💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ben şimdi hamile miyim değil miyim karşısında 10939 yazıyor 5000 üzerinde olması gerek diye biliyorum hamile miyim şimdi bennn anlamadım bir içime su serpin ümitlenim miii🥹🥹
Canım hemen kadın doğuma gidip bebişini görebilirsin 😍 çocuğun bi anne ben burdayım demediği kalmış

Canım hemen kadın doğuma gidip bebişini görebilirsin 😍 çocuğun bi anne ben burdayım demediği kalmış
Yaaaa çok mutlu oldummm Allah'ım şükürler olsun ayyy rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥹🥹❤️❤️🫶😘 teşekkürler canım sende olmasan valla kafayı yicektim sağlık ocağına gidiyorum şimdi doktora kan sonucumu güzelce öğrenmeye. Geçen ay mart ayı hamilelik tablosuna yazdım kendimi ve hamileyim Allah'ın mucizesi bu başka bişey değil gerçekten çok mutluyummmm🥹🥹

Yaaaa çok mutlu oldummm Allah'ım şükürler olsun ayyy rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥹🥹❤️❤️🫶😘 teşekkürler canım sende olmasan valla kafayı yicektim sağlık ocağına gidiyorum şimdi doktora kan sonucumu güzelce öğrenmeye. Geçen ay mart ayı hamilelik tablosuna yazdım kendimi ve hamileyim Allah'ın mucizesi bu başka bişey değil gerçekten çok mutluyummmm🥹🥹
Canım 5 üstü zaten gebe demek senin şuan kese kesin gözükür hatta belki içinde bebeği bile görebilirsin adetin gecikeli ne kadar oldu 1 haftadan fazla oldu sanırım

Ben şimdi hamile miyim değil miyim karşısında 10939 yazıyor 5000 üzerinde olması gerek diye biliyorum hamile miyim şimdi bennn anlamadım bir içime su serpin ümitlenim miii🥹🥹
Hamilesin canım 10.939 çıkmış değerin maşallah baya yüksek yani 🙏🏻🧿☺️ adet tarihin ne zamandı geçtimi günün

Sonuç 10000 üstünde canım maşallah iyi dayanmışsın test yapmamak için 5 haftalık tahminen kesede görülür kalp atışını duyabilirsin tebrik ederim cnm

🫶Bugünle birlikte 11 gün bitti 5 gün adetim gecikti test yaptım pozitifdi dün kan verdim bugün gittim oda pozitif hamileyim yani hâlâ inanamıyorum 🥹 gebelik testimi de attım buraya geride kaldı sanırım
Gördüm canım testini çok sevindim valla 🧿🙏🏻 sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim 🙏🏻❤️

Sonuç 10000 üstünde canım maşallah iyi dayanmışsın test yapmamak için 5 haftalık tahminen kesede görülür kalp atışını duyabilirsin tebrik ederim cnm
Sağlık ocağı doktoru 5 veya 6 haftalık dedi kadın doğuma git haftaya kalp atışını duyarsın hem dedi. Teşekkürler bu arada canım

Anladım kuzum bana da ilişki olur dedi. Korun ya da korunma demedi. Ama korunmamı gerekli görseydi üstüne basa basa korunun derdi diye düşünüyorum. Bir de hala çamur gibi pıhtı gibi değişik akıntılarım var ben de korkuyorum enfeksiyon olur diye. Bu ay ben de korunmayı düşünüyorum
Ama genelde hep rahim filminin çekildiği ay hamile kalıyorlar rahim çok alıcısını açıyor

X