2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Olsun, takmasan bile Aykız diye severiz kızını inşallah

Ahaha hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım teşekkür ederim güzel dileklerin için senden de güzel haberler bekliyoruz.

Ouyy yerim ben onu maşallah çocuklarda hisseder bencede öyle

Kızlar merhaba bugun transferim 11. Günü beta hcg 6,59 geldi hemşirem ilaçları bırakma iki gün sonra tekrar betaya baktır dedi içimde zerre umut yok ilaçları bırakmak istiyorum sizce ne yapmalıyım

Kızlar merhaba bugun transferim 11. Günü beta hcg 6,59 geldi hemşirem ilaçları bırakma iki gün sonra tekrar betaya baktır dedi içimde zerre umut yok ilaçları bırakmak istiyorum sizce ne yapmalıyım
Merhaba. 5 üstü gebelik var demek umudunu lütfen kaybetme. Doktorun ilaçlarını bırak demeden de bırakmamalısın. İyi düşün iyi olsun karnındaki lütfen sev enerji kurmaya çalış. Güzel düşün,gebesin inşallah

Allahtan ümit kesilmez tabi ama yaşadıgım olumsuzluklardan artık pozitif düşünemez oldum bir mucize olur inşallah

Allahtan ümit kesilmez tabi ama yaşadıgım olumsuzluklardan artık pozitif düşünemez oldum bir mucize olur inşallah
Canım anlayabiliyorum tüp bebeğe gidenlerden hiçbirimizin inan yaşadıkları güllük gülistanlık değil hepimizin acıları var ama bebemiz için mücadeleyi asla bırakmamalıyız. Nasibimizde ne zaman varsa ozaman olacak bizler elimizden geleni yapıyoruz umudunu kırma her şey yüce rabbimden. Lütfen olumsuz düşünme hayat mucizelerle dolu. 2 gün sonra güzel haberle inşallah gelirsin.

Evet kuzum demiştin sen bana o arkadaşı biliyorum hayırlısıysa zamanıysa tutunacak dünyaya gelecek ama durduramıyorum işte bazen hiç stresimi. Bu sürecin de en büyük sınavlarından biri bu işte

Teşekkür ederim güzel dileklerin için inşallah mucizem benimledir

Sakın bırakma kuzum, geç tutunma olmuşsa ancak artıyordur beta..insallah sımsıkı tutunmuştur ve güzel güzel artar beta

Son düzenleme:
Evet kuzum demiştin sen bana o arkadaşı biliyorum hayırlısıysa zamanıysa tutunacak dünyaya gelecek ama durduramıyorum işte bazen hiç stresimi. Bu sürecin de en büyük sınavlarından biri bu işte
Aynen öyle kuzum..kafanı başka yöne çekecek şeylerle uğraşmak iyi gelebilir sana ki ben öyle yapıyorum gerçekten de transferin kaçıncı gününde olduğumu her seferinde hesaplamak zorunda kalıyorum

Aynen öyle kuzum..kafanı başka yöne çekecek şeylerle uğraşmak iyi gelebilir sana ki ben öyle yapıyorum gerçekten de transferin kaçıncı gününde olduğumu her seferinde hesaplamak zorunda kalıyorum
Ah ne güzel valla en güzelini yapıyorsun neyse haftasonu geldi allahtan daha hızlı geçer vakit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…