2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Hormonlardan muhtemelen, çok normal. Mühim olan bunun sürmesine izin vermemek.

Bir arkadaşım bu konuda öyle Bi psikolojiye büründü ki eşiyle arası açılmıştı.. Eşine bilem öyle davranıyordu sanırım

Bunlara açıklama bile yapmak gereksiz ben bazen aa evet doğru öyle yapayım, der. Bildiğimi okurum

Ay yok şaka değil ne konuştuğunu bilmiyor çoğu zaman Kb çok cahil bu konuda bir de inanılmaz heyecanlı yerinde duramıyor 5 dk bir keresinde ilk bebeğime alışverişe çıkmıştık kasada ödeme yapacağım sırada sen dur bebek bizim bebeğimiz demişti cinlerim tepeme çıkmıştı.

Gelin -kaynana , gelin - bilmem kim arasında sıkıntı varsa bunun en önemli sebebi erkegin ailesi ile dengeyi kuramamasidir. Tabii ki ailesi sevecek, sayacak ama esas ailesi artık anası danası değil bizleriz. Bunun aynısı bizler için de geçerli. Benim anne babam da kıymetli ama durması gereken yeri bilecek

Sanki ben yazmışım

Kesinlikle ben de söyleyeceğim. Zaten ilk önce annem gelecek. Ona zaten nazım her türlü geçer.

Kv geçen maniler yazmış bebeğe. Bir de arayıp konuştuğumda bana o manileri diziyor. Ayyy nasıl sinirlendim anlatamam. Ne zaman arasalar bebek nasıl diye soruyorlar. Beni eşimi soran yok. Dakikalarca nasihat veriyor, sanki ben bir şeyden anlamıyormuşum gibi.

Tayt şeklinde olanlardan aldım, kısası tabii. Kızımda aldığım korseyi takmayı unutmuştum, dünyam sasmisti bunda ins sakince kalır, korseyi takarim

Eşim de onlar gibi davranırsa onunla da aram açılır. Ama o sen daha iyi bilirsin kafasında. Bana güveniyor.

Bana sanki hormonlar bebek doğduğunda daha da coşacak gibi geliyor

Evet öyleymiş aslında ama ben sezeryanda ilk gün taktım hatta ebeler taktı kalkıp yürümesi daha rahat olmuştu. Sonra da gün içinde belli süre taktım
Bende bir iki gün sonra taktım hasır gibi bir korseydi cırt cırtlı yoksa yürümek çok zor oluyor göbeğim sallanıyordu korse sıkı tuttuğu için acı olmuyor çok

Off sanki benimkileri anlatıyorsun resmen aynısı kayınbabam geçenlerde selam söyleyip öpüyorum diyo bebeği

Off sanki benimkileri anlatıyorsun resmen aynısı kayınbabam geçenlerde selam söyleyip öpüyorum diyo bebeği
Herhalde doğduğunda mecbur birilerinin kalbi kırılacak. Ben içten içe kendimi suçluyordum. Ne var işte ne güzel torunlarını sahipleniyorlar diyordum ama şimdi neden sinirlendiğimi anladım. Çok da haklıymışım.

Bizim buralarda mevlid yaparlar. Mevlidin en heyecanlı yerinde bebek önce hocanın sonra da tum kadınların kucağına verilir. Allah'ım evlerden ırak. Kızımda mevlit gibi bir şey yaptık. Hocanın kucagindan geri aldım kalanların gözü yaşlı. Bunda mevlid bile düşünmüyorum hatta sizden yazanlar olunca bile içim bı değişik oluyor. Gözümün önüne kollarını açmış kadınlar geliyor

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah

Doktor bana zorla aldırıp ilk yürüyüşte taktırdı cırtlı olanlardan gerçekten çok faydası oluyor sanki biri destekliyor dik durmak için yürüyecek olduğunda tak dedi

İşte oyuzden mana vermek istemiyorum, hep sus yonca sussss diyip duruyorum yapma potansiyelim olur çünkü
Kendi kardeşim doğunca bile kimseye elletmemiştim, şimdi kendi çocuğum olursa naparıö bilemiyorum allahdan okadar çok kişi gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…