2022 Temmuz ayı transfer olacaklar

Hiiiiç moralini bozma. Benim 36 yaşindaki kuzenimde sadece bir embriyo oluşmuşdu ve doktor transfere bile gerek yok aslinda demişti. Yine de o embriyo bile zorlukla oluşdugu için transfer edildi 24 hafta hamile şu an. Moral çok onemli. Kuzenim hiç moralini bozmadi. Verecek olan Allah ne de olsa. Ol dedikden sonra kim karşisinda dura bilir diyordu hep ve aşiri inaniyordu. Kalitesini bilmiyorum ama doktoru yapmayalim imha edelim demişdi

Ayy iyiki dinlememiş. Benim 3. Denemem olacak, o yüzden çok korkuyorum. Elimden geleni yaptım. Gerisi Allahın takdiri artık canım

Merhaba benimde 23 haziranda opu oldu 17 yumurta toplandı 13 tanesi işlem gördü ve 9 tanesi döllendi. Yarın bilgi vercekler transfer hakkında sabırsızlıkla bekliyorum. İlk denememiz bu arada. Umarım hepimiz iyi sonuçlar alırız

İnşallah güzel sonuçlar alırız hep birlikte. Benimde ilk denemem merak heyecan korku hepsi bir arada. Değişik ruh hallerine girmeme sebep oluyor.

Selam kızlarrr temmuz topiği hepimize şans getirsin :) benim normalde haziran ayında transferim olacaktı ama rahim içine giremedi doktorum çok uğraştı ama olmadı nasip dedik ertesi gün histereskopi oldum iyiki de olmuş ufak ufak polipler oluşmuş rahim içinde doktorum ikinci adette gel dedii tahmini adete 7 gün var.. İnşallah hepimiz hayırlısıyla pozitif sonuçlar alırız sürecimiz zor Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Kuzumm çok çok hayırlı olsun çok sevindim senin adına ben bir süredir girmedim kulübe kaçırdığım çok şey olmuş.. Dua et bizler içinde Rabbim sağlıklı sıhhatli bebişini kucağına almayı nasip etsin

Selam kızlar haziranda benimde 9 yumurtam toplandı 3 tanesi donduruldu şuan ilaçlara başladık transfer yapılacak doktor bayram sonu dedi ama bakalım ilaçlara başladıktan nekadar sonra transfer yapılıyor

Kızlar herkese merhaba. Regl olunca ara demişlerdi dün aradım. Dondurulmuş embriyolarım var. Temmuzda olurum diye bekliyodum transferi ama dün hemşire telefonda uzun protokol diye birşeyden bahsetti, 40 gün filan sürüyor dedi. Bu süreçle ilgili bilgisi olan var mı? Kendimi temmuz diye hazırlamıştım biraz üzüldüm ama hayırlısı tabii

Ben de ilk defa duydum böyle bişeyi yardımcı olmayı isterdim ama canım herhangi bi bilgim yok.. Sen sıkma canını bu yolun hayrı sabırdan geçiyor olan aksi durumlara da vardır bunda da bi hayr demek düşüyor bizlere

Selam kızlar haziranda benimde 9 yumurtam toplandı 3 tanesi donduruldu şuan ilaçlara başladık transfer yapılacak doktor bayram sonu dedi ama bakalım ilaçlara başladıktan nekadar sonra transfer yapılıyor
Hayırlı olsun canım... 17 ile 21. gün arası yapılıyor.. Benim transfer işlemi 21. gün ayarlanmıştı

İnşallah güzel sonuçlanır canım. Şer diye baktığımız her şeyden hayır çıkıyor aslında poliplerinde temizlenmiş ne güzel olmuş

Hayırlı olsun canım. Benim de transfer tam bayramdan sonraki gün olacak büyük ihtimalle. O zaman 21. Gün oluyor. Benimki 5. Gün embriyosu ama. Gününe göre değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…