2022 Temmuz ayı transfer olacaklar

İnşallah uğurlu gelir Sizede bu zorlu süreçte güç kuvvet diliyorum. İnşallah bu sefer her şey gönlünüzce olur. Sil baştan başlamak çok zor ama zafere giden yolda çekilen çile mübahtır diyerek devam edelim

Öncelikle inşallah Allah sağlıklı bı şekilde nasip edip kucağınıza almayı nasip etsin bende bir yıldır tedavi görüyorum 4 tane embriyo donduruldu fakat her ay doktora gittiğimde illaki bir sorun çıkıyor dört ay evvel gittim bir umutla rahim perdesi var dedi hstresekopi laporoskopi oldum bir ay geçince gel dedi o arada işten sürekli izin alıp gidiyordum o ayrı bir stres zaten sonra adetin ikinci günü gel dedi gittim tahlil yaptı bu kez troid hormonu yüksek çıktı bir ay tedavi gördüm geçen ay tahlil verdim yine bu kez de progesteron hormonu yüksek çıktı onun içinde tekrar tahlil yaptık bu kez estrofem verdi onu kullaniyorum 1 temmuz da doktora gideceğim rahim kalınlığına bakılacak rahim kalınlığı kaç olmalı sizce

Aynen öyle yumurtalar ıstediğimiz kalitede olmadığı için havuz yöntemi yapacağız sanırım.. hepimiz için herşeyin en hayırlısı olsun..

Çok geçmiş olsun. Yolunuza sürekli engeller çıkmış vardır bir hayır diyerek yılmadan devam etmek gerekiyor inşallah zamanı gelmiştir ve tıkıt tıkır ilerler her şey. Rahim kalınlığı hakkında net bir bilgim yok yanlış bilgi vermek istemem ama şunu biliyorum ki üç çizgi olarak görünmesi gerekiyor.

Herkese merhaba. Umarım bu başlık hepimize uğurlu gelsin benimde marttaki 3. Gün taze çift embriyo transferim kimyasalla sonuçlandı. Sonra mayıs ayında genetik, pıhtılaşma gibi kan testleri ve histeroskopi yapıldı. Polipler alındı, rahim genişletildi, çizik atıldı. Kan testleri geç çıktığı için bu ay sonu reglimde aramam söylendi. 3 gün sonra filan regl olucam ve umarım kalan 2 dondurulmuş embriyomla temmuz transferimde yavruma ya da yavrularıma bu sefer sağlıkla ve hayırlısıyla kavuşucam. Tüp bebeğe başlama nedenimiz eşimde ileri hız ve morfoloji 0’dı. Doktorum İzmir’de Erol Tavmergen. Temmuz ayında hepimiz pozitif haberlerimizi birbimizle paylaşalım ve sonrasında da sağlıkla kucaklayalım umarım yavrularımızı

Amin inşallah cümlemizin kini rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah önümüzdeki hafta cuma günü doktora gidip rahim kalınlığına bakılacak öyle bir şey ki doktor la çok konuşulmuyor sürekli hemşiresi ile konusuyorum muhtemelen rahim kalınlığı da ultrasondan belli olacak Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

selam canım bende senınle aynı surecteyım benımde 1 tane yumurtam kaldı donduruldu. bende estrofem ve vıtamın kullanıyorum ılk denemem 28 hazıranda kontrol var kan degerlerı ıyı cıkarsa ve rahım duvarı temmuzda benımde transferım olacak. cok heyecanlıyım ınsallah mınıklerımız tutunur

Merhabalar sizede. Bizim de sorunumuz bende pko var eşimde morfoloji 0 iki sene önce bir düşüğüm olmuştu çatlatma iğnesiyle gebelik oluşmuştu hsg çektirdim açıktı tüplerim iki sene de kendiliğinden olmayınca tüp bebeğe karar verdik hakkımızda hayırlısı olsun

İnşallah rahimde kalınlaşır sonuç da pozitif olur buralarda bayram havası eser

Dondurulmuş embriyonun tutma olasılığının daha yüksek olduğunu duydum. İnşallah hepimiz o şanslılardan oluruz

Bu arada bende acayip heyecanlıyım yerinde duramıyorum zaman geçmiyor. Çalışıyorum ama aklım hep transferde ve sonrasında

Bu arada bende acayip heyecanlıyım yerinde duramıyorum zaman geçmiyor. Çalışıyorum ama aklım hep transferde ve sonrasında
Ayy bende öyleyim rahim kalınlığı için ne yapabilirim bir bitkisel çözümü varmı diye öyle bakıyorum inşallah bir sorun çıkmaz temmuz ayı bize uğurlu gelir

Merhaba canım bende seninke aynıyım inşallah herşey gönlünce olur estorfem i nasıl kullanıyorsun

Ayy bende öyleyim rahim kalınlığı için ne yapabilirim bir bitkisel çözümü varmı diye öyle bakıyorum inşallah bir sorun çıkmaz temmuz ayı bize uğurlu gelir
Nar suyu içenleri duydum ama bu mevsimde nerden nasıl bulurum bilmiyorum marketlere baktım göremedim. İnşallah uğurlu gelir önce göbüşler sonra kucaklar dolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…