2022 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    191
Kizlar doktorum 3.doz asini olabilirsin dedi. Hatta kendisinin on gorusu mayis ayindan itibaren covid asisinin tipki grip asisi gibi her sene yapilacagi. 2 doz biontech oldum, 3.dozu hamileyken olmak istemem ama doktoruma da guveniyorum yani ol dediyse bi bildigi vardirm 2 arada kaldim. 😔
Bende olsam mı olmasam mı diye düşünüp duruyordum, az önce yarına randevu aldım bakalım 😊 Benim doktorumda ol demişti.

Kizlar doktorum 3.doz asini olabilirsin dedi. Hatta kendisinin on gorusu mayis ayindan itibaren covid asisinin tipki grip asisi gibi her sene yapilacagi. 2 doz biontech oldum, 3.dozu hamileyken olmak istemem ama doktoruma da guveniyorum yani ol dediyse bi bildigi vardirm 2 arada kaldim. 😔
Ben de eğer doktorum ol derse sinovac olacağım ama benim baya problemli bir hamilelik sürecim olduğu için bekle demişti yoksa ben 14 . Haftadan sonra olurdum

Bende hamileyken simdiolmak istemiyorum çok arada kalıyorum. İlk iki dozu hamile kalmadan ve kalınca olmuşum ancak onda bebek için bir etkisi olsaydı tutunamazdi belkide ve gelismemisti şimdi gelişti aşı olunca olumsuz birsey olur diye korkuyorum. Ben korona da geçirdiğim için antikor var bende. İç sesimi dinleyeceğim sanırım antikor testi yaptırıp belki doğum sonrası aşı olacağım

Günaydın kızlar🌸 sonunda şeker yükleme için gelebildim hastaneye. Direkt laboratuvara çıktım 2 tüp verdiler. 50 mlde bir açlık bir tokluk alınıyormuş. 9a 5 kala içeceği içtim 10a 5 kala ikinci kanımı vericem. İçeceğin tadı kötü gelmedi bana ama asitli gibiydi midemi yaktı. Sonuç öğleden sonra çıkar dedi ama o kadar bekleyemicem. Bu hafta içi bir gün gelip göstericem nasipse. Sonuçlar hemen e nabıza düşüyor mu acaba kendim görebilmek için?

Günaydın kızlar🌸 sonunda şeker yükleme için gelebildim hastaneye. Direkt laboratuvara çıktım 2 tüp verdiler. 50 mlde bir açlık bir tokluk alınıyormuş. 9a 5 kala içeceği içtim 10a 5 kala ikinci kanımı vericem. İçeceğin tadı kötü gelmedi bana ama asitli gibiydi midemi yaktı. Sonuç öğleden sonra çıkar dedi ama o kadar bekleyemicem. Bu hafta içi bir gün gelip göstericem nasipse. Sonuçlar hemen e nabıza düşüyor mu acaba kendim görebilmek için?

Günaydın canım öğleden sonra e nabıza düşer kendinde bakabilirsin :)

Kızlar üçüncü trimester a girerken benim sanki birinci trimesterda yaşadıklarım geri geldi. Çok uyuyordum ben hamileliğimin ilk zamanlarında . Aynısını yaşıyorum su an, gün içinde habire uyudum şimdi yine uykum geliyor, hafiften midem bulanıyor, kendimi yorgun hissediyorum 🤔 hasta da değilim niye böyle oldu ki🙄
Ben de böyleyim hatta uyku halinin yanısıra bulantılarımda geldi böyle durduk yere midem kalkıyo gibi geliyor :KK43: Çok uykum var şuan çook :KK43:
Benim doktorumda ol dedi bende 2 doz biontechliyim, 3.yüde olayım diyorum ama içimde bir seste olma diyor saçma bir şekilde :KK70: Kararsızlıklarım ve ben...

Kızlar üçüncü trimester a girerken benim sanki birinci trimesterda yaşadıklarım geri geldi. Çok uyuyordum ben hamileliğimin ilk zamanlarında . Aynısını yaşıyorum su an, gün içinde habire uyudum şimdi yine uykum geliyor, hafiften midem bulanıyor, kendimi yorgun hissediyorum 🤔 hasta da değilim niye böyle oldu ki🙄
Birebir aynısını yaşıyorum kuzum. Ne bulanti ne kusma ne baska bisey, sadece uyku ve halsizlik uyuşukluk halindeydim öğlenleri ve aksam gunde iki kere uyurdum ciddi ciddi uykum gelirdi yani😂 5.ay ve 6. Ayda geçmişti, simdi 7deyim geri geldi. Günde bi kere uyuyorum gerçi ama uyuyorum yine yani 🙈 inşallah doğunca da böyle uyuruz kızımla diye avutuyorum kendimi❤️😂

Günaydın canım 🤰
Hadi geçmiş olsun, güzel sonuçlar gelsin inşallah 🙏

Sağol canım🌸 ikinci kanı da verdim eve gidiyorum çok şükür bu da geçti inşallah yüksek çıkmaz
Etkilenmemene sevindim canim demek ki bunyeden bunyeye degisiyor. Sonuclardan bizi de haberdardar et mutlaka 🙏

Benim sınırda çıktı, diyetisyene git dedi gidemedim :)
Sinirda kac cikti canim ? Benim sadece aclik biraz yuksek cikti. Diyetisyenle de takip yapabilkrsin dedi. Ama ben son 1 aydir beslenmemi bildigimden simdilik gerek duymadim. Subata kadar kendi yontemlerimi denicem baktim olmuyor o zaman diyetisyen. Bir de sen tinaztepede mi takibini yaptiriyosun ?

Etkilenmemene sevindim canim demek ki bunyeden bunyeye degisiyor. Sonuclardan bizi de haberdardar et mutlaka 🙏

Sinirda kac cikti canim ? Benim sadece aclik biraz yuksek cikti. Diyetisyenle de takip yapabilkrsin dedi. Ama ben son 1 aydir beslenmemi bildigimden simdilik gerek duymadim. Subata kadar kendi yontemlerimi denicem baktim olmuyor o zaman diyetisyen. Bir de sen tinaztepede mi takibini yaptiriyosun ?

Açlıkta, toklukta üst sınırın biraz altında çıktı.
Ben normal de tatlı falan tüketmezdim ama gebelikte ister istemez yeniliyor.
Beyaz ekmek asla yemezdim iş yerinde beyaz ekmek geliyor mecburen bazen yemek zorunda kalıyorum.
Şimdilik hepsini kestim bende gitmedim ama kendimi düzene soktum.
Abur cubur da yemiyorum.

Yok canım benim doktorum, takiplerim Karataş'ta :)

Mide yanması yaptı bende asitli gibiydi yaktı baya😬 öğleden sonra e nabıza düşer diye umuyorum inşallah haber veririm size de🌸

Kızlar malum ben hastane çantası eksikleriyle başladım hazırlığa.
Hastane çıkış seti araştırıyorum 10lu. Oğluşumun ilk giyeceği kıyafetler olacağı için de nedense ayrı bir heycanlanıyorum seçerken 😍 Saklarım da hep zaten 😍
İlkim bebe, mertbaby falan var instagramdan bildiğim, araştırdığım.
Panço’yu severim aslında ama niyeyse model beğenemedim orada da.
Başka önerisi olan var mı? Ya da alıp kalitesinden memnun kalan?

Kızlar malum ben hastane çantası eksikleriyle başladım hazırlığa.
Hastane çıkış seti araştırıyorum 10lu. Oğluşumun ilk giyeceği kıyafetler olacağı için de nedense ayrı bir heycanlanıyorum seçerken 😍 Saklarım da hep zaten 😍
İlkim bebe, mertbaby falan var instagramdan bildiğim, araştırdığım.
Panço’yu severim aslında ama niyeyse model beğenemedim orada da.
Başka önerisi olan var mı? Ya da alıp kalitesinden memnun kalan?
Ben hiç alışveriş yapmadım henüz 4. çocuk olunca beşik bebek arabası gibi ihtiyacım da olmadı kıyafet alışverişine şubatta hallederim

X