2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

5. Gün embriyosu blastokist aşamasında yani Rahime tutunacak boyuta gelmiştir 3. Gün embriyosunun daha rahim içinde 2-3 gün bölünme işlemi devam eder aradaki fark bu embriyon azsa riske atmamak için 3. Gün dondurmuş olabilirler
3 yumurtam vardı ikisini 3. Gün dondurdular bi tanesini 5. Güne kadar izliycez dediler. Peki sizce 3. Gün embriyosunu transfer etseler hamile kalabilirmiyim beşincinin yaşama şansı dahamı fazla?

3 yumurtam vardı ikisini 3. Gün dondurdular bi tanesini 5. Güne kadar izliycez dediler. Peki sizce 3. Gün embriyosunu transfer etseler hamile kalabilirmiyim beşincinin yaşama şansı dahamı fazla?
5. Gün en iyi kalitede ki embriyoların tutmadığını da gördüm 3. Günde ikiz olanı da onu bilemeyiz 3. Gün embriyosu kötü tutmaz diye bir şey yok

24 martta bir konu konusulmus ve morali bozulan umitlari kirilan arkadaslar olmus
Arkadaslar umut hep vardir yasim 39 ve hic korunmadim ilk pcos vardi sonra ameliyat oldum 2 yil sonra tup bebege baslayacaktimki bir ogrendim amh 0.01 dende kucuk bakin 0.01 deil bu degerdende kucuk oldugum yerdeki tup bebek merkezine gittim dr ilgilenmedi bile siz dedi bozle zor vakalarla ugrasan bir merkeze gidin sonra sehir disinda bir hastaneye gittim dr da umutsuzdu ama deneyecez dedi opu oldum 4 yumurta cikti mucize gibi tabi sadece 1 tanesi dollendi orta kalite ve 3. Gunu donduruldu bu arada esimdede sayi hiz ve morfoloji priblemi vardi. 2. Adet donemimde transfer icin gittim dr tekrar opu yapalim dedi cunku yas geciyor tren durmuyor dedi peki dedim tekrar tedavi trkrar opu 3 yumurtam cikti yine 1 tanesi dollendi bu sefer kaliteli oldu ve 3. Gun donduruldu. Tekrar 2. Adet donemi transfer icin gittim dr bana dedigi senden hic beklemedigim perfonrmans bu. Tamam dedi transfer edelim ama bu arada ben tup bebege gittimde olacak diye baslamadim sadece yillar sonra keske dememek icin basladim olmayacak ama ben denedimde olmadi diyecem hic umidim yok bendeki mantik ve psikoloji suydu benim kaderim yazildi . Oradaki embriyolarin bana can olup olmayacagi belli olacaksa olacaktir olmayacaksa ben ne yaparsam yapayim olmayacaktir allah herseyi biliyo ve tek dedigim sey rabbim senden gelene raziyim dedim. Test gunum 10. Gundu tabi ben meraktan 9. Gun sabah saat 5 bucukta evde erken gebelik testi yaptim oda ne silik cizgi hemen esimi kaldirdim hastaneye gittim kan verdim sonuc 17.69 bu arada bir daha transfer dusunmedigim icin iki embriyomuda transfer ettirttim. Neyse asil test gunum 10. Gun kan verdim 37.7 12. Gun verdim 106 ama ben hala hamileyim demiyorum 14. Gun aksam verdimm 328 sonra en son 19. Gun verdim 3043 o kadar kendime negatig yuklemisimki hala hamileyim diyemiyorum 18 nisan kese ve kalp atisi muayenem var ilk muayene galiba kalp atisini duymadanda inanmayacagim
Sunuda belirtmek isterim 2. Opu tedavisinde takviyeler kullandim vr kesinlikle o takviyelerin ise yaradigini dusunuyorum kalite konusunda
Umutsuz olan arladaslar sakin umudunuzu kaybetmeyin
hangi takviyeler acaba... bende de amh 0.01 adet olamıyorum normal yaş 47

Benim 5.günün de alasıydı en iyiydi resmen yürüyor dedi doktorum ama sonuç negatif kötü düşünme 3 de iyi

HİSTERESKOPİDEN SONRA KAC AY SONRA TRANSFER YAPILDI VE TAZE MI DONDURULMU?

BENIMDE PAZAR HISTERESKOPİ VAR ONUMUZDEKI AYDA DONDURULMUS TRANSFER
Histereskopiyi nerede yaptıracaksınız benim de öyle olcak galiba histereskopi sonrası dondurulmuş koyacaklar ama Ağustos Eylül belki .

Histereskopiyi nerede yaptıracaksınız benim de öyle olcak galiba histereskopi sonrası dondurulmuş koyacaklar ama Ağustos Eylül belki .
canım ziya hocada tedavı gördüğüm için ziya hoca yaptı cumartesi günü.
bir regl beklıcez .
ikinci regl yanı hazıran temmuz gıbı hersey yolunda ise transfer olacak dondurulmuş.

benım rahim t idi. rahmın şekliyle oynandı . operatif histereskopi yaptılar

Merhaba transferimin 7. Günü test yaptım. Erken gebelik testi değil normal test. Silik cizgi cıktı.4. Gün 2. Kalite embriyodu. Hic umudum yoktu ama silik cizgiyi görünce cok şaşırdım. Sizce hala çatlatmanın etkisimidir?

Eklentiler

• 1B9317F6-8B29-483E-BAA7-75C7E221D805.jpeg
    1B9317F6-8B29-483E-BAA7-75C7E221D805.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba transferimin 7. Günü test yaptım. Erken gebelik testi değil normal test. Silik cizgi cıktı.4. Gün 2. Kalite embriyodu. Hic umudum yoktu ama silik cizgiyi görünce cok şaşırdım. Sizce hala çatlatmanın etkisimidir?
En iyisi kan testi yarın istersen bir baktır canım olabilir de 🙏🏼😊

Olabilir Canım benim de silik çıkıyordu 6. Gün kan değerim 1.07ydi 7. Gün 11.4

Kızlar regl oldum yarın doktora randevum var bu ay yine toplamam olabilir, fakat çok ağrım var ağrı kesici almamda bi sakınca olurmu bilgisi olan varmı acaba

Meraba kızlar daha önce aranızda rahim filmi çektiren oldumu acaba? Beni aydınlatabilirmi? Haftaya Perşembe benimde çektirmem gerek

Meraba kızlar daha önce aranızda rahim filmi çektiren oldumu acaba? Beni aydınlatabilirmi? Haftaya Perşembe benimde çektirmem gerek
Ben çektirdim anestezisiz anlık regl ağrısından bir tık üstünü hissediyorsun ilacı verirken ama korkulacak bir şey yok hafif kanama da olabilir sonrasında yanında ped götürebilirsin gün içerisinde de ufak ufak sancı olabilir çok normal geçiyor

Ben çektirdim anestezisiz anlık regl ağrısından bir tık üstünü hissediyorsun ilacı verirken ama korkulacak bir şey yok hafif kanama da olabilir sonrasında yanında ped götürebilirsin gün içerisinde de ufak ufak sancı olabilir çok normal geçiyor
Sanıyorum aneztezili olacak canım ilk defa çektircem korktum biraz🥰 teşekkür ederim

Bişiy daha sormak istiyorum acaba doktorumun olduğu hastanede çektirmemmi daha mantıklı olur başka biyerdede çektirebilirmiyim? Yani sürece doktor dahil oluyomu yoksa o sadece sonucamı bakıyo? Bilginiz varmı acaba bu konuda💙

Bişiy daha sormak istiyorum acaba doktorumun olduğu hastanede çektirmemmi daha mantıklı olur başka biyerdede çektirebilirmiyim? Yani sürece doktor dahil oluyomu yoksa o sadece sonucamı bakıyo? Bilginiz varmı acaba bu konuda💙
Yani direkt doktorunuza da çektirebilirsiniz özelse biraz pahalı ben geçen yıl 950₺ ye çektirmiştim devlette çektirip doktorunuza da götürebilirsiniz sonucu farketmez yani ☺️🌸

X