2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

kızlar selam, bugun baska bır doktora gorundum.normal dogum sezeryan vs acısından.dedim tüp bebek rezervım azdı.prof bır doktordu ve sıkıntı olursa ıkıncı bebek ıcın yumurta rezervı az olanlarda normalı cok onermedıgını soyledı.sımdılık bı sıkıntı gorunmuyor benım ama tüp bebek dıınce adam yıne boyle dedı, doktoru normal öneren var mı
Benim doktorum da bebişin kilosundan ötürü normali pek Önermiyor yani riskli olacağı kanısında. Ve de tabiki tüp bebek olması açısından da. Ama kararsızlığım benimde şu yönde acaba sancı gelmesini beklemeli miyim yoksa direk gün alıp oyle mi olmalı. Bu konuda net değilim

Merhaba canım Benim zaten gebelik şekeri olduğu için sezaryen olacak erken olacak muhtemelen dedi. Bebek bir hafta önden gidiyor ama şeker olmasaydı da ben normal düşünmüyordum açıkçası son haftalar beni çok tedirgin ediyor 😬😬
Ben doktora sormadım henüz
Bende de gebelik şekeri var
Demek gebelik şekeri olanlar sezeryan oluyormuş öyle mi öğrenmiş oldum.

Ben doktora sormadım henüz
Bende de gebelik şekeri var
Demek gebelik şekeri olanlar sezeryan oluyormuş öyle mi öğrenmiş oldum.
Bebeğin gelişimi ile ilgili olduğundan o şekilde sanırım canım yani bana söylenen o bebek önden gittiği ve iri olacağı için en fazla 38i görür gibi dedi şimdilik .

Bebeğin gelişimi ile ilgili olduğundan o şekilde sanırım canım yani bana söylenen o bebek önden gittiği ve iri olacağı için en fazla 38i görür gibi dedi şimdilik .
Benim 2 hafta öndeydi gecen cuma gittim
Şükür haftası ile uyumlu olmuş.
Bir önceki gittigimde seker bebeği etkilemiş karnı yaglanmis demişti.Hoca kızmıştı.Cuma günü ne yaptıysan aynısını yap yağlanma da gitmiş düzelmiş dedi çok şükür.
Bol Bol yürüyüş yaptım her yemek sonrasi
Yalnız geçen akşam karnimin altı agridi
Doktora gittiğimde fazla yürüme dedi haftada 3 kere 25-30 dk i geçme dedi
Bebeği yordum galiba
Simdi azalttım yürüyüşü bu seferde seker cikiyor

Kızlar merhaba. 20.haftada detaylı ultrasonda plesantadan bebeğe giden damarda direnç görünmüştü. Bu haftaya kadar sorunsuz geldik damarın tamamen tıkanmaya yakın olmasından dolayı 32+6da sezaryen doğum yaptım 5 nisanda bebeğim küvezde. Bizim için dua edermisiniz🙏🏻
Merhaba , Allah'ım sagasalim kucağınıza almayı kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲🏼 kaç kilo doğdu 🤗

Kızlar merhaba. 20.haftada detaylı ultrasonda plesantadan bebeğe giden damarda direnç görünmüştü. Bu haftaya kadar sorunsuz geldik damarın tamamen tıkanmaya yakın olmasından dolayı 32+6da sezaryen doğum yaptım 5 nisanda bebeğim küvezde. Bizim için dua edermisiniz🙏🏻
Rabbim şifasını versin bi an evvel sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Rabbım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşAllah🙏Benimde idrar yollari iltihapi olmuştum şeffaf akintim geliyordu tedbir için doktora gittim kontrol amaçlı dedim.(serklaj var bende) idrar yollarimda iltihap şu anda yokmuş fakat benim sancilarim başlamış nts de sanci cikti.Ciger gelistirici vurdular nidicard diye kasilmayi önleyici ilac verdiler sanciyi durdurdular şimdilik.benimde 32 hafta bitti 2 3 hafta daha sonra olsun dogum diye dua ediyorum🙏Arkadaslar sizde çok dikkat edin en ufak bir şikayette hemen doktorunuzla iletişim kurun ben hiç sancı hissetmedim mesela

Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlanır bebiş sağlıkla alırsınız kucağınıza🙏😌

Çok geçmiş olsun İnşallah bebişini sağlıkla tez vakitde kucağına alasın.

Kızlar ben de belimden bacagıma vuran ağrıyla uğraşıyorum son 8 gündür topallayarak yürüyorum. Ayagımın üzerine bastıgımda acı çekiyorum. Fıtık ya da genişleyen legen kemiği sinire baskı yapıyor dendi Mr istediler ama çekinmedim. Yapacak birşey yok doğuma kadar çekeceksin denildi bu durumu yaşayan var mı 32. Haftadayım normal doğuma engel olur mu ki bu durum. Çevrenizde bu şekilde olan duydunuz mu

Kızlar ben de belimden bacagıma vuran ağrıyla uğraşıyorum son 8 gündür topallayarak yürüyorum. Ayagımın üzerine bastıgımda acı çekiyorum. Fıtık ya da genişleyen legen kemiği sinire baskı yapıyor dendi Mr istediler ama çekinmedim. Yapacak birşey yok doğuma kadar çekeceksin denildi bu durumu yaşayan var mı 32. Haftadayım normal doğuma engel olur mu ki bu durum. Çevrenizde bu şekilde olan duydunuz mu
Geçmiş olsun bende de kalça da oluyordu bıçak saplanır gibi. Aynı şekilde topallattı ve resmen ağlattı.. magnorm diye bir magnezyum alıyorum ben günde bir bardak eritilip içilen hiç bir agrım sızım yok çok rahatlattı beni magnezyum kalsiyum eksikliğinden oluyor . Tavsiye ederim

Geçmiş olsun bende de kalça da oluyordu bıçak saplanır gibi. Aynı şekilde topallattı ve resmen ağlattı.. magnorm diye bir magnezyum alıyorum ben günde bir bardak eritilip içilen hiç bir agrım sızım yok çok rahatlattı beni magnezyum kalsiyum eksikliğinden oluyor . Tavsiye ederim
Bende kullanıyorum magnezyum ama ağrımda azalma yok topallayarak yürüyorum kalçam bacagım iptal oldu😞 nöralterapi yaptı fizik tedavi doktoru hiç işe yaramadı. Normal doğum şansımı kaybetmekten korkuyorum. Hiç fıtık sorunumda yoktu

Canım en yakın zamanda sağlıkla kucağına alırsın yavrunu🙏

Rabbım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşAllah🙏Benimde idrar yollari iltihapi olmuştum şeffaf akintim geliyordu tedbir için doktora gittim kontrol amaçlı dedim.(serklaj var bende) idrar yollarimda iltihap şu anda yokmuş fakat benim sancilarim başlamış nts de sanci cikti.Ciger gelistirici vurdular nidicard diye kasilmayi önleyici ilac verdiler sanciyi durdurdular şimdilik.benimde 32 hafta bitti 2 3 hafta daha sonra olsun dogum diye dua ediyorum🙏Arkadaslar sizde çok dikkat edin en ufak bir şikayette hemen doktorunuzla iletişim kurun ben hiç sancı hissetmedim mesela
Çok geçmiş olsun vakitli gelsin inşallah 🙏🏻♥️

X