2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

Beyaz şekildeyse bence kaygılanmayın niye kaygılandınız ne olabilir diye düşünüyorsunuz. ?
Gebelikte oluyor diye biliyorum benim de çok hareket edersem mesela yürüyünce oluyor. Sonuçta rahim kendini o akıntı ile temiz tutuyor.
Eğer ki koku yoksa rengi değişik değilse kaygılanmayın buna eşlik eden yanma ya da kaşıntı tarzı şeyleriniz yoksa normal. Çocuk
Devindikçe bile olabilir bence o akıntı.
İnanın herseye kaygilanir oldum serklajliyim hep yatıyorum.Gecen idrar yollarım iltihaplandi 3 gün hastanede yattım.acikcasi tekrar idrar yollari iltihapindan korkuyorum serklajda enfeksiyon daha riskli çünkü.İnşAllah dediğiniz gibidir.

Sağlıkla gelsinler , 34. Haftaya kadar kendilerini çoktan kurtarmış olurlar.. benim ikiz yegenler daha erken gelmişti şimdi canavar gibiler... Moralinizi yüksek tutun, bugunlerimize şükürler olsun 🤲🏼 hazırlıkları tamamladınız mi?

Ben yeni şeker cihazi aldım güya ama sorun cihazda değilmiş striptlerdeymis. Striptleri mutlaka yeni açın. Ben de aynı şekilde denedim kanda 10birim daha düşük çıktı bakalım sizde nasıl olacak. Benim değerler hep tam sinirda cihaza göre. Akşam tokluklari sınırın biraz üstü hatta.. dikkat etmek gerekiyor çokça :KK43:

Kaçıncı haftadasınız? Bende akıntı değil de altıma mı isiyorum terliyor muyum anlamadım ıslaklık oluyor çok az 🥲
Ah inşallah 🤲 evet tamamladım hazırlıklarımı benim ameliyatta kendi risklerimde var bunlarda korkutuyor daha önce kanser ameliyatlarım var büyük kesiler hep. Doktor yapışıklık vardır ve riskli olcak kan vericek kişilerle gel hastaneye dedi endişelerim çok fazla 🥺 allah yardım etsin hepimize

İnanın herseye kaygilanir oldum serklajliyim hep yatıyorum.Gecen idrar yollarım iltihaplandi 3 gün hastanede yattım.acikcasi tekrar idrar yollari iltihapindan korkuyorum serklajda enfeksiyon daha riskli çünkü.İnşAllah dediğiniz gibidir.
Allah yardımcınız olsun geçmiş olsun. dut kürü iyi geliyormuş. Doktorunuza danışıp doğal yollarla önlem alabilirsiniz

Canım bende serklajliyim ve akinti bende de cok doktorum normal gebeden daha cok olur sonucta yabancı bir madde var demisti , dut suyu cok kullandim bende faydasi oldu mu bilmiyorum tabi ama bence oldu

30+4 üm yok benimki akıntı şu değil eminim doktoruma yazdım normal dedi ama ben ginede kaygiliyim

1 hafta var aramizda size yazdıktan sonra bende de akıntı oldu beyaz ama tuvaletimi çok tuttuğumda ya da çok yürüdüğümde oluyor gerçekten yeni farkettim.
Doktorunuza hemen sorma durumunuz yok mu böyle şeyleri Allah yardımcınız olsun az kaldı 🤲🏼

Ah inşallah 🤲 evet tamamladım hazırlıklarımı benim ameliyatta kendi risklerimde var bunlarda korkutuyor daha önce kanser ameliyatlarım var büyük kesiler hep. Doktor yapışıklık vardır ve riskli olcak kan vericek kişilerle gel hastaneye dedi endişelerim çok fazla 🥺 allah yardım etsin hepimize
Cok şükür hazırlıklarınız bitmiş benim daha alınacak bir sürü şey var hayırlısı ile tamamlasam ben de insanın orada aklı kalmıyor en azından. Bu çoğu ameliyat için geçerli değil mi bana da sezeryandan falan bahsettik kan grubumu sordu ameliyat uzun sürecek dedi.
Endişelenmenin bize bir faydası yok bol bol dua edip bebeğimizle aynı bedende olmanın keyfini çıkaracağız 🥰

Hepimiz türlü türlü çok zor asamalardan geçtik , minik mucizelerimiz bizimle çok şükür bunları da atlatırız Allah'ın izniyle 🤗

1 hafta var aramizda size yazdıktan sonra bende de akıntı oldu beyaz ama tuvaletimi çok tuttuğumda ya da çok yürüdüğümde oluyor gerçekten yeni farkettim.
Doktorunuza hemen sorma durumunuz yok mu böyle şeyleri Allah yardımcınız olsun az kaldı 🤲🏼

Cok şükür hazırlıklarınız bitmiş benim daha alınacak bir sürü şey var hayırlısı ile tamamlasam ben de insanın orada aklı kalmıyor en azından. Bu çoğu ameliyat için geçerli değil mi bana da sezeryandan falan bahsettik kan grubumu sordu ameliyat uzun sürecek dedi.
Endişelenmenin bize bir faydası yok bol bol dua edip bebeğimizle aynı bedende olmanın keyfini çıkaracağız 🥰

Hepimiz türlü türlü çok zor asamalardan geçtik , minik mucizelerimiz bizimle çok şükür bunları da atlatırız Allah'ın izniyle 🤗
Sizin de mi serklaj durumu vardı ?

Sizin de mi serklaj durumu vardı ?
Yok benim vasa preveria ek olarak plesentanin damarı tikamis bebe çıkışını. Bebek gelmeden erken hareket edebilirsek çok kanamazsin dedi ama bebek çıkış yoluna giderse çok fazla kanaman olacak dedi tamamen uyutmamiz lazım seni işlemin uzun sürecek dedi 🤔

Günaydın herkese😊 artık zaman iyice daraldı yolun sonuna geldik eylül anneleri duygularınız nasıl ? Ben hem heyecan hem korku karışık esyalarını yavastan yıkamaya ütülemeyr başladım sizler ne durumdasınız ? Umarım hepimiz sağlıkla alırız kucaklarımıza mucizelerimizi ❤️
Günaydın 🌸
tahmini 5-6 haftamız var sanırım. Bende eşyalarını felan yıkadım ütüledim bayramdan sonra da çantamı hazırlayacağım inşallah. Biraz daha eksiklerim var onları tamamlamaya çalışıyorum.
Hayırlısıyla sağlıkla kavuşalım inşallah 🙏🏻

Günaydın herkese😊 artık zaman iyice daraldı yolun sonuna geldik eylül anneleri duygularınız nasıl ? Ben hem heyecan hem korku karışık esyalarını yavastan yıkamaya ütülemeyr başladım sizler ne durumdasınız ? Umarım hepimiz sağlıkla alırız kucaklarımıza mucizelerimizi ❤️
Korku heyecen duygusallık hangi duygular varsa bi girip çıkıyoruz🙂🙂ben esyalarını yıkadım ütüledim bi taraftan hastane çantamızı hazırlamaya başladık anne bebek eksiklerimizi tamamladık olduk çok şükür🙏🙏 rabbim bu duyguları emeklerimizin karsılığını fazlasıyla verdi sonuca da kazasız belasız ulaşmayı ve geri kalan ömrümüzü onlarla geçirmemizi de nasip eder ve dilerim can-ı gönülden dileyen isteyen herkese nasip eder ve kucaklarını doldurur inşallah..hepimizin doğumları kolaylıkla geçer ve evlatlarımıza bi an evvel kavuşuruz .. artık hayal kuruyoruz bi an önce kucaklarımıza alalım inşallah🥰🥰

Merhaba güzel anneler ve beybileri , kadir gecemiz mubarek gönlünüzden geçenlerin kabulu olsun inşallah 🤲🏼 ben çok tedirgin olmaya başladım riskli günlere girdiğim için biran önce hazırlıkları yapmak istiyorum.

Bebek bezi , ıslak mendil, çamaşır deterjanı + aldıysanız yumuşatıcı , bizim için ped ( sezeryan olacaklar)

Neler aldınız fikirlerinize ihtiyacım var :')

Bir de bebek kıyafeti yenidoğan herkes 10tane falan almış takım en az ama hemen büyüyor gerek yok diye 3-4 tane falan aldık biz yıkar yıkar giydiririz falan diye hastahane çantasında 10 tane birden koyan görüyorum ya şaka mi :')

Merhaba güzel anneler ve beybileri , kadir gecemiz mubarek gönlünüzden geçenlerin kabulu olsun inşallah 🤲🏼 ben çok tedirgin olmaya başladım riskli günlere girdiğim için biran önce hazırlıkları yapmak istiyorum.

Bebek bezi , ıslak mendil, çamaşır deterjanı + aldıysanız yumuşatıcı , bizim için ped ( sezeryan olacaklar)

Neler aldınız fikirlerinize ihtiyacım var :')

Bir de bebek kıyafeti yenidoğan herkes 10tane falan almış takım en az ama hemen büyüyor gerek yok diye 3-4 tane falan aldık biz yıkar yıkar giydiririz falan diye hastahane çantasında 10 tane birden koyan görüyorum ya şaka mi :')
Cümleten hayırlı kandiller 🫶
Sorularınıza kendi aldıklarımla cevap vereyim
Araştırdığıma göre bebek bezinde pure baby sleepy ve baby turco iyiymiş ama hepsinin hep bi olumsuz yorumu oluyor çünkü her bebek bir değil birine iyi gelen birine iyi gelmiyor felan. Çok stok yapmamak gerekiyprmuş
Bende o yüzden şimdilik baby turco aldım
Islak mendil almadım ama almak gerekiyor sanırım hastane için baby me su ve pamuktan oluşan bi ıslak mendili var ben açıkçası pamuk ve su ile
Temizlemeyi
Düşünüyorum sırf hastane için alırsam onu alırım.
Çamaşır deterjanı siveno aldım araştıranların önerisiyle kokusu az. Portakal kokuyo bide testlerden felan geçmiş heralde çok araştırmadım iyi dediler aldım😂
yumuşatıcı kendim normalde de kullanmıyorum bebeğe de gerek yok bence.
Hastane bezi olarak deepend en iyisi sanırım ama ben alırken o yoktu indirimde canped aldım nasıl bilmiyorum aldım geçtim

Canım bende serklajliyim ve akinti bende de cok doktorum normal gebeden daha cok olur sonucta yabancı bir madde var demisti , dut suyu cok kullandim bende faydasi oldu mu bilmiyorum tabi ama bence oldu
Bende hiç olmuyordu da olmaya başlayınca telaslandim zaten doktorum çantanı hazırla dedi en son gittigimde iyice telaş bastı beni acikcasi 😊Randeu aldım gine yarına idrar tahlili yapsın diye yoksa bayramda doktor bulamam ginede tedbirli olmak istiyorum son haftalar zaten.yılda 1 kere belki basım agrip agri kesici içen ben doktorlardan çıkmaz oldum.Ben dut kurusu aldım açıkçası ama doktorum kullanma diyince kaldı.

kızlar selam, bugun baska bır doktora gorundum.normal dogum sezeryan vs acısından.dedim tüp bebek rezervım azdı.prof bır doktordu ve sıkıntı olursa ıkıncı bebek ıcın yumurta rezervı az olanlarda normalı cok onermedıgını soyledı.sımdılık bı sıkıntı gorunmuyor benım ama tüp bebek dıınce adam yıne boyle dedı, doktoru normal öneren var mı

kızlar selam, bugun baska bır doktora gorundum.normal dogum sezeryan vs acısından.dedim tüp bebek rezervım azdı.prof bır doktordu ve sıkıntı olursa ıkıncı bebek ıcın yumurta rezervı az olanlarda normalı cok onermedıgını soyledı.sımdılık bı sıkıntı gorunmuyor benım ama tüp bebek dıınce adam yıne boyle dedı, doktoru normal öneren var mı
Merhaba canım Benim zaten gebelik şekeri olduğu için sezaryen olacak erken olacak muhtemelen dedi. Bebek bir hafta önden gidiyor ama şeker olmasaydı da ben normal düşünmüyordum açıkçası son haftalar beni çok tedirgin ediyor 😬😬

X