2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hiç merak etme onlar daha güçlü oluyor inan bana. Benim yeğenim de öyle doğdu hem de 2022 nisanda. 28 haftalıktı. Çok endişelendik tabi ama inan bana daha güçlü oluyorlar. Şuan çok çok iyi durumda. İnşallah bir an önce bebeğini kucağına alacaksın kuzum🤲🏻🌸 duam seninle♥️
Gebe misiniz

Hiç merak etme onlar daha güçlü oluyor inan bana. Benim yeğenim de öyle doğdu hem de 2022 nisanda. 28 haftalıktı. Çok endişelendik tabi ama inan bana daha güçlü oluyorlar. Şuan çok çok iyi durumda. İnşallah bir an önce bebeğini kucağına alacaksın kuzum🤲🏻🌸 duam seninle♥️
İnşallah kuzum inşallah ❤️🙏 dualarınıza çok ihtiyacımız var ❤️🙏 kızım için dua edin nolur ❤️🙏

Bıraktığın gibi canım adet ola ola gidiyo 18 ay bitti 19. Aya girdim tık yok. Sen nasılsın ne var ne yok kuzum
İyiyim cnm çok şukur🙏 gerckten sabır işi. Herkesın farklı bi imtıhanı var. İnşallah en kısa zamanda rabbım nasıp eder❣️

Ateş ölçtüm bikaç aydır düzensiz de olsa.Bu ayda ölçtüm yumurtlamadan sonraki 10.gün düşüşe geçti 0.3 derece olarak.gebe kalanlarda Bu günde ateş düşüşü oluyor mu acaba..Bugün 11.gün test negatif malesef..

Kızlar nasılsınız?🌸
melisaa93 melisaa93 genc-anne genc-anne melegim can melegim can Zumruduanka96 Zumruduanka96 golden-snitch golden-snitch IADK IADK fnd_50 fnd_50 edahandro edahandro

Merve3553 Merve3553 tweeetyyy tweeetyyy Bebeklerini kaybetmişler çok ama çok üzüldümmmmm.
Bebeğini kaybeden biri olarak acılarını derinden hissettim rabbim sabır versin size🤲🏻
Cennet kuşlarımız bize şefaatçi olucaklar inşAllah🤍🕊️
Bir haftada 2 kötü haber aldık içimiz buruk 😔 Allah dayanma gücü versin inşallah 🙏 hepimiz sağlıkla kavusalim yavrularımıza🙏

Bir haftada 2 kötü haber aldık içimiz buruk 😔 Allah dayanma gücü versin inşallah 🙏 hepimiz sağlıkla kavusalim yavrularımıza🙏
Her şerde bir hayır var ama biz bilmiyoruz rabbim biliyor bizede sadece bu acıya sabretmesi düşüyor. Rabbim evlat acısını yaşayan herkese isyan etmeden sabretmeyi nasip etsin yerine daha hayırlısını sağlıklı evlatları nasip etsin inşAllah🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar nasılsınız?🌸
melisaa93 melisaa93 genc-anne genc-anne melegim can melegim can Zumruduanka96 Zumruduanka96 golden-snitch golden-snitch IADK IADK fnd_50 fnd_50 edahandro edahandro

Merve3553 Merve3553 tweeetyyy tweeetyyy Bebeklerini kaybetmişler çok ama çok üzüldümmmmm.
Bebeğini kaybeden biri olarak acılarını derinden hissettim rabbim sabır versin size🤲🏻
Cennet kuşlarımız bize şefaatçi olucaklar inşAllah🤍🕊️
Rabbim en kısa zamanda saglıklı hamilelikler nasip etsin inşalalh canım benim cennet kapısından annesini babasını beklicekler şefaatçi olacaklar inşallah allahım acılarınızı hafifletsin yeniden saglıklı meleklerle mücdelesin inşallah 🥹🥹

Her şerde bir hayır var ama biz bilmiyoruz rabbim biliyor bizede sadece bu acıya sabretmesi düşüyor. Rabbim evlat acısını yaşayan herkese isyan etmeden sabretmeyi nasip etsin yerine daha hayırlısını sağlıklı evlatları nasip etsin inşAllah🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım inşallah 🙏 sen ne yaptın nasılsın

tweeetyyy tweeetyyy Merve3553 Merve3553 canım kızlar çok çok çok üzüldüm…ne denir nasıl denir bilemiyorum gerçekten..Başınız sağolsun Allah dayanma gücü versin ikinizede..Allahım güç versin..Melek yavrularınızlada cennette kavusursunuz birgün..

Amin canım inşallah 🙏 sen ne yaptın nasılsın
Çok şükür 5. ayıma girdim bende her gün tedbir amaçlı kan sulandırıcı iğne kullanıyorum bakalım rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip eder inşAllah🤲🏻
Rabbim isteyen herkese de katında hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah🤲🏻🌸
Doğumunu bekleyenlere de hayırlısıyla sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin🤲🏻🌸

Çok şükür 5. ayıma girdim bende her gün tedbir amaçlı kan sulandırıcı iğne kullanıyorum bakalım rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip eder inşAllah🤲🏻
Rabbim isteyen herkese de katında hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah🤲🏻🌸
Doğumunu bekleyenlere de hayırlısıyla sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin🤲🏻🌸
Amin canım inşallah 🙏hepimiz sağlıkla kavusalim inşallah🙏 bebiş bekleyenlere de tez zamanda versin rabbim inşallah 🙏

Bende iyiyim canım hamd olsun🌸
4 aya kadar biraz zorlu geçti sonrasında toparladım bu hafta da detaylı ultrasona giricem bakalım🤍
Sen nasılsın bebişle🥰
Çok şükür iyi olmana sevindim. Açıkçası ben başlarda çok zorlanmadım Allah herkese benimki kadar rahat geçirtsin başları. Ama şu an midem coşmuş durumda çok yanıyor. Reflüm çok fena halde Allah sizlerden uzak etsin. Şu anda da idare ediyorum işte 26 haftalık oldu. Şubat sonuna izne ayrılırım herhalde. günler hem geçmiyormuş gibi hem ne ara bu kadar hızlı geçti bilmiyorum.

Çok şükür iyi olmana sevindim. Açıkçası ben başlarda çok zorlanmadım Allah herkese benimki kadar rahat geçirtsin başları. Ama şu an midem coşmuş durumda çok yanıyor. Reflüm çok fena halde Allah sizlerden uzak etsin. Şu anda da idare ediyorum işte 26 haftalık oldu. Şubat sonuna izne ayrılırım herhalde. günler hem geçmiyormuş gibi hem ne ara bu kadar hızlı geçti bilmiyorum.
Aynı durumdan muzdaribim çok fazla midem yanıyo genelde son aylarda olur diye biliyorum niye böyle oldu anlamadım🫣
Çalıştığın için aslında çok çabuk geçer zaman sana🥰
Rabbim sağlıkla sıhhatle sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin canım benim hayırlı evlat olsun inşAllah🤲🏻🤲🏻🤍

X