2022 Temmuz ayı transfer olacaklar

Merhaba canım bende seninke aynıyım inşallah herşey gönlünce olur estorfem i nasıl kullanıyorsun
Merhabalar Sabah 2 tane alıyorum 4. Gün sabah 2 akşam 1 sonra da sabah 2 akşam 2. Kullanıcam çizelge verdiler tam günlerini hatırlayamıyorum ama bu şekilde arttırarak kullanıcam canım. Bu arada inşallah seninde gönlüne göre olur

Nar suyu içenleri duydum ama bu mevsimde nerden nasıl bulurum bilmiyorum marketlere baktım göremedim. İnşallah uğurlu gelir önce göbüşler sonra kucaklar dolsun
Aminnn inşallah Allah razı olsun hepimize inşallah burdan hepimiz müjdeli haberi veririz. Nar suyu aynen mevsimi deyil marketlerde işten çıkınca gidip bende bı bakayım. Teşekkür ederim

Estrofem bende ilk 5 gün sabah akşam bir tane diyer beşinci günü sabah öğlen aksam diğer kalan beş günde iki sabah iki akşam atılmasi gerekiyor dendi bakalım nolacak hayırlısı olsun inşallah

Evet haziran topiğini baştan sona okudum gerçekten baya uğurluydu hamiş olan olana maşallah inşallah bizlerde bu ay şanslı oluruz. Sana da sağlıklı bir gebelik diliyorum ve bebişini kucağına sağ sağlim almanı diliyorum bizede bol bol dua et olur mu

Merhaba bende 30 Mayıs'ta opu oldum. 4 embriyolom var. Temmuzda olacağım bende transfer inslaalh. Adet olmayi bekliyorum 2 hafta sonra olurum sanırım

Hadi inşallah çok bekletmez hemen gelir adetiniz. Çünkü onu beklemek de ayrı bir stres yaratıyor insanda.
Ben iki yıldır evliyim. Adetlerim hep zamanında olur . Umutlanmak için bile zamanım olmadı maalesef inslaalh zamanında olur bu kez de sende transfer olursan gelişmeler i yaz canım

Ben iki yıldır evliyim. Adetlerim hep zamanında olur . Umutlanmak için bile zamanım olmadı maalesef inslaalh zamanında olur bu kez de sende transfer olursan gelişmeler i yaz canım
Yazıcam mutlaka çünkü başka anlatıp içimi dökecek kimse yok her şey netleşene kadar kimseye söylememe kararı aldık o yüzden anlatıp rahatlamam lazım

Arkadaşlar yumurta kalitelerinizin durumları nasıl? Benim 4 tane 5. Gün embriyosu var dondurulmuş. Bugün transfer hazırlıklarına başladık ve dosyada kalitelerini gördüm, canım sıkıldı. 4bc,3bc,3bc,2bc falandı ya. Biliyorum nasip işi tabi ama biraz canım sıkıldı.

Benim sadece 1 tane 5.gün 3bb dondurulmuş embriyom var.Her şey nasip,ben de başta çok üzüldüm ama kısmetse eğer 5aa değil 2bc bile tutar

Dualarim sizlerle sevgilerimle

Benimde 5. Gün donduruldu 4aa 4ba 4bc dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…