2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhaba varmı gelişme baya olmuş bu yorumu. Yazalı 🥰🙏🏼 inşallah vardır 🙏🏼 isminden anlaşıldığı üzere pcolusun kaç sene evlisin bende aynı durumdayım🥹
Merhaba mesajınızı yeni gördüm maalesef bir gelişme yok umarım en kısa sürede sonuç alırız her ikimizde iki yıl oldu evleneli başından beri istiyoruz ama nasip olmadı siz kaç yıllık evlisiniz

Annem diyo ki sizin için yaptığım testlerde iki tane kırmızı vardı siz gölgeden ince çizgiden bile anlıyorsunuz doktor gibisiniz her şeyi biliyorsunuz diyo 🤣🤣
Dedim şurada çizgi var mı bir tane var dedi dedim bak sağa bak 🤣🤣🤣 aynısı olması gerekmiyor mu kırmızıdan hahahahahah valla keşke dinlemesek kendimizi
Kristiala bu senin kaçıncı günündeki testti canım

Kızlaaar geldim , ban yemiştim 3 gün 🤣

Şimdi bilenler vardır geçen hafta doktora gitmiştim yumurtlama yoktu

Bugün adetin 15. Günü dün doktora kontrole gittim 17 mm yumurtiş olmuşşş dün🥰😍bugün ise pik oldu

İnofolic combi mucizesi büyütmüş resmen yaaa 😇

Ultrasonda yumurtayı gördüm ağladım sanki bebek görmüş gibi psikolojim gitti benim hahah doktorumla baya goy goy yaptık burç muhabbetleri yaptık doğum saatine karar verelim beraber dedik 🤣

Ovulasyon testi yapıyorum üç gündür bugün tam yumurtlama günüm. Doktor takipli ovulasyon testimde bugün 15. Gün pik oldu innovita testim.

Dün bugün değerlendirdik

Dün Galatasaray’ın şampiyonluk anında değerlendirme oldu bir yandan maç bir yandan goy goy bir kadehte bisey içtik çok eğlenceli geçti 🤣🤣 çocuk olduysa valla hikayesi komik olcak bizim için 🤣

Bende özetler böyle..

İnofolic combi kullanabilirsiniz vitamin takviyesi doktorum herkes kullanabilir kaliteli yumurtlama sağlıyor dedi kutu bitene kadar da içeceğim ❤️

İki gündür full çekim yasası yapıyorum videolar izliyorum bebek oluşumuyla ilgili de 😅 karnımla konuşuyorum anniiş koşşşş diyorum..

Aralık ayında bebek kaybım olmuştu kürtaj olmuştum ondan sonra ilk kez yine aynı umutla heyecanla doldum ❤️🥰

Allahım tüm grubumuza sağlıklı evlatlar nasip etsin seviyorum sizi uzak kaldım ama mesajları hep okudum 🙏🏻
Merhaba benimde bugün yumurtlama günüm sanirim çatlama yarın olurmu

Eklentiler

• IMG_20230714_161109.jpg
    IMG_20230714_161109.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 45
yaaaa yusrakuuşş çok sevindiiim çooook sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına allll
unutmadımm hala dualarımdasınn ve takipteydimm bir bakayım dedim ve çok güzel habeeerr çokkk
Valla bazı şeyler umudunu kesince oluyor ya da zamanı gelince bilemedim bende neler yaptım 2 aşılama Mart'ta 1 tüp bebek tutmadı o da. Pazartesi kan verdim 🥰 yükselmesini bekledik cuma verdim güzel gidiyor salı günü doktora gidecem tam olrak kaç haftalık öğrenmiş olurum sanırsam geç döllenme minnoşum ☺️
-

Kizlar birsey sormam lazım bugün adetim gecikelii 6 günü dün pembe renginde leke geldi adet oldum sandim ve dünden beli oyle afedersiniz peçete surmedigiim sürece o leke yok sizce adet mi oldum bugün bekliyim mi acik renk de ama bilemedim

yaaaa yusrakuuşş çok sevindiiim çooook sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına allll
unutmadımm hala dualarımdasınn ve takipteydimm bir bakayım dedim ve çok güzel habeeerr çokkk

-

Bende ilk baya sevindim ama durmadı yine kananam oldu kimyasaldı sanırsam nasip değilmiş canım tahmin edebiliyorum ne kadar sevindiğini ☺️umarım sağlıkla tekrar nasip olur hayırlı tarafından 🤲

X