💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Çok üzüldüm canım 😔 malesef 2 kart artarak ilerlemesi gerekirdi . Sağlıklı gebelik değil demek ki 😔 daha önce düşük yapmış biri olarak seni çok iyi anlıyorum ama rabbim öyle güzel yaratmış ki gebelikte bir sıkıntı var mı diye rahim her hafta tarama yaparmış varsa anneye zarar vermeden vücuttan atmaya çalışırmış . Sen sağlıklı ol bebek yine gelir Allah'ın izniyle 🙏🏻 Allah yardımcın olsun çok üzüldüm canım
Allah razı olsun canım. Bugün çok yoğunlaştı kanamam. Hayırlısını nasip etsin Allah'ım. Benimde ilk gebeliğimdi 😥 İnşallah Allah'ım sağlıklı bir hamilelik nasip eder. Sen ne zaman düşük yaptın canım?

Merhaba kızlar bugün kanamam oldu doktora gittim. Betahcg verdim. İki gün önce 617 çıktı bugün 848 çıktı. Doktorum artış beklediğimiz gibi değil dedi. Düşük yapıyor olabilirsiniz dedi.😥 Artış var ama istenilen seviyede değil dedi. İki gün sonra kan vermemi istedi
Çok üzüldüm canım Ocak ayında benim de böyle olmuştu 500den 600lere çıkmıştı 2 gün sonra. Senin de artışın %37lerde olmuş

Allah razı olsun canım. Bugün çok yoğunlaştı kanamam. Hayırlısını nasip etsin Allah'ım. Benimde ilk gebeliğimdi 😥 İnşallah Allah'ım sağlıklı bir hamilelik nasip eder. Sen ne zaman düşük yaptın canım?
Ben 2021 Ekim ayında düşük yaptım . İkinci gebeliğim Nisan 2022 de oldu Mayıs'ta kalbi durduğu için kürtaj oldum . 2022 Ekim ayında da kimyasal gebelik geçirdim . Şimdi de tekrar gebelik istiyorum ama 2 gündür sanırım idrar yolu iltihabı geçiriyorum yine bir damla idrar için ağlayacak boyuta geliyorum cuma yumurta takibi için gidecem gitmişken söyleyecem hocaya 😔

Ben 2021 Ekim ayında düşük yaptım . İkinci gebeliğim Nisan 2022 de oldu Mayıs'ta kalbi durduğu için kürtaj oldum . 2022 Ekim ayında da kimyasal gebelik geçirdim . Şimdi de tekrar gebelik istiyorum ama 2 gündür sanırım idrar yolu iltihabı geçiriyorum yine bir damla idrar için ağlayacak boyuta geliyorum cuma yumurta takibi için gidecem gitmişken söyleyecem hocaya 😔
Allah'ım yardımcın olsun canım. İnşallah hayırlısıyla Allah'ım nasip eder. Çok üzüldüm senin adına. Allah bir daha aynı şeyleri yaşatmadan kolayca bebeğine kavuştursun. İdrar yolu iltihabı da çok zor gerçekten insanı deli ediyor. Hepimiz bir gün güzel haberler alacağız ama zamanı var işte. Zor yolculuklar Allah gönlümüze ferahlık versin😔🤲

Aynen canım düzenli artıyordu sonuncusu böyle oldu. Doktorum yine kan vermemi istiyor iki gün sonraya. Her ihtimali düşünmeliyiz dedi. Hayırlısı diyorum artık.😔
Aynen belki bir hata olmuştur ama kanamam da var diyorsun dimi. İlk başta iyi olup şimdi düşmesi daha beklenmedik olduğu için çok üzülmüşsündür tahmin edebiliyorum
Yan yana olan ilk yaptığım aşırı net olan, tek olan da farklı markanın gebelik testi hafif silik olan. Bat 27 mart
marka olarak sormak istemiştim 😅

Merhaba kızlar bugün kanamam oldu doktora gittim. Betahcg verdim. İki gün önce 617 çıktı bugün 848 çıktı. Doktorum artış beklediğimiz gibi değil dedi. Düşük yapıyor olabilirsiniz dedi.😥 Artış var ama istenilen seviyede değil dedi. İki gün sonra kan vermemi istedi
Rabbim hayırlısını nasip etsin İnşAllah canım 🤲🏻 Her böyle durumla karşılaştığımızda aynı şeyi söylüyorum.Eğer bizle kalmayacaklarsa en baştan gitmeleri her açıdan daha iyi. Biliyorum çok üzücü ama son haftalarda kaybetmeyi yaşadığım için böylesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Yeniden hamile kalmak için belki bir ay bekleyeceksin ama benim gibiler 1 yıldan fazla beklemeli. Bak hamile kalabiliyorsun tekrardan sağlıkla nasip olacak inanıyorum.şu an vücudun temizleniyor sonraki gebeliğin daha sağlıklı olacak İnşAllah 🤲🏻

Allah'ım yardımcın olsun canım. İnşallah hayırlısıyla Allah'ım nasip eder. Çok üzüldüm senin adına. Allah bir daha aynı şeyleri yaşatmadan kolayca bebeğine kavuştursun. İdrar yolu iltihabı da çok zor gerçekten insanı deli ediyor. Hepimiz bir gün güzel haberler alacağız ama zamanı var işte. Zor yolculuklar Allah gönlümüze ferahlık versin😔🤲
Amin amin canım inşallah 🙏🏻 rabbim hepimize hayırlısıyla çok aratmadan sağlıkla nasip etsin inşallah 🙏🏻 Malesef bu süreçler zor ya hepimiz bir yerlerden sınanıyoruz . Rabbim senin de yardımcın olsun düşük olursa da üzülmemeye çalış inan kendi kendine düşse daha kolay . Anestezisiz kürtaj olan biri olarak söylüyorum kürtaj kat ve kat daha zor o yüzden düşecekse engel olmaya çalışma sağlıklı olsa seninle kalır zaten . Rabbim tekrardan sağlıkla nasip etsin sana hayırlı evlat inşallah 🙏🏻

Amin amin canım inşallah 🙏🏻 rabbim hepimize hayırlısıyla çok aratmadan sağlıkla nasip etsin inşallah 🙏🏻 Malesef bu süreçler zor ya hepimiz bir yerlerden sınanıyoruz . Rabbim senin de yardımcın olsun düşük olursa da üzülmemeye çalış inan kendi kendine düşse daha kolay . Anestezisiz kürtaj olan biri olarak söylüyorum kürtaj kat ve kat daha zor o yüzden düşecekse engel olmaya çalışma sağlıklı olsa seninle kalır zaten . Rabbim tekrardan sağlıkla nasip etsin sana hayırlı evlat inşallah 🙏🏻
Amin inşallah canım. Beklemedeyim bakalım akşam kanamam durdu. Şuan kanama yok ama belli de olmuyor

Aynen belki bir hata olmuştur ama kanamam da var diyorsun dimi. İlk başta iyi olup şimdi düşmesi daha beklenmedik olduğu için çok üzülmüşsündür tahmin edebiliyorum

marka olarak sormak istemiştim 😅
Evet öyle canım kanamam durdu akşamdan sonra olmadı. Tabi olur mu yine olmaz mı orasını bilmiyorum. Beklemedeyim. Umudumda yok diyebilirim. Yani ben olmayacak diye düşünüyorum kendimi hazırladım her şeye

Yerleşme kanaması olabilir. 10 gündür regl olmuyorsun ve daha yeni mi test yaptın helal olsun ☺️
Ay evet ☺️Geçen ay adetim 10 gün gecikti her gün test yaptım kan verdim negatif sonuç aldım11. Gün adet oldum şimdi ise 6. Ve 7. Günde test yaptım pozitif sonuç aldım mucize bence bu.

Ben şimdi hamile miyim değil miyim karşısında 10939 yazıyor 5000 üzerinde olması gerek diye biliyorum hamile miyim şimdi bennn anlamadım bir içime su serpin ümitlenim miii🥹🥹

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-06-13-10-25-869.jpg
    Screenshot_2023-04-06-13-10-25-869.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 59
X