2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    193
Hepimiz yakın olsak ne güzel olurdu degilmi haftada bi gün toplanıp çocuklari kaynastirirdik, bizim karşı komşunun var 2 gün arayla doğum yaptik, oda kız çocuğu ama bi araya gelemiyorlar daha onlarda çok dışarı çıkarmadı ben günlük çıkarıyorum ama onları görmüyorum, evlerine gidecek kadarda samimi degilim
Ahh keşke 😍😍

Oğlum 1 haftadır emeklemeye başladı. Ondan önce bir yerde oturur oynardı ne güzel. Şimdi oyuncakların yüzüne bakmıyor. Sürekli emekleyip fayanslara gitmek istiyor. Özellikle orda durmak istiyor,biz kaldırıyoruz o gidiyor,ağlıyor oralar için. Emekleyip ter içinde kalıyor,soğuk yerde oturuyor. 2 gündür hasta. Üşüttü galiba sürekli öksürüyor hafif ateşi de var. Bu gece kaç kere uyandı😪 bebeği emeklemeyenler şu an gerçekten çok rahatsınız asıl iş hareketlenince başlıyormuş.

Oğlum 1 haftadır emeklemeye başladı. Ondan önce bir yerde oturur oynardı ne güzel. Şimdi oyuncakların yüzüne bakmıyor. Sürekli emekleyip fayanslara gitmek istiyor. Özellikle orda durmak istiyor,biz kaldırıyoruz o gidiyor,ağlıyor oralar için. Emekleyip ter içinde kalıyor,soğuk yerde oturuyor. 2 gündür hasta. Üşüttü galiba sürekli öksürüyor hafif ateşi de var. Bu gece kaç kere uyandı😪 bebeği emeklemeyenler şu an gerçekten çok rahatsınız asıl iş hareketlenince başlıyormuş.
Çok geçmiş olsun 💐, emeklesin diye gözünün içine bakıyorum 😅😅 ama emeklemeyecek galiba.

Çok geçmiş olsun 💐, emeklesin diye gözünün içine bakıyorum 😅😅 ama emeklemeyecek galiba.
Çok teşekkür ederim 🥰 emeklerken çok tatlı görünüyorlar insanın içi eriyor. Ama o kadar tehlikeli işlere başlıyorlar ki bi anda keşke hiç emeklemeseydi diyor insan. Emeklemese de yürüyecek inşallah☺️

Çok teşekkür ederim 🥰 emeklerken çok tatlı görünüyorlar insanın içi eriyor. Ama o kadar tehlikeli işlere başlıyorlar ki bi anda keşke hiç emeklemeseydi diyor insan. Emeklemese de yürüyecek inşallah☺️
İnşallah, emekleyen bebekleri hep çok sevmişimdir😇

Yook canım olmadı sarılık ama bebekken emzirmek için uyandırdık tabi mecbur asla aydınlığa çıkarmam hemen ayakta sallamaya alırım ama gece saat bir gibi uyandığında hiç fayda etmiyor bir saat sürüyor uykuya geçmesi bilmiyorum napıcaz diş desem de yani üç diş çıktı bi tek altta bir kaldı valla o da çıksa anlıcam ne derdi var paşamın
O diş çıkınca bitmiyor ki 😅 benim şu an bes ve altıncı dişler çıkmaya çalışıyor onun telaşı var 😅

Biz düğüne gitdiğimizde mecbur bir ayakkabı aldık,ama ayağını bir-birine sürtüp çıkarıyor,çok yumşak bir ayakkabı,o yüzden geçen hafta doktpra gitdiğimizde giydiremedim,ayağında çorapla gitdik.Bir de annemin ilk doğduğu zamanlar aldığı 2 ayakkabı var.1-ni hiç giymeyecek bence,artık küçülmüş olur.Diğeri de çabuk gezerse giydireceğim.
Vicco markasının ayakkabılarının iyi olduğunu çok duydum.Yürümeye başladığında inşallah ben de ondan almayı düşünüyorum.
Bende her yerde vicco marka görüyorum iyisi o mu yoksa başka var mı acaba

Çok geçmiş olsun, fayans olan yerlere battaniye örtü gibi biseyler sersen daha iyi olur sanki, ben öyle yaptım kış boyu, halıyı bırakıp gidiyor soğuk yerde oynuyorlar, çocuklar çok aksi oluyor gerçekten, birde havalar ısındı biraz kıyafetini incelt eğer kalın giyiniyorsa

Kızlar ayakkabı işini nasıl yaptınız. Bebek ayakkabısı satan bir yer var mı? Ortopedik ayakkabı alacağız. Başka bir şeye dikkat etmek gerekir mi?
Ben vicco ilkadim ayakkabısı aldım. Gayet güzel rahat ayakkabı satıcı 5 _ 6 ay rahat giyebilir dedi ama kışın nasıl olur bilemiyorum

Oğlum 1 haftadır emeklemeye başladı. Ondan önce bir yerde oturur oynardı ne güzel. Şimdi oyuncakların yüzüne bakmıyor. Sürekli emekleyip fayanslara gitmek istiyor. Özellikle orda durmak istiyor,biz kaldırıyoruz o gidiyor,ağlıyor oralar için. Emekleyip ter içinde kalıyor,soğuk yerde oturuyor. 2 gündür hasta. Üşüttü galiba sürekli öksürüyor hafif ateşi de var. Bu gece kaç kere uyandı😪 bebeği emeklemeyenler şu an gerçekten çok rahatsınız asıl iş hareketlenince başbaşlıyormuş
Meva m 7.5 aylıkken emeklemeye başladı o gündür peşindeyim. Kilo bu yüzden verdim. Öksürme varsa bebegin de burnu aç ateşi yukselmeden bir dr a götür. Geçmiş olsun sizede 🙄

Çok geçmiş olsun, fayans olan yerlere battaniye örtü gibi biseyler sersen daha iyi olur sanki, ben öyle yaptım kış boyu, halıyı bırakıp gidiyor soğuk yerde oynuyorlar, çocuklar çok aksi oluyor gerçekten, birde havalar ısındı biraz kıyafetini incelt eğer kalın giyiniyorsa
Çok teşekkür ederim. Büyükçe bir yeri halıyla kapattık ufak tefek yerler kaldı,oralara da dediğiniz gibi yapayım. Kalın sweatshirtlerden ince pijamalara geçtik,bazen yelek giyiyor ev bi soğuk bi sıcak insan nasıl giydireceğini bilemiyor valla.
Meva m 7.5 aylıkken emeklemeye başladı o gündür peşindeyim. Kilo bu yüzden verdim. Öksürme varsa bebegin de burnu aç ateşi yukselmeden bir dr a götür. Geçmiş olsun sizede 🙄
Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok zor hareketlenince. Öksürük var ama burnu tıkalı değil,ctesi günü kontrolü var götüreceğim o güne kadar daha kötü olmaz umarım ateşi 38i bulmadı henüz

Oğlum yarın 11 aylık olacak,10 gündür sürekli işaret parmağı yukarda dolaştı ama özellikle bir şeyi göstermiyordu 2 gündür kahvaltısını yaptırırken tabaktaki kiviyi işaret ediyor ver diye, bir de al veri öğrendi şapkasını ya da çorabını alıp veriyoruz sürekli çok hoşuna gidiyor, bir de hep saklambaç ya da yakalama oynamak istiyor kendi başlatıyor, birden heyecanlı kaçmaya başlıyor ben anlıyorum oyun istediğini, yakaladım seni deyince kahkahayla kaçıyor. Cırt cırtlı kitap
Birininin yaramaz çocuğunu kınamış olabilirmisin, bizim akrabaların çocukları vardı misafirliğe geldiler biraz yaramazlık yaptılar tabi, kaynım bekardi o zaman, analarinin yüzüne karşı bu ne böyle ya, boyle çocuklarım olsun camdan atarım dedi, evlendi bi kızı oldu aman Allah im evlerden irak hiperaktifinde hiperaktifi 10 normal çocuk bak ona bakma o derece, hoş ben büyüttüm onlara dokunmadı bana dokundu, şimdi bi oğlu bi kızı daha oldu, oğlanda aynı yaramazmış çatlıyor bi görsen, birde otizmli bi yeğenimizi kınamıştı, oglu sürekli atak geçiriyor epilepsinin bi dalıymış hastalığı, Allah'ım çocuklara vermesin böyle dertler, ben kınamaya karşıyım bi kere bende kınadım basima geldi, bir daha tovbeliyim, insan oğlunun başına her iş gelebilir
Kesin kınamışımdır, karma geldi buldu beni desenize:)

Özellikle gidip kapı eşiklerinde halısınız yerlerde duruyordu bizimki de, çift kat pijama giydirin ben öyle yaptım hep, hava ısındı ama yine de çift giydiriyorum hala.

++ cırt cırtlı kitapları çok seviyor baya öğretici oldu, banyo,kahvaltı, Park temalı olanları okuyoruz artık ağlamıyor banyoda.

X