2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    191
Yaaa😍 benim iki tane kızım var yaşları çok yakın bir daha çocuk yapmam diye düşünürken bi rüya gördüm kucağımda adıyla beraber oğlum vardı çok etkilendim ve denemek istedim . İnanın hemen hamile kaldım. 13 haftamda kesin kız dedi doktorum bacak arası bomboştu … ama içimde öyle bi his var ki bi yandan da nankörlük etmek istemiyorum çocuk sahibi olmak isteyen onca insan arasında… birde beni şaşırtan iki kızımda ki hamileliğimle bunun arasında çok fark var 😌
Rabbim hayırlı evlat nasıp etsin inşallah, rüyada oğlan çocuğu görmek iyi habere işarettir olarak bilinir. Kimbilir belki sonra oğlan derler ama kız bile olsa, belkide size gün yüzü gösterecek hayırlı evladın o olacak, birde öyle düşün, gönül ıstiyor tabi kız da olsun oğlanda olsun, ikisininde sevgisini alalım ama herşeyden önce Rabbim hayırlı evlat versin

Rabbim hayırlı evlat nasıp etsin inşallah, rüyada oğlan çocuğu görmek iyi habere işarettir olarak bilinir. Kimbilir belki sonra oğlan derler ama kız bile olsa, belkide size gün yüzü gösterecek hayırlı evladın o olacak, birde öyle düşün, gönül ıstiyor tabi kız da olsun oğlanda olsun, ikisininde sevgisini alalım ama herşeyden önce Rabbim hayırlı evlat versin
Kesinlikle öyle sağlıcakla gelsin tüm bebişler😊 benim ki merak bir his 😌 çok teşekkür ederim 😊

Selam kızlar benim de kısmetse haziran 20-25i gibi doğumum 💖 şu an 13 haftalığım ilk hamileliğim. İnanılmaz bir hazımsızlık problemi yaşıyorum mide bulantısı gibi değil de ne yesem midemde kalıp oturuyor gibi berbat bir his. Zaten et vb yiyemiyorum hiç bir şekilde, tost ekmek patates tatlı ile besleniyorum. Onlar da yedikten sonra mahvediyor, tavsiyeniz var mı
Aynı şikayetlerle haftalarca süründüm. En son iç hastalıkları doktoru Lansor yazdı artık cok daha rahatım.

Selam kızlar uyku problemi yaşayan var mı? Kaç gündür uyuyamiyorum başım ağrıyor artık. Gece gec yatıyorum zor uyuyorum.tuvalete kalkınca o da gidiyor. Fetal dna sonucu bekliyorum onun stresi mi yoksa hamilelikten kaynaklı mi cozemedim 😔
Benimde öyle çok uzun zamandır bazen uyuduğum okuyor ama çoğunlukla uyuyamıyorum tuvalet sonrası kaçıyor ama olsunalışacağız bedenimiz gebeliğe alışıyor

Yaşlı erkek bir perinatolog. Bana dava neyim açar, boşverdim o yüzden yazmadım adını. Kanıtlayamazsın da tacize uğradığını. Salla işte Etlik Şehir Hastanesinde. Gitmeyin bence oraya 🥹
Ben Etlik şehir hastanesine gidiyorum. Perinatoloji bölümüne aynı doktora ikinci kez denk gelmisligim bile yok 😅 kim varsa sıradan gidiyorum.

Tatlı biseyler ye gitmeden önce, bizde cinsiyet göremedik, ben başka bi dr a gittim, kız dedi, kendi dr umu beklesem bu ayın 23 unde ya görürdü ya görmezdi kimbilir

Valla oğlumu 12.haftada öğrenmiştim, ikili test için gittiğimde hemde, erkek dedi, çok net bi şekilde %100 erkek dedi hatta, erkek oldu

Ben oturup dinlendiğimde hissediyorum, hareket halindeyken hissetmiyorum tabi
Bizim doktor görünmez dedi kestirdi attı valla. Heyecanla bir sonraki randevuyu bekliyoruz.🥰17.hafta olacak bu sefer görür inş

Benimde öyle çok uzun zamandır bazen uyuduğum okuyor ama çoğunlukla uyuyamıyorum tuvalet sonrası kaçıyor ama olsunalışacağız bedenimiz gebeliğe alışıyor
Tuvaletten sonra su içiyordum gece. Dün içmedin biraz daha rahat uyudum. Tuvalete girip kosa kosa yataga dönüyorum.bedenim de şasırdi ne yapacagini 😂

Kesinlikle öyle sağlıcakla gelsin tüm bebişler😊 benim ki merak bir his 😌 çok teşekkür ederim 😊
Eşimde hamile olduğumu ögrenince rüyasında erkek görmüş çok şartlandı kesin erkek diyor.Bende cinsiyete yönelik hiçbir his yok şuan 🙂 ama canım sürekli ekşi seyler istiyor ve turşu 🤤 bugün dedim bu ekşilerin sonu ayşe olabilir erkekle ilgili çok hayal kurma 😂 sağlıkla gelsin bebişkolar

Tuvaletten sonra su içiyordum gece. Dün içmedin biraz daha rahat uyudum. Tuvalete girip kosa kosa yataga dönüyorum.bedenim de şasırdi ne yapacagini 😂
Akşamları su içmeyin,ben 7 buçuk,8-den sonra su içmemeye,meyve yememeye çalışıyorum.O zaman gece tuvalete de durmuyorum.Amma arada içdiğimde oluyor,onda da gece durduğum zaman da oluyor,durmadığım zaman da.Uyku bölününce sonradan uyumak bazen zor oluyor

Ha ha hahhh ben🙈 12. Haftada kız denildi.Bacak arası bomboştu, çok ayrıntılı bakıldı bacak arası fotosu verildi 16. Haftada oğlum olacağını öğrenip şoka girdik😄😄😄
Bana da doktorum 11 lerde yüksek ihtimal erkek dedi. Bacak arasını da gösterdi ama değişme ihtimali de var dedi. Sonraki haftalarda erkek olduğu daha net belli oldu. Bence 12-13 ten önce erken ve üreme organı biraz daha birbirine benziyor erken haftalarda. Öğrenmeyen arkadaşlar umarım siz de biran önce öğrenirsiniz.

Merhaba…Aranızda cinsiyet yanılması yaşayan varmı ?
12 de kız dedi ama değişebilirmiş 15 te yine kız dedi ama benimki çok zor gösterdi bacak arasını umarım değişmez hala ikna olmuş değilim 🙈😅 haftaya kontrolümüz var bakalım değişmemiştir umarım

Kızlar daha önceden gönderdiğim diyet listesini yaptım bu hafta. Sütü günde 3 bardak içemedim, 1-2 bardak anca içtim. Ara öğün meyvesi olarak ya 2-3 gün kurusu, ya da incir yedim. Yine gün içinde portakal ve elma yedim. gündüz meyve yemediysem akşam mutlaka yedim. Ekmekleri tam buğday ile değiştirdim. Her gün ceviz ekledim öğünlere. Suyu 2-3 litre içiyorum gün içinde. Vee 7 gün sonunda sürpriz, yarım kilo vermiş görünüyorum. Kilo almamışım. Muhtemelen geçen hafta kabız ve ödemliydim o yüzden 80.7 gelmiştim tartıda. Bugün 79.9 geldim. Hamile diyetini tavsiye ediyorum. Hiç aç kalmadım doyana kadar yedim her şeyden. Düzene giriyor beslenmemiz. Ayrıca baklava şeker pasta yemediğim için ilk defa bu hafta kilo almadım diye düşünüyorum. Ölçülerimde şöyle bir şey oldu, göbek 1cm büyümüş, bacaklarım 1er cm küçülmüş. Bu da ödem attığım anlamına geliyor. Zaten böyle şiş gibiydi ayak bileklerim önceden. Şimdi inmiş. Yaa bu diyetle az kilo alarak doğuma gitme şansım var. O yüzden size de yazmak istedim 🙂🙂

Bende şöyle denedim azıcık süt koyuyorum yanıma tuvalet sonra bir iki yudum alıyorum hem boğazımın kuruluğu gidiyor hemde tekrardan tuvalet ihtiyaç süresi uzuyor bunuda dene bakalım nasıl olacak

Aynı şikayetlerle haftalarca süründüm. En son iç hastalıkları doktoru Lansor yazdı artık cok daha rahatım.
Bende kullanıyorum ama bende sorun biraz ağır...
Kortizon ilacı kullandığım için safra, böbrek, karaciğer ve midede sorun oluştu.Kanlı kusmaya başladım, mideye safra kaçtığı için dayanılmaz sancı yapıyor.Bu yüzden mecbur kalınıp yazıldı rennie falan hiç fayda etmemişti

Eşimde hamile olduğumu ögrenince rüyasında erkek görmüş çok şartlandı kesin erkek diyor.Bende cinsiyete yönelik hiçbir his yok şuan 🙂 ama canım sürekli ekşi seyler istiyor ve turşu 🤤 bugün dedim bu ekşilerin sonu ayşe olabilir erkekle ilgili çok hayal kurma 😂 sağlıkla gelsin bebişkolar
ben de hep ekşi tuzlu yiyorum bir oğlum oluyor 🙈♥️

X