💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar merhaba,
29 martta sabah erken saatte iğne vurdurdum. İğneden sonra ovülasyon takibi olmadığını biliyorum ama silikleştiğini görmek için devamlı yaptım. İlk günler t c den kopkoyuydu 4.günde en baştaki gibi oldu test sonra silikleşti. Şu an 10.gündeyim. Testler gördüğünüz gibi dün yine hafif koyulaşma başladı. Bir kaç başlıkta da ovülasyon tekrar koyulaşıp hamile kalanları gördüm. Böyle bir durum yaşayan var mıdır acaba çok merak ediyorum. Bu durumda gebelik yapsam çıkar mı? Dün ve dünden önceki gün testim negatifti 7.güne kdr hcg pozitif verdi şu anda ovülasyon pozitif 🙈

Eklentiler

• E085E7EC-AC68-4000-A02C-B5AEF198C634.jpeg
    E085E7EC-AC68-4000-A02C-B5AEF198C634.jpeg
    174,9 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar merhaba,
29 martta sabah erken saatte iğne vurdurdum. İğneden sonra ovülasyon takibi olmadığını biliyorum ama silikleştiğini görmek için devamlı yaptım. İlk günler t c den kopkoyuydu 4.günde en baştaki gibi oldu test sonra silikleşti. Şu an 10.gündeyim. Testler gördüğünüz gibi dün yine hafif koyulaşma başladı. Bir kaç başlıkta da ovülasyon tekrar koyulaşıp hamile kalanları gördüm. Böyle bir durum yaşayan var mıdır acaba çok merak ediyorum. Bu durumda gebelik yapsam çıkar mı? Dün ve dünden önceki gün testim negatifti 7.güne kdr hcg pozitif verdi şu anda ovülasyon pozitif 🙈
Erken canım 14. Günden sonra yapmalısın ❤️

zaten şu an gebelik testi yapmıyorum hiç ama bunun sebebi acaba kist olabilir mi neden ovülasyon koyu çıkıyor ?
İstersen 2023 Nisan ayı gebelik planlayanlar grubuna gel aynı mesajı orada da yaz arkadaşlar yardımcı olur. Ovülasyon hayatım boyunca hiç yapmadım çünkü ❤️

Nasıl yani canım ne olmuş ne dedi doktor içim yandı şuan sıkıştı nasıl yani :KK43:

Canım kontrole gittim dün karından bebeğin kalp atışını göremedi 1 hafta sonra gel dedi çok gazın var dedi. İçim rahat etmedi bugün tekrardan gittim vajinal baktı bu sefer. Yine göremedi maalesef içim yanıyor keske kimyasal olsaydı bunda da vardır bir hayır tabiki ama 6 marttan beri perişanım zaten beta da iyi artmiyordu belli etmiş kendisini

Canım kontrole gittim dün karından bebeğin kalp atışını göremedi 1 hafta sonra gel dedi çok gazın var dedi. İçim rahat etmedi bugün tekrardan gittim vajinal baktı bu sefer. Yine göremedi maalesef içim yanıyor keske kimyasal olsaydı bunda da vardır bir hayır tabiki ama 6 marttan beri perişanım zaten beta da iyi artmiyordu belli etmiş kendisini
Allah sabır versin inşallah en kısa sürede toparlarsınız

Yani kesin tanı mı konuldu kalp atışı ile ilgili 😔😔😔 Allahım çok üzüldüm nasıl üzüldüm biliyor musun :KK43:( Allahım dayanma gücü versin ❤️🙏

Çok üzüldüm canım 😔 Rabbim sağlıkla tekrardan nasip etsin Allah sabır versin 🙏🏻

canım benimde bu ay çatlatma iğnesinden 3gün sonra senin gibi kanamam oldu hemen doktoru aradım yumurtlama kanaması imiş ve kendiliğinden durur dedi. bugün kesildi merak etme normalmiş bende ilkez yaşadığım için panikledim ama sonra araştırınca sakinledim :)
Bugün benim yumurtlama günüm regl olacak gibi ağrı çektim eve geldim peçete ile silince bariz koyu renk kan gördüm şuan panik olmuş durumdayım.. ilk defa böyle bişi oluyor ayaklarım buz gibi ısınmıyor aynı regl öncesi halim. Böyle olup bugünü değerlendiren oldu mu? İnsan değerlendirse bile kan gelmeye devam etmez mi çok rahatsız edici bir durum..

Bugün benim yumurtlama günüm regl olacak gibi ağrı çektim eve geldim peçete ile silince bariz koyu renk kan gördüm şuan panik olmuş durumdayım.. ilk defa böyle bişi oluyor ayaklarım buz gibi ısınmıyor aynı regl öncesi halim. Böyle olup bugünü değerlendiren oldu mu? İnsan değerlendirse bile kan gelmeye devam etmez mi çok rahatsız edici bir durum..
Canim benim kanamam ve ağrım olduğu için degerlendiremedim ama zaten yumurtalama gününden 3 gün sonra oldu kanamam o yüzden çok sıkıntı yapmadım.

X