2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ikinizide teşekkür ederim 🌺
25 mayısta tedavi programim belli olacak.
Ilk tedavimde 1 yumurta 2. Tedavimde 3 yumurta bulundu dollendiler ama sonuc alamadik.
Subat 2020 de laparoskopi ile Endometriozis icin tanisak laparoskopi oldum endo odaklari temizlendi (bende kist yok) doktorum bu ignenin hormonlari sifirlayacagini baskilyacagini soyledi.
Umarim bu tedavimde fazla yumurtam olur ve sonuc alirim.
Rabbim her ikinizinde bebegini sag salim kucaginiza versin inşallah 🤲🏼
Amin inşallah sen de bebeğini en kısa zamanda kucağına alırsın hepimiz çok uğraşıyoruz Allah dualarımızı kabul etsin inşallah 🌺🙏🏻

Gunaydinlarrrr iyiyim 6 günden selam😁😁😁 valla iyiyim sadece kollarim morardi oksapardan. Sen nasilsin nasil gidiyor?
Kız benim hiç morarmıyor sade yaptığım yerde belli oluyor, iyi gidiyor gaz sancılarım da gidiyor yavaş yavaş sanırım meraklardayım sadece tuttumu tuttmadımı nasıl diye 🤭🤭

Kız benim hiç morarmıyor sade yaptığım yerde belli oluyor, iyi gidiyor gaz sancılarım da gidiyor yavaş yavaş sanırım meraklardayım sadece tuttumu tuttmadımı nasıl diye 🤭🤭
Nasil yapiyorsun igneyi nelere dikkat ediyorsun . Benimde gazim siskinligim azaliyor. Dun aksam ilk defa dus aldim. Transferden sonra. Dustan sobra ustumdeki agirlik gitti. Evet ya bende merak içindeyim. Tuttumu nasil cikacak sonuc filan. Ama olumlu olacak gibi hissediyorum bu sefer. Birde bu grup cok iyi geldi bana herkes birbirine yardimci olmaya calisiyor ve birbirimizi anlayabiliyoruz. Cok mutluyum artik😁😁😁🙏

Nasil yapiyorsun igneyi nelere dikkat ediyorsun . Benimde gazim siskinligim azaliyor. Dun aksam ilk defa dus aldim. Transferden sonra. Dustan sobra ustumdeki agirlik gitti. Evet ya bende merak içindeyim. Tuttumu nasil cikacak sonuc filan. Ama olumlu olacak gibi hissediyorum bu sefer. Birde bu grup cok iyi geldi bana herkes birbirine yardimci olmaya calisiyor ve birbirimizi anlayabiliyoruz. Cok mutluyum artik😁😁😁🙏
Buz koyuyorum öncesinde ve sonrasında dik batırmays çalış iğneyi, iğne açısı da önemli, tabiki burda gerçekten insanın morali düzeliyor seninle aynı duyguları hisseden aynı acıyı yaşayan aynı şeyleri hisseden insanlar hepsi ablan eşin bile ne kadar yanında olsa bile yaşadığın şeyleri hissedemediği için bi nokta dan sonra Anlayamıyorlar seni, inşallah mutluluğumuz devam eder güzel sonuçlar alırız 🤭 hem test yapmak istemiyorum hemde salı günü transfer olduğum gün bi erken gebelik testi mi yapsam diyorum sonra vsz geçiyorum yine falan bilmiyorum bende 🤣

İlaçları bırakınca hemen adet olmuştum ben canım ikinci gündü sanırım ilaçların etkisi azalınca mutlaka olursun
canım 10 mayısda kestim ilaçları ama ben günde 4 kere fitil kullanıyordum hala fitilden kalıntılar akıyor, hala adet olamadım, nolacak bilemedim

Buz koyuyorum öncesinde ve sonrasında dik batırmays çalış iğneyi, iğne açısı da önemli, tabiki burda gerçekten insanın morali düzeliyor seninle aynı duyguları hisseden aynı acıyı yaşayan aynı şeyleri hisseden insanlar hepsi ablan eşin bile ne kadar yanında olsa bile yaşadığın şeyleri hissedemediği için bi nokta dan sonra Anlayamıyorlar seni, inşallah mutluluğumuz devam eder güzel sonuçlar alırız 🤭 hem test yapmak istemiyorum hemde salı günü transfer olduğum gün bi erken gebelik testi mi yapsam diyorum sonra vsz geçiyorum yine falan bilmiyorum bende 🤣
Buz durumunu bende yapayim. Kesinlikle ayni duygulari paylaşan insanlar oldugumuz icin anlayabiyoruz. Erken bence cuma gününü bekle kafan rahat bir sekilde sonucunu görürsün. Yarisi gitti bile ne kaldiki Sabir biraz daha. Benim 24 unde düşün o gunu bekliycem. 😁😁❤❤🙏🙏

Buz durumunu bende yapayim. Kesinlikle ayni duygulari paylaşan insanlar oldugumuz icin anlayabiyoruz. Erken bence cuma gününü bekle kafan rahat bir sekilde sonucunu görürsün. Yarisi gitti bile ne kaldiki Sabir biraz daha. Benim 24 unde düşün o gunu bekliycem. 😁😁❤❤🙏🙏
Vallahi yarısı bitti bile yaaa bugünü sayma cumayı da sayma 4 gün var teste 🤭🤭

Ya ben 2 gündür eğitimdeyim dün 12.000 adım atmışım farketmeden ara ara. Çok mu yordum kendimi diye korktumm 🥺🥺 senin nasıl gidiyo canım
Ağrın vs yoksa korkma bişey olmaz inşallah 🤭 iyi gidiyor şükür ya iyi hissediyorum kendime geldim 😊
Bir de ben 19 mayısta idrar testi yaparım diye düşünüyorum 2 tane predictor var elimde 😂
Yap bakalım inşallah güzel çıkar 😁🤭

X