2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Kızlaar ay bana yardım edin hafif sarı baya sulu akıntım olmaya başladı karnımda çok çok az ağrıyla oldu transfer gününü saymazsam bugün 3.gün böyle birsey yaşayanınız oldumu

Çok zor bi duygu ya eşim hala üzgün içim kaç paröaya bölündü anlatamam Allah hiçbirimize aratmasın inşallah

Allah'ım senin de yardımcın olsun kimseyi evlatla sınamasın düşmanıma bile aratmasın

Çok zor bi duygu ya eşim hala üzgün içim kaç paröaya bölündü anlatamam Allah hiçbirimize aratmasın inşallah
O kadar iyi anlıyorum ki sizi.Kaç kere denedim inan sayamıyorum artık, ve her seferinde 2 embriyom kalıyordu, sonra tekrar sil baştan.Bir keresinde tutmuştu, kontrole gittiğimde kalp atışı yoktu, doktordan ciktiktan sonra eşimin İlk kez gözlerinin dolduğunu gördüm.Simdi yeniden hamileyim ama inşallah devam eder korkularım bitmiyor.En azından geride çok sayıda embriyon var ve ilk denemen.İlla ki birinden biri sana evlat olacaktır Kimse Benim yaşadıklarımı yaşasın istemem, Allah çok uğraştırmadan versin

Amin inşallah canım Allah razı olsun hepiniz çok destek oldunuz rabbim hepimize evlat nasip etsin inşallah

Amin Allah razı olsun. Allah evladını sana bağışlasın bizi de evlatla sevindirsün kimse böyle imtihanlar yaşamasın inşallah çok zor

Merhaba kızlar, ben az önce kontrole gittim geldim. Doğal siklus ile rahmimi transfere hazırlıyor. Her gün kan vericem kanda ki hormonlara göre yumurtaların çatlama zamanı transfer yapacak, aranızda böyle olan var mı?

Ya bişe dicem benmde kasette çıkıyor azda olsa ama baya az cıkıyor geçen transferimfe mesela 8. Günde yani bugün tam netmiş kaette bile insan bünyesi bile değişiyor her seferinde demekki
Sımsıkı tutunsun sana bebişin inşallah, hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini inşallah 7 veya 8.günlerde yerleşme kanaması oluyor, inşallah seninki de odur
İnşallah kuzum inşallah

Benim de doğal siklus oldu ama kan değerleri ve yumurta büyüklüğü uygun olduğunda akşam çatlatma iğnesi vuruldum, 6 gün sonrada transfer oldum

Ahhh canım benim. Eşekten düşmüşüm halinden yine eşekten düşmüş anlar

Benim de doğal siklus oldu ama kan değerleri ve yumurta büyüklüğü uygun olduğunda akşam çatlatma iğnesi vuruldum, 6 gün sonrada transfer oldum
Bana da öyle dedi yumurtalarının gelişimi tam istediğimiz gibi rahim de kalınlığı iyi dedi. Kan aldı yarın sabahta kan vericem. Sonra ovitrelle verdi.evde dursun dedi vurulduktan sonra 5-6 gün içinde transfer olacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…