2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar ben hala adet olamadım :KK43: bir de katil hücre diye birşey varmış , klasik tüp bebek yapıyorlar üniversite hastanesinde , aslında bir çok şeye bakmaları gerekmez mi

Kızlar hamilelikle her peyniri tüketiyor musunuz?çiğ sütle yapılan peynirleri tüketmeyin diye yazıyor bende tulum yemiştim bi endişelendim

Kızlar hamilelikle her peyniri tüketiyor musunuz?çiğ sütle yapılan peynirleri tüketmeyin diye yazıyor bende tulum yemiştim bi endişelendim
Ben tulumdur,ezinedir yiyorum canim😁bence şu an icin sen de ye,sonrasında belki midemiz almaz yiyemeyiz,çok olmadigi surece sıkıntı olmaz bence.sucuk,salamdir,az pişmiş etler daha sıkıntı bence,bol bol protein,yumurta,süt,balik😋

kızlar ben hala adet olamadım :KK43: bir de katil hücre diye birşey varmış , klasik tüp bebek yapıyorlar üniversite hastanesinde , aslında bir çok şeye bakmaları gerekmez mi
Ben ilk negatif transferimden tam 1 hafta sonra adet oldum. Doktorum da ilaçları kestikten 1 hafta 10 gün içinde olursun demişti.
Ben tam bir peynir canavarıyım her şeyi de yedim bu zamana dek. Gebelik diyetisyeni bu hafta için bana kaşar peyniri yazmış organik kaşar alıp tüm hafta onu yedim. Kaşar peynirinin, tahin pekmezin, muzun bebeğe kilo aldırdığını okumuştum sanırım o yüzden bana bunları yazmış😁

Bende Kayseri acı badem de tedavi görüyorum.
Acı badem tüp bebek 13.500 olmuş bu sene
Son transferim nisan ayındaydı 40 a yakın gitti tabii herkesin tedavisi farklı ilaçları farklı ama maddi manevi zor bir süreç.
Bende Mustafa tas a gidiyorum yeni transfer oldum cok memnunun şükür 🫶🏻

Benim 5. Gün embriyosu için test günüm yani 12. Gün 28 şubattı, kese de 4 martta görünmüştü ama çok çok küçüktü henüz 4 mm ölçmüştü doktor
literatür iyi çözünürlükteki bir ultrasonda vajinal yoldan bakıldığında betahcg 1000'in üzeri ise görülmesi gerekir diyor. Abdominal (karından) görünebilmesi için 6000 olmalı diyor.

literatür iyi çözünürlükteki bir ultrasonda vajinal yoldan bakıldığında betahcg 1000'in üzeri ise görülmesi gerekir diyor. Abdominal (karından) görünebilmesi için 6000 olmalı diyor.
Abdominal görünmüştü, transferin 10. Günü değerim 350ydi sonra da baktırmamıştık 8. Gün baktırdığımız için

Ben ilk negatif transferimden tam 1 hafta sonra adet oldum. Doktorum da ilaçları kestikten 1 hafta 10 gün içinde olursun demişti.
Ben tam bir peynir canavarıyım her şeyi de yedim bu zamana dek. Gebelik diyetisyeni bu hafta için bana kaşar peyniri yazmış organik kaşar alıp tüm hafta onu yedim. Kaşar peynirinin, tahin pekmezin, muzun bebeğe kilo aldırdığını okumuştum sanırım o yüzden bana bunları yazmış😁
heeee canım içim rahatlasın o zaman dimi, ayy hala progesteron çıkıyor :KK43:

İlaçları bırakınca hemen adet olmuştum ben canım ikinci gündü sanırım ilaçların etkisi azalınca mutlaka olursun

Adeti geciktirecek mi ? 25 mayista gidicem o zaman 3. Tup bebek tedavisinin recetesini vs yazcak planlicaz bakalm . Doktorum bu sayede daha cok yumurta toplayacak demekki.
Bende sorun fazla yumurta olusmamasi
Öyle bir işe yaradığını hiç duymadım ilaç adet olmanı engelliyor o ay içinde ben üç ay adet olmadım. Üç kere vuruldum. Amaç çikolata kistlerini baskılayıp küçültmekti içinden sıvı akıyor tutunmayı engelliyor demişti. Menepoz iğnesi yani. Neyseki siz uzun kullanmayacakmışsınız çok zordu geçen yazın zehir olmuştu bana menepoza girmiştim resmen yaz sıcağında.. ve hiç bir işe yaramamıştı hem psikolojim bozuldu hem de boşuna zaman kaybı olmuştu merkezimi de değiştirdim peşinden. Bence sizin ilacın adı da farklıymış belki başka bir görevi de vardır. Benimki dediğim gibi menepoza sokan bi iğneydi sadece benim yumurta sayım hep çok fazlaydı çünkü. Toplamadan sonra transferden önce vurdurmuştu bunları.

Hanımlar merhaba aranizda baskilayici igne olan var mi daha önce? 11 mayista gobekten yapildi bat tarihim 19 Mayıs ve bugun her iki kasikta agrim var normal mi ?
Ultrason kontrolumde her iki taraftada yumurtalar vardi ondan kaynakli mi acaba ?
Bi sonraki randevum 25 mayis
Lucrin mi bana lucrin yapmışlardı hemşireler 1 aylık olanadan tedavimde baya etksi oldu bir sonraki ay transfer oldu çok şükür hamileyim darısı başımıza İnşallah 🤲🏻 Ağrılar normal bendede olmuştu endişelenmeyin :)

Öyle bir işe yaradığını hiç duymadım ilaç adet olmanı engelliyor o ay içinde ben üç ay adet olmadım. Üç kere vuruldum. Amaç çikolata kistlerini baskılayıp küçültmekti içinden sıvı akıyor tutunmayı engelliyor demişti. Menepoz iğnesi yani. Neyseki siz uzun kullanmayacakmışsınız çok zordu geçen yazın zehir olmuştu bana menepoza girmiştim resmen yaz sıcağında.. ve hiç bir işe yaramamıştı hem psikolojim bozuldu hem de boşuna zaman kaybı olmuştu merkezimi de değiştirdim peşinden. Bence sizin ilacın adı da farklıymış belki başka bir görevi de vardır. Benimki dediğim gibi menepoza sokan bi iğneydi sadece benim yumurta sayım hep çok fazlaydı çünkü. Toplamadan sonra transferden önce vurdurmuştu bunları.

Lucrin mi bana lucrin yapmışlardı hemşireler 1 aylık olanadan tedavimde baya etksi oldu bir sonraki ay transfer oldu çok şükür hamileyim darısı başımıza İnşallah 🤲🏻 Ağrılar normal bendede olmuştu endişelenmeyin :)

Ikinizide teşekkür ederim 🌺
25 mayısta tedavi programim belli olacak.
Ilk tedavimde 1 yumurta 2. Tedavimde 3 yumurta bulundu dollendiler ama sonuc alamadik.
Subat 2020 de laparoskopi ile Endometriozis icin tanisak laparoskopi oldum endo odaklari temizlendi (bende kist yok) doktorum bu ignenin hormonlari sifirlayacagini baskilyacagini soyledi.
Umarim bu tedavimde fazla yumurtam olur ve sonuc alirim.
Rabbim her ikinizinde bebegini sag salim kucaginiza versin inşallah 🤲🏼

Bak sana 3 hafta sonraya vermiş benim de 3 hazirandı 1 hazirana aldım. Ben dün itibariyle erkeğe bişeyler aldım😁 2 tulum, birkaç zıbın vs. Hem cartersda hem hm de indirim vardı. Bugün jet hızıyla geldiler hatta eşimle bakıp bakıp eriyoruz🥰 Hamile olduğum şimdi dank etmeye heyecanlanmaya başladım
Yaaaaa hm'de ne güzel şeyler var, birkaç parçaya aşık oldum❤️ ne güzeldir o izlemeler bile 😍😍

X