2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kanama, ağrı gibi şeyler yoksa korkma bişe olmaz inşallah. Ben çok yürüyünce kasık ağrısı oluyordu. Kalp atışına kadar ayakta bu kadar çok kalmasan iyi olur, zar zor ulaştık bebelere :) dr bana cok yatma önermiyoruz, ama cok da ayakta durma demişti
Bu sondu zaten öğle arası falan eve gitmicem gerekirse bırakırım yani işi. Şükür ağrım kanamam falan yok, tekrar kan istemediler ama ben yine yarın vericem tekrar içim rahat etsin diye

Öğrenebildin mi canım embriyolarla ilgili bir bilgi? Doktoru hastaneyi arasan mı acaba? Bugün 3.gün çünkü. Haber ver mutlaka 🍀
Opu pztsiydi cnm, 6 yumurta toplandi. Dun aradilar 5i olgun, 3u dollendi, bolunmelerini izleyecegiz dediler. Dondururken arayacaklarmis. Bugun aramadilar.

Opu pztsiydi cnm, 6 yumurta toplandi. Dun aradilar 5i olgun, 3u dollendi, bolunmelerini izleyecegiz dediler. Dondururken arayacaklarmis. Bugun aramadilar.
O zaman ya 3.gün ya da 5.gün ararlar 🤗 3 tane bebişin var 🐣🐣🐣 hepsi sağlıkla ilerlesin hepsi senin olsun 🍀🧿
Transfer için 1 mi 2 regl mi beklenecek acaba 🤓

O zaman ya 3.gün ya da 5.gün ararlar 🤗 3 tane bebişin var 🐣🐣🐣 hepsi sağlıkla ilerlesin hepsi senin olsun 🍀🧿
Transfer için 1 mi 2 regl mi beklenecek acaba 🤓
Adetin 2.gunu gel, planlama yapicam dedi cnm. Annemler bekliyor, yerimden kipirdayamiyorum. Normalde adet gunum 10-11 temmuz gibi. Opu ve ilaclar nasil etkiler bilmiyorum. Bir sonraki reglde mi olacak dedim, no answer 🤣. Doktorlarla elektrigim tutmuyor herhalde. 20sn.kendi kendine biseyler soyluyor iste. Ben de anlamak, sebep sonuc iliskisi kurmak, sorgulamak istiyorum ama ne mumkun 😂 paralisi da parasizi da ayni benim icin. Hemsireye sordum bayrama denk gelirse diye, ara biz ayarlariz dedi 🤷‍♀️

Adetin 2.gunu gel, planlama yapicam dedi cnm. Annemler bekliyor, yerimden kipirdayamiyorum. Normalde adet gunum 10-11 temmuz gibi. Opu ve ilaclar nasil etkiler bilmiyorum. Bir sonraki reglde mi olacak dedim, no answer 🤣. Doktorlarla elektrigim tutmuyor herhalde. 20sn.kendi kendine biseyler soyluyor iste. Ben de anlamak, sebep sonuc iliskisi kurmak, sorgulamak istiyorum ama ne mumkun 😂 paralisi da parasizi da ayni benim icin. Hemsireye sordum bayrama denk gelirse diye, ara biz ayarlariz dedi 🤷‍♀️
Yapacak bişey yok teslim et kendini en azından kafanı rahatlat canım.. büyük ihtimal kontrol edecekler uygunsan başlayacaklar transfer öncesi tedaviye. O yüzden bişey söylemiyorlar. Sen yumuşları büyüttün verdin şu saatten sonra her iş onlarda, sen elinden geldiğince kendine iyi bak ve stresini azaltmaya çalış 🥰

Yapacak bişey yok teslim et kendini en azından kafanı rahatlat canım.. büyük ihtimal kontrol edecekler uygunsan başlayacaklar transfer öncesi tedaviye. O yüzden bişey söylemiyorlar. Sen yumuşları büyüttün verdin şu saatten sonra her iş onlarda, sen elinden geldiğince kendine iyi bak ve stresini azaltmaya çalış 🥰
Aynen cnm, ben kendi derdime dustum zaten ☺️ moralim bozulmasin diye lab.i da aramadim. Yarin onlar arar herhalde. Bugun 2.kez atesim yukseliyor. Evde kullanman icin antibiyotik vermisler miydi. Bana vermediler. Kendiliginden gecer mi acaba. Valla izah eden, ilgilenen olmayinca burayi darliyorum, kusura bakmayin.

kızlar merhaba herkes nasıl, okuyamadım yazılanları, hemen konuya giriyorum :) ağustos adeti ile başlıyorum, şimdi bir hormon ilaacı başlattı adet düzenleyici işte östrojen felan vAr içinde, ama büyük sorun cetrotide adlı çatlatma iğnesi 4 tane lazım, al sakla bul, piyasada bulunmuor şimdiden araştır dediler, ay sizler naptınız, kaçyere sordum yok :KK43:

kızlar merhaba herkes nasıl, okuyamadım yazılanları, hemen konuya giriyorum :) ağustos adeti ile başlıyorum, şimdi bir hormon ilaacı başlattı adet düzenleyici işte östrojen felan vAr içinde, ama büyük sorun cetrotide adlı çatlatma iğnesi 4 tane lazım, al sakla bul, piyasada bulunmuor şimdiden araştır dediler, ay sizler naptınız, kaçyere sordum yok
Bulursunuz tüp bebek hastanelerinin yakınında ki eczanelerde var

Aynen cnm, ben kendi derdime dustum zaten ☺️ moralim bozulmasin diye lab.i da aramadim. Yarin onlar arar herhalde. Bugun 2.kez atesim yukseliyor. Evde kullanman icin antibiyotik vermisler miydi. Bana vermediler. Kendiliginden gecer mi acaba. Valla izah eden, ilgilenen olmayinca burayi darliyorum, kusura bakmayin.
Evet vermişlerdi antibiyotik ama reçete yanımda değil malesef, monodoks diye hatırlıyorum canım çok emin değilim ama 🥺 doktora sorsan çok iyi olur

Merhaba biz de yarin ögrendcez bakslim kac döllenecek vs . Bir sorum var neye göre taze veya sonmus transfer oluyof

Danışmanlık aldım. Ben şubat ayında çok talihsiz çok aceleci doktora gidiş, ilaç, opu, transfer ve sonuç işlemi geçirdim 25 gün içinde korkunçtu. İdil hanım sayesinde hem doğru doktor ve merkezi buldum hemde gerçekten psikolojik olarak Çok çok çok rahat ettim ve yönlendirmelerinin çok işime yaradığını düşünüyorum.
Merhabalar idil hanimi bende takipteyim önerilerini uygulamaya çalışıyorum size neler önerdi acaba nasıl bi süreç oldu

Ooo fena olmuş 😳 Benim de gözaltımda ışık dolgum var neupogen 30 yapıldı transferden 5 gün önce. Gözaltlarım bir şişti inanamazsın😱 Başta iğneden olduğunu anlayamadım göz doktoru vs gezdim. Sonra ışık dolgusunu yapan doktorum ilaçla dolgu etkileşime girmiş olabilir dedi. 3 günden sonra indi şişlik zaten tek dozdu. Bu ikinci transfer öncesi de verildi bu sefer yek taraflı şişti az miktarda 1 gün sonra indi 🤷🏻‍♀️ Bu kez süreci bildiğimden korkmadım allahtan
Merhaba neupogen 30 dan elinizde kaldı mı hiç tedavi aşamasındayım heryerde bu ilacı arıyorum

X