2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Herhangi bir tedavi alıyor musunuz peki. Doktor bunun bir sorun olduğunu vs söyledi mi acaba
Luteal fazım çok kısa oldugunu söyledim ondan tutunamıyor dedi. Çünkü rahim yeterince kalınlaşamıyor incelincede adet oluyorsun canım. Ben 2 ay adet düzenleyici hemde hamilelige hazırlık ilaç verdi 21 günlük onu kullandım 27. Günde adet oluyorum döngüm kısa zaten. Tutunabilmesi için adetime 10 gün kala duphaston içiyorum yani doktor kontrolündeyim klomen ile yumurta büyütüyor rezervimde az benim daha sonra kontrole gidiyorum yumurta çatlıcagı günü söylüyor çatlayınca duphaston veriyor döllenirse tutunması için canım başka bi çare önermedi

Herhangi bir tedavi alıyor musunuz peki. Doktor bunun bir sorun olduğunu vs söyledi mi acaba
Hayıt macunu kullanıyorum 3 aydır 2 ay olacak öfk kullanıyorum düzene girmeye başladı hatta iki yumurtam gelişti yarın igme yapacak doktorum rahim kalınlıgın güzel dedi

Gunaydin herkese birsey soracaktım da haziran ayında aşılama yapmıştım 1 2 aydır saldim 3 gündür adet geçti test yaptım hemen silik cikti hayalet gibi sizce varmidir

Kızlar ben yarın inşallah hacamat yaptıracağım, yarın senenin altın günüymüş, imkanı olan düşünsün, gebelik öncesi tavsiye ediliyor. Benim 2 oğlum var bir de hayırlısıyla sağlıklı bı kızım olsun istiyorum 🙈 geçtiğimiz ay kürtaj oldum bebeğimin kalbi durduğu için, diğer iki hamileliğimde bı sorun yaşamamıştım, gerçekten çok arttı sağlıksız gebelikler, Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin ve sağlıkla kucagimiza alalım inşallah, bu arada 36 yaşındayım, yaş faktörü de işi zorlaştırıyor benim.
Merhaba bende hacamata başladım vücut detoksu için 5 seanslık 3. Seanstayım adet bitimimden hemen sonra ilişki olmadanyaptırıyorum normalde ama bu ay femara başladım yumurta takibi yaptırıcam hacamatın olumsuz bir etkisi olur mu acaba yaptırsam mi yaptırmasam Mı kararsızım

Gece lavoboya kalktım yapıyım dedim kocaman bir tek çizgi adetime 4 gün var umarım tersine döner ruyamdada gebelik testi yapıyorum kocaman iki çizgi hafif ağrılarım var anneme gösteriyorum testi Allah hayır etsin inşallah bebişim vardır biraz moralim bozuldu ama. 🤲🏼🌹Rabbimden ümit kesilmez Merve3553 Merve3553 melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• IMG20230828040352.jpg
    IMG20230828040352.jpg
    171,6 KB · Görüntüleme: 29
Gece lavoboya kalktım yapıyım dedim kocaman bir tek çizgi adetime 4 gün var umarım tersine döner ruyamdada gebelik testi yapıyorum kocaman iki çizgi hafif ağrılarım var anneme gösteriyorum testi Allah hayır etsin inşallah bebişim vardır biraz moralim bozuldu ama. 🤲🏼🌹Rabbimden ümit kesilmez Merve3553 Merve3553 melisaa93 melisaa93
Daha 4 gün varmış canım belli olmaz birde bakmışın silik çizgi çıkmış ☺️ Yada bu ay değilde sonraki ay nasip olacak belkide ☺️

Daha erken zaten kuzum inşallah döner 🙏

15 20 dakika oldu geçersiz mi oluyo 🥺 ama önceden yaptım testlerde var mesela aylar öncesinden onlarda kurusada hiç yoktu 😪 sevindim gibi oldum biraz ama hayal kırıklığına
Olsun sen yine de 10 15 dakikayı baz al kuzum inşallah sende de olucak bak gör Allahım sesimizi duysun 🙏🥰

X