2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Amin canım aminnn yeter ki sağlıkla kavuşalım

Bende boş gebelik yaşadım. Hemde iki kere 8 haftalık kürtaj oldum. Normal gebelikten hiç farkı yok. Hevesleniyorsun hamileyim diye mutlusun. Sonra ultrasonda bakıyorlar maalesef bebek oluşmamış diyorlar. Afallayıp öylece kalıyorsun

Yine dayanamadım saatlerdir okuyorum zaten iyice kafayı yedim ben foruma bir süre girmeyeceğim hepinizi özleyeceğim ama bunu yapmam lazım 13 Haziran Mindamin güzel haberini almak için burda olacağım sonrasında 16 Haziran randevum var haberleşiriz benim çok umudum yok kendimden hayırlısı olsun zaten dünyanın sonu değil sadece sürekli araştırmak saçma hep aynı çıkmazda kalıyorum.. İnşallah kavuşursunuz bebeklerinize bugün olmasa da en yakın zamanda kavuşmanız dileğiyle randevuma kadar biraz ara.Sizi seviyorum iyi ki varsınız Kızlar

Kızlar herkese selamlar, benim de transferimin üstünden 6 gün geçti. Bu sefer hep yatacağım demiştim ama belki hatırlayanlarınız olur transferimin 6. Saatinden itibaren tüm gece yataktan koşa koşa tuvalete gitmeli, klozete eğilmeli kalkmalı bir zehirlenme( veya üşütme hala bilmiyoruz) gecesi yaşadım. O geçti derken bu sefer boğazım şişti. 3. Gündem beri de kalktım ayaklandım. İşe gitmiyorum ama evin içinde ağır iş olmadan kendi işimi yapıyorum. Bugün ilk defa dışarı çıktım avm gezdim. Açıkcası hiçbir spesifik söyleyebileceğim belirtim yok çünkü ilaçlardan dolayı transfer öncesi de bu semptomlar vardı. Tek problemim vakit yaklaştıkça ben strese girmeye ve korkmaya başladım. Ya ilk gece hastanelik olduğum için serum takıldığı için defalarca hızlıca yataktan kalktığım veya kustuğum için bebekler tutunamadıysa diye çok korkuyorum. Kötü düşüncelerimi de hiç durduramıyorum…

Canım benim inşallah en güzel haberlerle dönersin

Kuzum için kafan nasıl rahat edecekse öyle yap buna ihtiyacın var ama bilki sana duacıyız..o tarihlerde hayırlısıyla güzel haberlerle görüşmek üzerebende seni seviyorum kızkardeşim❤❤❤

Kuzum, transferden sonra 2 saat hastanede dinlenip sonrasında 6 saat araba sürüp nöbete yetişen, ertesi gün nöbet çıkışı sunumu olduğu için uyumadan sunumunu yapan, izin veya rapor alamadan dahiliye gibi yoğun bir serviste ayaküstü çoğunlukla koşturarak çalışan bir doktor arkadaşımın bebeği tutundu ve şimdi 14 haftalık oldu çok şükür❤❤❤ tutunacak olan transferden sonra maratona çıksan oraya yapışıyor canım, yaşadığın şeyler tutunmayı engelleyecek şeyler değil kafanı takma bunlara..olumlu düşün ve bebişe pozitif enerji gönder asıl önemli olan bu..inşallah sımsıkı tutunmuştur sana bebişin

Sagolun İnşallah Allah herkesin gönlüne versin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…