2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    193
Kızlar oğlum 10 ay 7 günlük. Kafa çevresi 44.3 cm. Erkek çocuğu olanlar kaç aylık ve kafa çevresi kac cm. Doktor sıkıntı yok dedi ama

Çok geçmiş olsun. Umarım bir an önce iyileşir. Bence yazın doğan çocuklarda böyle sık hastalanma oluyor. Zaditen şurubu neden verdi. Benim oğluma damlasini vermisti alerji jcin
Öksürük ve gece burun tıkanıklığı için verdi. 1 hafta kullanın dedi

Biz bugün doktora gittik. Kerem'in ateşi gece hiç düşmedi en son dolvenle biraz düştü o ara aşırı ter attı. Enfeksiyon çıkmadı, serum ve parol verdiler bir de zaditen şurup ile calpol. İnşallah iyi olur bu gece ateşlenmez,dua edin 🥺
Geçmiş olsun 😔 ateşi neden çıkıyormuş zaditen alerji ilacı vermiş. Biz daha bugün iyi olduk şükürler olsun.

Öksürük ve gece burun tıkanıklığı için verdi. 1 hafta kullanın dedi
Şimdi gördüm. Size tavsiyem yatmadan burnunu açmanız gerekiyor gece özellikle. Ben nebizatör ile gece 1 kez burnuna tutuyorum. Her bebekli evde olması lazım. Benim ki şarj edilen küçüklerin o kadar memnun kaldım ki anlatamam. Sessiz farkına bile varmıyor. Yaparsam bunları gece rahat uyuyor çocuğum gece kıvranıyordu.

Geçmiş olsun 😔 ateşi neden çıkıyormuş zaditen alerji ilacı vermiş. Biz daha bugün iyi olduk şükürler olsun.
Boğazı çok kızarmış,viral enfeksiyon büyük ihtimalle dedi. Nebülizatörümüz var ama şarjlı değil,diğerinden. Osman hoca şarjlıları tavsiye etmiyordu o yüzden onun klinikte kullandığından aldık. Ama o da çok zor oluyo sanırım bi tane de ondan alacağım.

Boğazı çok kızarmış,viral enfeksiyon büyük ihtimalle dedi. Nebülizatörümüz var ama şarjlı değil,diğerinden. Osman hoca şarjlıları tavsiye etmiyordu o yüzden onun klinikte kullandığından aldık. Ama o da çok zor oluyo sanırım bi tane de ondan alacağım.
Bizim hem kulaklar hem boğaz kızarıklık vardı. Katı gıdalar reddi oldu. Daha yeni geldi yavrum kendine 🙄 Osman hoca neden önermemis ben çok memnun kaldım. O kadar güzel uyuyor ki kaç gündür burnu açıldı.

Bizim hem kulaklar hem boğaz kızarıklık vardı. Katı gıdalar reddi oldu. Daha yeni geldi yavrum kendine 🙄 Osman hoca neden önermemis ben çok memnun kaldım. O kadar güzel uyuyor ki kaç gündür burnu açıldı.
Bizde de yeme içme tamamen azaldı. Emmek bile istemiyor. Aç aç geziyor 😞 osman hoca etkisi az diye önermiyordu ama hastane tipi olanlar da çok sesli gece uyurken kullanılmıyor,gündüz de bebek yaptırmak istemiyor.

Ama yaklaşık 1 ay fark da var aralarında. Doktor bir problem görmüyorsa bence siz de sıkıntı yapmayın. Zaten bizim oğlanın kafa çevresi hep üst sınıra yakındı
Evet doktor bir sorun yok diyor. Geri duserse norolojiye gidsrsinjz dedi. Ama acaba beklemeden gitsem mi ?Ama hastane se bütün bebelerin kafalarına baktım. Kocaman

10 aylıkken 45,5 tu ama bana küçük geliyor çünkü dışarda bebekleri görüyorum oğluma göre kafaları çok büyük geliyor böyle geniş falan.
😔 senin oğlunun kafası da benimkinden büyük. Doktor sorun yok dedi ama önlem amaçlı gitsem mi nörolojiye. Norolojide mr istersd

Markası neydi. Çok geçmiş olsun
Nexus markası gayet güzel iş görüyor 😊
Bizde de yeme içme tamamen azaldı. Emmek bile istemiyor. Aç aç geziyor 😞 osman hoca etkisi az diye önermiyordu ama hastane tipi olanlar da çok sesli gece uyurken kullanılmıyor,gündüz de bebek yaptırmak istemiyor.
Bü tamamen sessiz farkına bile varmıyor. 5 gün sürdü bizim daha yeni az da olsa yiyor. Buna da şükür çok stresli bir dönem neler çektim 😔

X