2023 EYLÜL AYINDA TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLICAK OLANLAR

İnşallah canım buarada aradılar 15 yumurtadan 12 tanesi kaliteli dolu yumurta çıkmış 9 tanesi döllenmiş sizce iyi mi doktor beklediğimden iyi çıktı dedi

İnşallah canım buarada aradılar 15 yumurtadan 12 tanesi kaliteli dolu yumurta çıkmış 9 tanesi döllenmiş sizce iyi mi doktor beklediğimden iyi çıktı dedi
Bencede gayet iyi canım artık 3. Gün tekrar ararlar bilgi vermek için inşallah hepsi sağlıklı bir şekilde döllenmeye devam eder

Bencede gayet iyi canım artık 3. Gün tekrar ararlar bilgi vermek için inşallah hepsi sağlıklı bir şekilde döllenmeye devam eder
İnşallah canım 3.güne kadar 9 tanesi giderse 6 tanesini 3.gün dondurcam dedi kalan 3 tanesi 5.güne bekletcem dedi

İnşaAllah dediği gibi de olur . Her ne kadar 5. Gün embriyosu daha istenen olsa da sağlıklı olduktan sonra 3. Gün embriyosu ile o kadar çok hamile kalan var ki . O yüzden sonuç ne olursa olsun moral bozmak yok sağlıklı döllensinler yeter :)

Benim 10 da 6sı döllenmiş transfer gününe kadar 4 tane kalmış 2 iyi 2 kötü kalite.
2 tane 5aa transfer oldum diğer ikisine bişey yapmayacağız dediler kaliteleri kötü olduğu için.

Arkadaşlar merhabaaa cuma günü kısmetse opu olacak heyecanlıyım. Size sormak istediğim opu öncesi e2 değeri kaç olmalı ? Benim sanki yüksek gibi geldi bu ne anlama geliyor ?

Bursa Eurofertil Tüp Bebek merkezini önerebilirim Dr Gerçek Aydın ile ön görüşme yapmanı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…