2022 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    251
Amin canım. Rabbim sana kolaylık versin. Aynisini bugun eşime söyledim hamileligin ilk baslarindaki gibi halsizliklerim basladı eskiye döndüm resmen.
Amin kuzum bol bol dinlen canim cocuklar olunca uyumakta zor oluyor neyseki hayirlisila az kaldi zamanimiz

Gercekten derbeder gibiyim bi oraay devriliyorum bi buraya devriliyorum halim yok yemek yapasım yok ev dağınık duruyor aksama kadar kaç posta toplardim önceden bide ona rağmen yaptığım iki kap yemek bi süpürge sancim başladı aksam aksam katılıyorum durup durup bakalım yarın kontrolde ne diyecek progestrron ilacimi icmemistim dun bırak artık demişti baya önce doktorum gitmeden bırakayım dedim bisey olursa muayeneye denk gelsin diye yarın göreceğiz küçük bey napiyor
Aynen cnm ya ayakta durunca bel kasik ağrısı oturunca rahat oturamiyorsun yatinca sağ sola yatamiyorsun
Benim cocuklarda öyle kucuk dagnik yoruyor büyüke sinavlari var diye ses çıkarmıyorum kardesim diyor abla hergun ev temizliyorsun yarin zaten kirlenecek ne gerek var ki diyor bazen hakli diyorum bostan yere kendimi yoruyorum
Sende kendini yorma cnm napalim evde biraz kirlensin
Progestan ilac olarakmi kullaniyorsun cok bas donmesi yapiyor cnm halsizliginde ondandir
Ayy yarin büyük gün yani guzel haberle gel cnm insllah küçük beyin yüzünü gosteriri🥰

Ben cok kotuyum. Gece acile gittim bir serum bile yaptiramadim. Agzim burnum yara icinde. Yemyesil balgam atiyorum ama atarken kitliyo resmen vucudumu. Karnim kasilip kaliyo. Oksurmekten korkar oldum o derece canim yaniyo. Burnum ceşme gibi akmaya devam uc gunde 7top pecete bitirdim boyle bir burun akintisi yok. Tat alma duyumu kaybettim. Bi sise kolonya döktüm üstüme gram koku almiyorum. Koku alma duyumuda kaybettim. Bebekte bugun hareketsiz. Korkudan icim icimi yiyo. Allahim sen hicbir hamileye bebegini kaybetme korkusunu yasatma yalvaririm Yarabbim. Sen yavrularimizi bize bagisla saglicakla kucagimiza aldir 🤲😭

Bunu yazdiktan sonra hareket etmeye basladi. Sukurler olsun Rabbim sukurler olsun Rabbim sukurler olsun Rabbim yavrumun hareketlerini hissettirdigin her ana sonsuz sukurler olsun hamd olsun. Benim dayanamadigima yavrum nasil dayansin. Guclu kizim benim. Sukurler olsun Rabbim sana 🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭
Çok çok geçmiş olsun canım, umarım bir an önce iyileşirsin, rabbim bol şifa versin 🙏
Cani hicbirsey yapmak istemeyen aksama kadar yatmak isteyen hic hali olmayan başı agriyan birtek benmiyim kizlar. Eski enerjimden eser yok artik :KK43:
Ben de aynen öyleyim hamileliğin başına döndüm sanki, her fırsatta kıvrılsam uyusam diyorum 🤷🏼‍♀️ mecburi işleri halledip hemen atıyorum kendimi valla

İnşallah sutum bol bol gelir ama doktorum en küçüklerden tedbır olarak bulundur bıberon dedı doymayabılırlermiş 👀
Insallah. Tabi o nedenle bende mama ve biberon bulunduracagim. Oturmasi bir kac gun suruyor emzirme isinin.

Kızlar daha oncede sormustum cevap alamamıştım korse ne alacaksınız? Link falan tavsiye ettiginiz varsa atabilir misiniz?
Ben dogumdan sonra alacagim. Gecen sefer haziranda normal dogum yaptim, hic korse giyemedim, hem sıktı hem sıcak hiç dayanamadım.
Aynı ben sinavada hazirlaninca iyice saldım ay😕
Eki Görüntüle 2965946
30 hafta oldu, haftalar öncesinde bi elbise aldık fotoğraf çekmek için, karı koca bi popişimizi kaldırıp 3 poz foto çekemedik. İlk hamileliğimde her hafta çekim yapmıştık. Bu sefer eşime bari bi parka falan gidip dış çekim yapalım da çocuga en azından aana da dış çekim yaptık yavrum deriz.
Ben geç kalmışım galiba biraz 😳
Benim de daha hazır hiç bir şeyim yok. Bebeğe aldıklarım kargodan gelen mağaza poşetlerinin içinde duruyor.

Cani hicbirsey yapmak istemeyen aksama kadar yatmak isteyen hic hali olmayan başı agriyan birtek benmiyim kizlar. Eski enerjimden eser yok artik :KK43:
Ben de çok fenayım. Hem bu hafta taşınıyoruz iş de çok!

Dün yetişmeyecek bu ev sıkıntısı bastı beni, eşim biraz yardım etti azıcık bişi topladık, sonra bana sen yat hadi dedi, saat 11 gibi yattım sabah. Saat erken diye de alarm falan kurmadım. Kızımın sesi ile uyandım. Saat 3 olmuş. Babası gitmiş almış çocugu. 4 saat uyumuşum.

Yani bulaşık makinesini bile boşaltasım yok ama tüm mutfagı toplamam lazım.

Yok canım ilk dogum belli olmaz senin ama yinede erken bence bizim benim ilk oglumun dolapların temizlemek lazimdi onuda yapayim tekrar aynı dolaplara donmeyeyim diye yaptım heveslenince

Aynen cnm ya ayakta durunca bel kasik ağrısı oturunca rahat oturamiyorsun yatinca sağ sola yatamiyorsun
Benim cocuklarda öyle kucuk dagnik yoruyor büyüke sinavlari var diye ses çıkarmıyorum kardesim diyor abla hergun ev temizliyorsun yarin zaten kirlenecek ne gerek var ki diyor bazen hakli diyorum bostan yere kendimi yoruyorum
Sende kendini yorma cnm napalim evde biraz kirlensin
Progestan ilac olarakmi kullaniyorsun cok bas donmesi yapiyor cnm halsizliginde ondandir
Ayy yarin büyük gün yani guzel haberle gel cnm insllah küçük beyin yüzünü gosteriri🥰
Yok canım duphaston benim ilacım baştan beri hiç biraktirmadi doktorum Buda progesteron takviyesi ama yan etkisi yok progestandan daha düşük galiba seviye olarak yeni oluyor muhtemelen kanım düştü kan hapi içemiyorum bulantidan çay çok hoşuma gidiyor birakamadim o yüzden sanırım

Hayirli aksamlar , bu sefer gerekli bir ihtiyac icin yardim isteyecem . Islak mendil alamadim daha , temizleme pamuğu filan suan bildiğiniz indirim filan varmi ?
Ben de ıslak mendil arayışındayım Sleepy’ninkini kovalıyorum ama hala 101 TL. Arada 80’e falan düşüyo bu bir iki hafta yakalayabilirsem alıcam yakalayamazsam 101’den alıcam mecbur

Kızlar birde bişey soracagım biberonlar ve emzikler için sterilizasyon makineleri var ya ondan almak gerekli mi sizce alanınız var mı bazıları cok gereklı oldugunu 6 dk da falan sterilize ettiğini buyuk pratiklik oldugunu soyluyor
Bence gerek yok bi tencerede 10 dk kaynatılır ama sizin ikiz olduğu için belki gerek olur mu bilemedim..
Bende gecen hafta hallettim o işleri. 2 günde halloldu yaparsın daha haftamız çok değil henüz.

Kızlar ya bebek kıyafetlerini yıkayıp ütüleyen var mı ? ben daha başlamadım bide bebek için sipariş verdik dolap daha gelmedi de geç mi kaldım diye düşünüyorum
Dolap geldikten sonra yıkamaya baslarsın hemen canım. Anca kurur zaten. Geç kalınmıs değil tabi ki ama artık yavas yavas yapmamız ağırlasmadan iyi oluyor.

Kızlar erkek bebekler için altını açtığımızda üzerimize etrafa yapmasın diye pipiped diye külahlar varmış altını alırken takıyormuşsun çok komik 😂 sizce kullanışlı olur mu evde dikmeyi düşünüyorum iki tane 😂
Ay ben de isterim bundan hahaha😂 korkuyom valla yüzüme attırır diye 😂

Kızlar erkek bebekler için altını açtığımızda üzerimize etrafa yapmasın diye pipiped diye külahlar varmış altını alırken takıyormuşsun çok komik 😂 sizce kullanışlı olur mu evde dikmeyi düşünüyorum iki tane 😂

bezi aç ama hemen pipiden kaldırma, o rahatladığı için ilk çişi yapar
suratına denk gelmez, bi de pipinin yan yatmadığından emin ol
oldu bitti işte :KK70:

Canim bende korse alacagim ama nasil alsam bilemiyorum sezeryan dan sonra göbeğim kaldi diğer hamileliklerimde
Yamune korseye iyi diyorlar
Yamune korse sezaryenden sonra takılmıyormus canım yani canı yakabiliyormus. Dikişleri baya sıkıyormus. Ben önce normal basit korse alacağım. O çelik korseyide 2 hafta sonra baslarm takmaya

X