördüm lütfen umutsuz olmayın benim 5. Gün 5 7. Gün 0.1 9. Gün 0.2 beta hcg değerim vardi ve ilaçları doktorum biraktirdi 11. Gün tesadüfen evde yaptığım bir idrar testi silik çizgi göründü 12. Gün koşa koşa kan verdim 47 çıktı oyle şaşkındık ki sevindik mi üzüldük mü bilmiyoruz. Şuan hamileligim devam ediyor beta artislarim az ama istikrarlı cumartesi günü kontrolüm var. O yüzden son güne kadar pes etmeyin bekleyin.
Siz İlaçları bırakmış miydiniz. 8.gunde.Ben de 10 günde negatif aldım 12 günde tekrar baktirmam istedim eşimin gidesi gelmeyince ben de gitmedim Dr sonuçta 10.gun dedi dedim ama.aklimda kaldi keşke 11 yada 12. günde baktirsaydimSonra kaç kaç ilerledi sizin

X