2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Fotoğrafta daaa baya belli canım maşallahh allahım kanda da güzel sonuçlar göstersiiin hayırlı olsuunn çoook sevindiim 🙈 🥰🥰 Bende sabah ilk idrarla dayanamadım yaptım test o hayalet çizgiyi hayalet gibi gördüm bugün 6.günüm ben inanıyorum varr gün gün erken gebelikle bakacağım test stoğumu yaptım koyulaşmayın takip edeceğim
Bende yarın tekrar yapacağım canım Allah razı olsun sende de vardır o zaman ben gece 4 gibi yaptım gündüz tekrar bakınca daha belirgin 🤗🥰💐 kanda da görmek nasip olsun İnşallah

Kızlar kaset test yaptım üzüldüm ya ben hemen koyu bekliyorum ama bu resim nerdeyse 10 ve ya 13 dakika beklemiş
Canım var irda niye üzülüyorsun, hemen de koyulaşmaz ayrıca çok erken yakalayınca çok miktarda katlanmadığı için beta koyulaşmaz bi günde..o yüzden size erken yapmayın test dedim ama dinlemediniz beni😅 boşuna moralini bozma bebişi de üzme🥰😘😘😘

Canım var irda niye üzülüyorsun, hemen de koyulaşmaz ayrıca çok erken yakalayınca çok miktarda katlanmadığı için beta koyulaşmaz bi günde..o yüzden size erken yapmayın test dedim ama dinlemediniz beni😅 boşuna moralini bozma bebişi de üzme🥰😘😘😘
Aynen vallada işte sabredemedik 😬 kana geçmesi bile mesele iken biz idrarda arıyoruz 🫣

Aynen öyle boşa stres yapıyorum.Mecbur beklicez😂

Evet canim koyulasma varmı diye bakacağım eşime söylemedim henüz kesinleşince derim🤗
Yok ben sandım kasetle bakıcan..bende erken gebelik çok şükür koyu gösterdi ondan kasetle devam edicem kaset çok silik ordan daha iyi anlarım..Ama benim erken gebelik testim çok hassas predictor ondan öyle göstermiş

Yok ben sandım kasetle bakıcan..bende erken gebelik çok şükür koyu gösterdi ondan kasetle devam edicem kaset çok silik ordan daha iyi anlarım..Ama benim erken gebelik testim çok hassas predictor ondan öyle göstermiş
Benimki hiç bilmediğim bir marka ilk defa gördüm sordum başka yok mu diye yok dedi😀

Nasip değilmiş hayırlısı bidaha deneriz inşallah eşime daha söyleyemedim. Baya bi ağladım ama napalım Allah büyük var bir bildiği
Canım çok iyi anlıyorum seni ilk negatif transferimde bende çok ağlamıştım ama bekleyen embriyoların vardı diye hatırlıyorum bu o kadar büyük bir şans ki❤️biraz toparlan yoluna devam et..hayırlısı böyleymiş demekki..

Eklentiler

• IMG-20230526-WA0003.jpeg
    IMG-20230526-WA0003.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 86
X