2023 mart ayı transfer tüp bebek

Benimde 24 Mart transfer tarihim, yarın kontrolüm var bnmde hayırlısı olur inşallah, bugün rahme baskı hissediyorum umarım kötü bir şey değildir

Kızlar birde progesteron hormonu değerime baktırdım 3 Nisan'da 28 iken 7 Nisan'da 21 e düşmüş düzenli artması gerekirken düşmesi normal mi? Doktora sordum önemsemedi? Böyle bir durum yaşayan var mı ? Birde hesaplamalara göre 5+4 haftalık hamile olmam gerekirken bugün doktor keseye 4 haftalık dedi, sizce bir sorun var mıdır ?

Kızlar birde progesteron hormonu değerime baktırdım 3 Nisan'da 28 iken 7 Nisan'da 21 e düşmüş düzenli artması gerekirken düşmesi normal mi? Doktora sordum önemsemedi? Böyle bir durum yaşayan var mı ? Birde hesaplamalara göre 5+4 haftalık hamile olmam gerekirken bugün doktor keseye 4 haftalık dedi, sizce bir sorun var mıdır ?
Ben transfer sonrası hiç baktirmadim o hormona
Bugun banada ortalama 4 bucuk haftalık dedi transfer tarihinden 2 hafta önceyi baz alıp hesaplıyoruz dedi transferime 2 hafta 2 gün oldu 2 haftada geriden hesaplandigina göre hesap doğru
Tüp bebekte son adet tarihine göre yapmıyorlarmış
Senin doktorunda öyle hesaplanmıştır

Ben transfer sonrası hiç baktirmadim o hormona
Bugun banada ortalama 4 bucuk haftalık dedi transfer tarihinden 2 hafta önceyi baz alıp hesaplıyoruz dedi transferime 2 hafta 2 gün oldu 2 haftada geriden hesaplandigina göre hesap doğru
Tüp bebekte son adet tarihine göre yapmıyorlarmış
Senin doktorunda öyle hesaplanmıştır
Sizin transfer tarihini neydi ? Transferden sonra 18. Gün bugün. O zaman 18+14=32 günlük mü oluyor. 6. Gün emriyosu benimki bence 6 gün daha ilave etmek gerekmez mi ?

2. Kan değerim 936 geldi ilki 380 di cumartesi kese için gideceğim inşallah hayırlısı olur 🙏 dün bugün kan verecek hanımlar vardı . Durumlarınız nasıl sizlere de dua ettim 🤲🏻
Kese için çok erken değilmi ben 27 transfer oldum ilk 5 nisan 9günümde beta 347 11. Günde 947 13. Günde 1491 cıktı doktorun karında kese için beta 6000 dedi

Kese için çok erken değilmi ben 27 transfer oldum ilk 5 nisan 9günümde beta 347 11. Günde 947 13. Günde 1491 cıktı doktorun karında kese için beta 6000 dedi
B hcg 1000-3000 arası normal de kese görünür 11. Gün 380 13. Gün 936 16. Gün b hcg bakılmadan kese göründü ☺️

Kızlar acil toplaşın 27 martta transfer oldum demiştim 5 nisan poztitif günüm artışlarda 4 katlayarak gitti ama bugun kahve lekeler gelmeye başladı inceden kasık ve bel ağrısı normalmi sizce bu süreci yaşayan varmı

Kızlar acil toplaşın 27 martta transfer oldum demiştim 5 nisan poztitif günüm artışlarda 4 katlayarak gitti ama bugun kahve lekeler gelmeye başladı inceden kasık ve bel ağrısı normalmi sizce bu süreci yaşayan varmı
Doktoruna sordunmu ne dedi keseyi görmüşmuydunuz

X