2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Bende ikisi arasında çok ama çok kararsızmmm. Uğur beyde aşılama yaptırdık tutmadı. İlgili ama yoğun hemde çok yoğun. Kendimi kötü hissediyorum o kalabalıkta. İyi bir doktor olduğu için kalabalık zaten ama kararsızım Zeki akkum ile uğur değer arasında kaldım 😭
Adet oldum gitmem lazım ama bu kararsızlık beni öldürecek
Kısmet canım insan bilmiyor Allah istediği zaman verir benim kendiliğinden oldu 10 haftalık hamileyim şimdi neler neler yaptım olmadı sadece kaplıcaya gittim geldim oldu rabbimin izniyle tabi

Herkese merhaba ben zeki hocayla da görüştüm uğur hocayla da. Şu an uğur hocada tedavi görüyorum bu ay transferim var. Tercih etmemin nedeni kliniği ve çift embriyo transferi. Uğur bey daha bi oldu bittiye getiriyor sorulan sorulara kusa cevap veriyor aşırı yoğun her muayeneye gittiğinde farklı şeyler çıkıyor ve sürekli sen kendinle alakalı şeyleri hatırlatmak zorunda kalıyorsun. Her kontrolünde yeniden muayene ve görüşme oluyormuşsun gibi. Zeki bey de ona kıyasla çok daha ilgili bir doktordu. Sorduğum her soruyu sabırla cevapladı. Tekrar bi tedaviye başlama imkanım olsaydı zeki hocada başlardım. Umarım kararsız kalanlara bi cevap olmuştur.

X