2023 mart ayı transfer tüp bebek

Merhaba benimde 29 martta 10 nisanda beta 319 çıktı 19 nisanda kese görmeye gidicez sizce 319 iyi mi

Merhaba taze transfer miydi? Ben de muhtemelen 1 haftaya yapicam dayanamayip 😂 ama benjmki taze transfer. Catlatma ignesi yaniltabilir dediler. Bir de transfer gununu sayiyor musunuz?
Canım fondurulmus benim taze değil evet çatlatma iğnesi pozitif gosteriyo testlerde transfer gününu saymiyoruz 😁 inşallah güzel haberler alırsın 🤲

Canım fondurulmus benim taze değil evet çatlatma iğnesi pozitif gosteriyo testlerde transfer gününu saymiyoruz 😁 inşallah güzel haberler alırsın 🤲
Ayyy insallah bakalim transfer gunum haric 3. Gunum bugun. Hemsirem fresh transfer oldu dedi. Taze yapti doktorum zaten. Allahim nasip etsin insallah

Hanımlar merhaba 30.08. De 5. gün Embriyosu transfer oldum bugün 11. Günüm yarın kan tahlili yaptırcam inşallah öncesinden kaset testi yapayım dedim ama sanırım kaset bozuk çıktı yardımcı olursanız sevinirim 🥹🥹

Eklentiler

• 5B33B274-D823-4A3C-90C0-462B85826A94.jpeg
    5B33B274-D823-4A3C-90C0-462B85826A94.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 22
Bilemedim bugünde kapalı nöbetci eczane bulmam gerek… Gerek varmı sizce ? Yarın zaten kan vereceğim bilemedim… hayırlısı olsun cümlemizin adına Eki Görüntüle 3298849
Maşallah hayırlı olsun, tutmuş bence 😍🙏🏽 ben de çubuk test ile yapmıştım, tarihi 2-3 yıl geçtiği halde pozitif çıkmıştı sonra hemen gidip kan verdim ve doğrulandı 🧿🙏🏽🥰🍀

X