2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim eşim bu ay hiç inanmıyordu kuzum olmaz diyordu ama test öyle demiyor gibi inşallah yanılmaz
Hadi inşallah balım 🤲🏼🤲🏼♥️ 4 gün kaldı bakalım Allah'ım yüzümüze baksın benim test te en sandığını aldım keşke erken gebelik testi alsaydim kaset garanti diye aldım ama ben bekliycem daha yapmam strese giriyorum 🤲🏼🤲🏼🤲🏼♥️🥺

Ya kızlar ağlıycam dün innovita 4 tane test yaptım silik çizgi çıktı comfort hiç çizgi yok 😭😭
IMG_3386.jpeg

Kızlar mersin de yaşıyoruz.Ben hsg çekildim temiz çıktık.Eşim in sperm. Değerleri de normldi. 2 klomen 2 femara denedim ama malesef gebelik olmadı.. Polikistik over var bende bekarlıkan beri. ondan hiç korunmadım. Bayağı zayıfım hormon norml insülin yok.Neyse ben bi kadın buldum tatilde bebeği olmayanlara bakıyor bugün gittm bayağı tecrübeli geldi gözüe.Yaşça büyüktü.Kasıklarıma baktı.Adetime 10 gün var Gebelik yok dedi olsa ben 3 gün de olsa anlarım dedi. Alttan muayene etti Sonra rahmin ucu hafif kalkık dedi şok oldum..Rahim filmi çektik temiz çıktı ama dedim.Elle bayağı bi baktı hala şoktayım belki sperm ulaşmıyor bile tüplere ucu kalkık olunca.Çok uzun oldu kusura bakmayın.Benzer durum yaşayan oldu mu kızlar.Bende diyorum herşey norml kaliteli yumurta oluyor her ay neden gebelik olmadı diye.Adetliylen gel dedi yanıma

4 gun once ultrosana baktitrttim adetim 1 bucuk ay geciktigi icin bugun dokyor aradi 16 haftalik gebesin dedi kan testi vermis tim cikmamisti doktor ultrosonda var dedi ama kanda cikmiuor sizce neden gercekten fotoda gebelik varmi
Merhaba 4 aylık gebelikte kan testi negatif mi çıktı anlayamadım bir yardımcı olabilir misiniz

Selam can kızlar , bilenler bilir her ay testlerindeki silik çizgilerle meşhur olmuş bir arkadaşınızım ben :) elbette şimdi yine yaptım bata 6/7 gün var . Marka : freely erken gebelik 🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_0678.jpeg
    IMG_0678.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_0663.jpeg
    IMG_0663.jpeg
    68,1 KB · Görüntüleme: 44
Canım ben baya gördüm çizgi bak efektli daha belirgin efektsizde gördüm ama
Selam can kızlar , bilenler bilir her ay testlerindeki silik çizgilerle meşhur olmuş bir arkadaşınızım ben :) elbette şimdi yine yaptım bata 6/7 gün var . Marka : freely erken gebelik 🤷‍♀️

Eklentiler

• 4CE6A5EB-72AC-426E-9655-D36A2BCA0346.jpeg
    4CE6A5EB-72AC-426E-9655-D36A2BCA0346.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 40
Canım ben baya gördüm çizgi bak efektli daha belirgin efektsizde gördüm ama
Evet kuzum ben de görüyorum ama nedense ben her ay en az bu kadar belirgin çizgi görüp sonra adet oluyorum hepsi kimyasal olamaz herhalde bu ay da negatifse bir doktora görüneceğim😞

Evet kuzum ben de görüyorum ama nedense ben her ay en az bu kadar belirgin çizgi görüp sonra adet oluyorum hepsi kimyasal olamaz herhalde bu ay da negatifse bir doktora görüneceğim😞
Evet canım bende seni hatırlıyorum hep bariz silik çizgi çıkıyordu. Yarın tekrar denesene inşallah koyulaşacak canım bu testi daha önce denemişmiydin

Evet canım bende seni hatırlıyorum hep bariz silik çizgi çıkıyordu. Yarın tekrar denesene inşallah koyulaşacak canım bu testi daha önce denemişmiydin
Yok hiç denemedim her sabah bir yapayım bakalım , varda mantıken bir öncekinden koyu olması lazım 🤍

Yok hiç denemedim her sabah bir yapayım bakalım , varda mantıken bir öncekinden koyu olması lazım 🤍
Ozaman umutsuzluğa kapılmanın anlamı yok inşallah yarın daha belirgin bir çizgi görürsün🙏 Sen niye bizim ocak topicine gelmiyorsun buralarda kimse kalmamış

X